Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Hollandse vitrine kast 4024
Hollandse vitrine kast

Resultaat:

450 EUR

Secretaire 18 eeuw, 4025
Secretaire 18 eeuw,
Startprijs 300 EUR
Verkocht
12x Thonet-stoelen 4026
12x Thonet-stoelen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Empire commode 4027
Empire commode

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Franse schrijftafel 4028
Franse schrijftafel

Resultaat:

300 EUR

Barokstijl tafeltje 4029
Barokstijl tafeltje
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Bankje met ivoor 4030
Bankje met ivoor

Resultaat:

150 EUR

Commode 4031
Commode
Startprijs 350 EUR
Kersen commode 4032
Kersen commode
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Wortelnoten porseleinkast 4033
Wortelnoten porseleinkast

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Louis Seize-stijl bankje 4034
Louis Seize-stijl bankje

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2 Bijzettafels Olifanten 4035
2 Bijzettafels Olifanten

Resultaat:

200 EUR

Vitrinekast, 1-deurs 4036
Vitrinekast, 1-deurs
Startprijs 600 EUR
4-Laden commode 4037
4-Laden commode
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Schrijftafel 1880 4038
Schrijftafel 1880

Resultaat:

400 EUR

Kinderstoel 4039
Kinderstoel
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Mah. uittrektafel 4040
Mah. uittrektafel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chesterfield Wing chair, leder 4041
Chesterfield Wing chair, leder

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chesterfield Wing chair, leder 4041.
Chesterfield Wing chair, leder

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chersterfield Wing chair, leder 4042.
Chersterfield Wing chair, leder

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chersterfield Wing chair, leder 4042
Chersterfield Wing chair, leder

Resultaat:

600 EUR

Tafel 4043
Tafel
Startprijs 300 EUR
Cylinderbureau, eiken 4044
Cylinderbureau, eiken
Startprijs 350 EUR
Kabinet, mahonie 4045
Kabinet, mahonie
Startprijs 2.000 EUR