Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Porseleinen figuren, 6232
2 Porseleinen figuren,
Startprijs 40 EUR
11 Miniatuur Chinese vaasjes 6251
11 Miniatuur Chinese vaasjes
Startprijs 40 EUR
2x Vaas Japans 6275
2x Vaas Japans
Startprijs 40 EUR
6 Borden, betreffende Fürstenberg 6279
6 Borden, betreffende Fürstenberg
Startprijs 40 EUR
2 Franse vaasjes, 19e eeuw 6285
2 Franse vaasjes, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR
Antieke Chinese dekselpot 6301
Antieke Chinese dekselpot
Startprijs 40 EUR
2 Chinese bordjes 6305
2 Chinese bordjes
Startprijs 40 EUR
Theepot, Kantonees 6316
Theepot, Kantonees
Startprijs 40 EUR
8 Kop & schotels P. Regout 6337
8 Kop & schotels P. Regout
Startprijs 40 EUR
5 Borden 6339
5 Borden
Startprijs 40 EUR
Figuren, Gerold (2x) 6348
Figuren, Gerold (2x)
Startprijs 40 EUR
Kruik en dekselpot + twee handvaten 6350
Kruik en dekselpot + twee handvaten
Startprijs 40 EUR
P. Regout bord ca. 1880 met bloemdecor 6373
P. Regout bord ca. 1880 met bloemdecor
Startprijs 40 EUR
Japanse rolvaas. 6376
Japanse rolvaas.
Startprijs 40 EUR
4x China/Japan 6388
4x China/Japan
Startprijs 40 EUR
Kantonese vaas 6389
Kantonese vaas
Startprijs 40 EUR
Div. antiek Chinees porselein 6390
Div. antiek Chinees porselein
Startprijs 40 EUR
Kommen, goudsteen (2x) 6393
Kommen, goudsteen (2x)
Startprijs 40 EUR
Hanglamp, porselein. 6402
Hanglamp, porselein.
Startprijs 40 EUR
Yixing trekpotje 6411
Yixing trekpotje
Startprijs 40 EUR
Porseleinen flessen (2x) 6415
Porseleinen flessen (2x)
Startprijs 40 EUR
Plaquette, Boch 6419
Plaquette, Boch
Startprijs 40 EUR
Porseleinen inktstel 6427
Porseleinen inktstel
Startprijs 40 EUR
Grote Engelse chocoladekom 6428
Grote Engelse chocoladekom
Startprijs 40 EUR