Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Wanli kom 6148
Wanli kom

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
2 Chinese kommen 6239
2 Chinese kommen

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Imari kop en schotels, divers. 6378
Imari kop en schotels, divers.

Resultaat:

215 EUR

Verkocht
Zilveren couvert (lepel/vork) 375
Zilveren couvert (lepel/vork)

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Springbok (1x) 2035
Springbok (1x)

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Staande lamp + kap 2270
Staande lamp + kap

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Negen delen H0 spoor 3018
Negen delen H0 spoor

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Wortelnoten theetafel 4292
Wortelnoten theetafel

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Tafelborstel, zilv. 17
Tafelborstel, zilv.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zilveren Jugendstil doosje 116
Zilveren Jugendstil doosje

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Collier van bloedkoraal en parels 130
Collier van bloedkoraal en parels

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Gouden ring met Turkoois 155
Gouden ring met Turkoois

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Gouden zakhorloge 181
Gouden zakhorloge

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Collier granaat met gouden slot (19e eeuw) 204
Collier granaat met gouden slot (19e eeuw)

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Brede geel- met witgouden ring 252
Brede geel- met witgouden ring

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Gouden ring met biljanten 306
Gouden ring met biljanten

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Gouden set met camee 429
Gouden set met camee

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Horloge, erotisch 503
Horloge, erotisch

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Gouden Slavenarmband 805
Gouden Slavenarmband

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Gouden ketting, 827
Gouden ketting,

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Gouden slavenarmband 828
Gouden slavenarmband

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, 17e-18e eeuw 1030
Ongesigneerd, 17e-18e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Michael M., naar Picasso 1081
Michael M., naar Picasso

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
L. Schouten, stilleven met gedekte tafel 1195
L. Schouten, stilleven met gedekte tafel

Resultaat:

200 EUR