Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Tafelset, zilver. 49
Tafelset, zilver.

Resultaat:

350 EUR

Zilveren roomstel 50
Zilveren roomstel
Startprijs 130 EUR
Verkocht
Gouden zakhorloge emaille 51
Gouden zakhorloge emaille

Resultaat:

450 EUR

Antieke gouden broche 52
Antieke gouden broche
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Gouden Streekhanger (klein) 53
Gouden Streekhanger (klein)

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Gouden collier 'Biesmark' 54
Gouden collier 'Biesmark'

Resultaat:

300 EUR

Gouden emaille portret hanger 55
Gouden emaille portret hanger
Startprijs 240 EUR
Gouden streekbroche,  (19e eeuw) 56
Gouden streekbroche, (19e eeuw)
Startprijs 140 EUR
Gouden broche bloem met diamanten 57
Gouden broche bloem met diamanten
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Gouden verlopend collier 58
Gouden verlopend collier

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Gouden armband 59
Gouden armband

Resultaat:

110 EUR

Gouden munthanger met  collier 60
Gouden munthanger met collier
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Gouden schildbroche met zilveren achterzijde 61
Gouden schildbroche met zilveren achterzijde

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke gouden ring met diamant en smaragd 62
Antieke gouden ring met diamant en smaragd

Resultaat:

365 EUR

Witgouden collier met amazoniet, sodaliet en briljant 63
Witgouden collier met amazoniet, sodaliet en briljant
Startprijs 600 EUR
Twee zilveren bordjes 64
Twee zilveren bordjes
Startprijs 125 EUR
Suikerstrooier, zilver 65
Suikerstrooier, zilver
Startprijs 175 EUR
Verkocht
Zilveren spiegel 66
Zilveren spiegel

Resultaat:

220 EUR

4 Delig zilveren servies 67
4 Delig zilveren servies
Startprijs 750 EUR
Zilveren tabakspot 68
Zilveren tabakspot
Startprijs 420 EUR
Verkocht
2 Zilveren kandelaren 69
2 Zilveren kandelaren

Resultaat:

650 EUR

Zilveren servies, 4 delig 70
Zilveren servies, 4 delig
Startprijs 1.300 EUR
Zilveren  tabakspot en pijpcomfoor 71
Zilveren tabakspot en pijpcomfoor
Startprijs 580 EUR
Zilveren presenteerschaal op voet 72
Zilveren presenteerschaal op voet
Startprijs 360 EUR