Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

8 Delen Zwiebelmuster 6326
8 Delen Zwiebelmuster
Startprijs 35 EUR
Japans bord 6374
Japans bord
Startprijs 35 EUR
Lampet-stel (4-delig) 6426
Lampet-stel (4-delig)
Startprijs 35 EUR
Porseleinen plaquette 6430
Porseleinen plaquette
Startprijs 35 EUR
4 Toby Jugs 6488
4 Toby Jugs
Startprijs 35 EUR
Siercoupes 6017
Siercoupes
Startprijs 40 EUR
2 KPM borden 6062
2 KPM borden
Startprijs 40 EUR
3 KPM borden 6063
3 KPM borden
Startprijs 40 EUR
Yixing servies China 6081
Yixing servies China
Startprijs 40 EUR
Porseleinen beeldje, Volkstedt 6095
Porseleinen beeldje, Volkstedt
Startprijs 40 EUR
Imari kraagvaas op voetje 6108
Imari kraagvaas op voetje
Startprijs 40 EUR
Imari bord, 18e eeuw 6113
Imari bord, 18e eeuw
Startprijs 40 EUR
Porseleinen ree 6116
Porseleinen ree
Startprijs 40 EUR
5 Borden aardewerk 6137
5 Borden aardewerk
Startprijs 40 EUR
Siervazen (2x) 6152
Siervazen (2x)
Startprijs 40 EUR
Plateel (2x) 6156
Plateel (2x)
Startprijs 40 EUR
2x Plateel 6159
2x Plateel
Startprijs 40 EUR
2 Bloempotten 6178
2 Bloempotten
Startprijs 40 EUR
6 Bloempotten blauw-wit 6179
6 Bloempotten blauw-wit
Startprijs 40 EUR
2 Chinese borden 6191
2 Chinese borden
Startprijs 40 EUR
3 Chinese blauwe kop en schotels, 19e eeuw 6199
3 Chinese blauwe kop en schotels, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR
Regout kastkommen, Mos Rose (2x) 6220
Regout kastkommen, Mos Rose (2x)
Startprijs 40 EUR
3 Porseleinen beeldjes 6230
3 Porseleinen beeldjes
Startprijs 40 EUR
Porseleinen beeldje, 2 ijsvogels 6231
Porseleinen beeldje, 2 ijsvogels
Startprijs 40 EUR