Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Jugendstil opaline kaststel 5560
Jugendstil opaline kaststel

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3 Porseleinen kommen 6188
3 Porseleinen kommen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Pullen met deksel 6394
2 Pullen met deksel

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
4 Klepkannen 6475
4 Klepkannen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Chinees trekpotje, 18e eeuw 6480
Chinees trekpotje, 18e eeuw

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Drie edelstenen colliers 237
Drie edelstenen colliers

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Divers plated 768
Divers plated

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Lot met o.a. kralen 807
Lot met o.a. kralen

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Zilveren cameehanger 810
Zilveren cameehanger

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Lot Indonesisch zilver 816
Lot Indonesisch zilver

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Schilderij, Duitse school 1533
Schilderij, Duitse school

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2 Cakevormen 2183
2 Cakevormen

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Oude brandweerspuit 2396
Oude brandweerspuit

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Briefweegschaal 2431
Briefweegschaal

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2 Delen historisme ca. 1880 2447
2 Delen historisme ca. 1880

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Lot divers 2475
Lot divers

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
5 deel divers 2480
5 deel divers

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Corpus Christie 2481
Corpus Christie

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Butlertray 4316
Butlertray

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Tapijt 4552
Tapijt

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2 Gemberpotten 6369
2 Gemberpotten

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Divers Duits servies 6452
Divers Duits servies

Resultaat:

15 EUR