Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren ring, Nic Jonk 82
Zilveren ring, Nic Jonk

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Zilveren broche, Nic Jonk 78
Zilveren broche, Nic Jonk

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Antieke gouden ring met diamant en smaragd 62
Antieke gouden ring met diamant en smaragd

Resultaat:

365 EUR

Verkocht
Gouden Streekhanger (klein) 53
Gouden Streekhanger (klein)

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Gouden ring met granaat 878
Gouden ring met granaat

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Oorschroeven + ring, carneeol/parel 877
Oorschroeven + ring, carneeol/parel

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Zilveren collier met bollen en 2 hangers 876
Zilveren collier met bollen en 2 hangers

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
10 Swatch horloges 872
10 Swatch horloges

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Collier van bloedkoraal 870
Collier van bloedkoraal

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 snoeren, carneool en bloedkoraal 869
2 snoeren, carneool en bloedkoraal

Resultaat:

30 EUR

Zilveren armband met saffieren 866
Zilveren armband met saffieren
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Zilveren armband 864
Zilveren armband

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Granaatbroche 851
Granaatbroche

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Gouden slavenarmband 828
Gouden slavenarmband

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Gouden ketting, 827
Gouden ketting,

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Gouden broche met diamant (Roos) 826
Gouden broche met diamant (Roos)

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Gouden hanger met smaragd en diamanten 811
Gouden hanger met smaragd en diamanten

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Zilver vergulde oorschroeven met robijn 782
Zilver vergulde oorschroeven met robijn

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zilver vergulde ring met robijn en smaragd 779
Zilver vergulde ring met robijn en smaragd

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Witgouden briljant ring 763
Witgouden briljant ring

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Gouden ring met melkopaal en saffier 756
Gouden ring met melkopaal en saffier

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Granaatcollier met gouden slot 755
Granaatcollier met gouden slot

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Gouden ring met bloedkoraal 751
Gouden ring met bloedkoraal

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Diverse sieraden 738
Diverse sieraden

Resultaat:

30 EUR