Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
4x Kantonees 6421
4x Kantonees

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Karaf met ovale onderschaal B&G 6437
Karaf met ovale onderschaal B&G

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lampetstel 6469
Lampetstel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Familie rose vaas 6472
Familie rose vaas

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Majolica zuil met bloempot 6482
Majolica zuil met bloempot

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antiek Japans theeservies 6453
Antiek Japans theeservies

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Bavaria servies 6465
Bavaria servies

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2 Antieke tegels 6114
2 Antieke tegels

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Vaas + 2 imari borden 6181
Vaas + 2 imari borden

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
5 borden Chinees decor 6416
5 borden Chinees decor

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Imari kaststel 6471
Imari kaststel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Porseleinen vazen 6476
2 Porseleinen vazen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
18e Eeuwse tegel + tableau 6117
18e Eeuwse tegel + tableau

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Porseleinen beeldje en kandelaar 6233
Porseleinen beeldje en kandelaar

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
3 Porseleinen kommen 6188
3 Porseleinen kommen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Pullen met deksel 6394
2 Pullen met deksel

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
4 Klepkannen 6475
4 Klepkannen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Chinees trekpotje, 18e eeuw 6480
Chinees trekpotje, 18e eeuw

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Gemberpotten 6369
2 Gemberpotten

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Divers Duits servies 6452
Divers Duits servies

Resultaat:

15 EUR