31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

Lot van 8 oude schilderijen 1499
Lot van 8 oude schilderijen

80 EUR

2 Aquarellen 1493
2 Aquarellen

275 EUR

A.M. Gorter, tekening, koeien aan sloot 1536
A.M. Gorter, tekening, koeien aan sloot

135 EUR

Ton Schulten 1076
Ton Schulten

100 EUR

Else Berg 1017
Else Berg

1.200 EUR

Schilderij, boerderij 1411
Schilderij, boerderij

200 EUR

Monogram DAV, mannen met paard 1355
Monogram DAV, mannen met paard
Startprijs 60 EUR
2 etsen Ids Wiersma 1217
2 etsen Ids Wiersma

150 EUR

Litho, Jan Cremer 1150
Litho, Jan Cremer

70 EUR

Aquarel Ids Wiersma 1041
Aquarel Ids Wiersma

225 EUR

Schilderij, D. Hartveld 1528
Schilderij, D. Hartveld

35 EUR

Hoffmann 1504
Hoffmann

30 EUR

R. Fröhlich 1494
R. Fröhlich

45 EUR

Schilderij , winterlanschap 1481
Schilderij , winterlanschap

45 EUR

Chinees schilderij 1415
Chinees schilderij

55 EUR

Ton Ancone, Paasberg de Lutte 1398
Ton Ancone, Paasberg de Lutte

80 EUR

Schilderij, F. van Kregten 1394
Schilderij, F. van Kregten

140 EUR

J. Veerman, kinderen op het strand 1377
J. Veerman, kinderen op het strand

95 EUR

W.C. Staring, Karel de Stoute 1329
W.C. Staring, Karel de Stoute

110 EUR

Pendant, H. Hermanns 1321
Pendant, H. Hermanns

75 EUR

Schilderij, Menzel 1312
Schilderij, Menzel

90 EUR

Duivel met gezette dames 1232
Duivel met gezette dames

225 EUR

6 diverse werken Ids Wiersma 1218
6 diverse werken Ids Wiersma

325 EUR

Charles Duval, zonsondergang 1182
Charles Duval, zonsondergang

200 EUR