32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

Gerard Pieter Adolfs 1001
Gerard Pieter Adolfs

2.000 EUR

Harrie Maas 1002
Harrie Maas

1.700 EUR

Sipke Kool, Hollands interieur 1003
Sipke Kool, Hollands interieur

1.600 EUR

J. Weiland 1013
J. Weiland

1.500 EUR

Stien Eelsingh 1009
Stien Eelsingh

1.444 EUR

Schilderij, 'naakte dame' 1007
Schilderij, 'naakte dame'

1.300 EUR

Loris Grandi 1023
Loris Grandi

800 EUR

Mendes da Costa 1060
Mendes da Costa

750 EUR

Emma Ronner 1063
Emma Ronner

750 EUR

Schilderij, H. Breedveld 1088
Schilderij, H. Breedveld

650 EUR

Schiderij, Samson en de Laila 1038
Schiderij, Samson en de Laila

600 EUR

Karl Kaufmann 1056
Karl Kaufmann

600 EUR

Ferdinand Sijpkens 1008
Ferdinand Sijpkens

550 EUR

Jan Mankes, Parelhoen 1064
Jan Mankes, Parelhoen

550 EUR

J.J. Hovener 1053
J.J. Hovener

500 EUR

Jan Mankes, koe melken  1065
Jan Mankes, koe melken

500 EUR

Serie etsen 11x 1094
Serie etsen 11x

500 EUR

Jachtstilleven 1050
Jachtstilleven

450 EUR

Wetering de Rooy 1026
Wetering de Rooy

440 EUR

J.J.H. van Leeuwen, Meisjes op strand 1031
J.J.H. van Leeuwen, Meisjes op strand

400 EUR

Theo Zwaga , Havengezicht 1149
Theo Zwaga , Havengezicht

390 EUR

Werner Laves 1061
Werner Laves

375 EUR

van Noort, Strandgezicht 1036
van Noort, Strandgezicht

350 EUR

Ongesigneerd Duitse School 1200
Ongesigneerd Duitse School

350 EUR