Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Rosenthal beeld, F.Klimsch Naakte vrouw 6010
Rosenthal beeld, F.Klimsch Naakte vrouw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2 Vazen, Brussel 6025
2 Vazen, Brussel

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Rood Chinees trekpotje 6258
Rood Chinees trekpotje

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Weens terracotta beeld 6446
Weens terracotta beeld

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Wanli kom 6148
Wanli kom

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
2 Chinese kommen 6239
2 Chinese kommen

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Imari kop en schotels, divers. 6378
Imari kop en schotels, divers.

Resultaat:

215 EUR

Verkocht
Kang Xi bord 6038
Kang Xi bord

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zeer grote Chinese drakenschotel 6050
Zeer grote Chinese drakenschotel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen familie Verte bord 6044
Chinees porseleinen familie Verte bord

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Imari kop (8 st..) + schotels (9 st.) 6049
Imari kop (8 st..) + schotels (9 st.)

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Vierkante 19e eeuwse Chineese trekpot + deksel 6309
Vierkante 19e eeuwse Chineese trekpot + deksel

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Baardmankruik 6009
Baardmankruik

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Schaal Sevrès met handgreepjes 6056
Schaal Sevrès met handgreepjes

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Kavel jade 6154
Kavel jade

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Kop en schotels (12 st. ) 6172
Kop en schotels (12 st. )

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Yixing groen trekpotje, met bodem en deksel merk 6310
Yixing groen trekpotje, met bodem en deksel merk

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Chinese borden (3x) 6031
Chinese borden (3x)

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
3x Kop en schotels, Chinees. 6033
3x Kop en schotels, Chinees.

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Kavel jade 6155
Kavel jade

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Servies Ragout, div. Pompeija 6216
Servies Ragout, div. Pompeija

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
4 Chinese kopjes 6319
4 Chinese kopjes

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2 porseleinen vazen Empire stijl 6341
2 porseleinen vazen Empire stijl

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Imari vaas met oren 6173
Imari vaas met oren

Resultaat:

155 EUR