Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zeer groot Perzisch kleed 4500
Zeer groot Perzisch kleed

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Mahonie kapspiegeltje 4308
Mahonie kapspiegeltje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Houten bank 4221
Houten bank

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Vitra designstoel 4123
Vitra designstoel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Mahonie sidetable, Sheraton-stijl 4079
Mahonie sidetable, Sheraton-stijl

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Stel trommelvormige tafeltjes 4078
Stel trommelvormige tafeltjes

Resultaat:

430 EUR

Verkocht
Comtoise 3678
Comtoise

Resultaat:

195 EUR

Verkocht
Messing skeletklokje 3566
Messing skeletklokje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Gustav Klimmt figuren 2327
2 Gustav Klimmt figuren

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Casette met concertbellen 2218
Casette met concertbellen

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
2 Indonesische krissen 2092
2 Indonesische krissen

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Schilderij, boerderij 1411
Schilderij, boerderij

Resultaat:

200 EUR

Monogram DAV, mannen met paard 1355
Monogram DAV, mannen met paard
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2 etsen Ids Wiersma 1217
2 etsen Ids Wiersma

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Litho, Jan Cremer 1150
Litho, Jan Cremer

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Aquarel Ids Wiersma 1041
Aquarel Ids Wiersma

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Lot sieraden met muntjes 811
Lot sieraden met muntjes

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Collier van ruw diamant met zilver 633
Collier van ruw diamant met zilver

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Verzilverde boulloir 588
Verzilverde boulloir

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Zilveren voetschaal 494
Zilveren voetschaal

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Lot 6 vorken, schuif, jamlepel zilver 418
Lot 6 vorken, schuif, jamlepel zilver

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kavel divers zilver 391
Kavel divers zilver

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Parelcollier met briljanten sluiting 302
Parelcollier met briljanten sluiting

Resultaat:

115 EUR

Verkocht
Oorijzer met gouden gespen 278
Oorijzer met gouden gespen

Resultaat:

220 EUR