Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
F. Krippendorf 1505
F. Krippendorf

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, stilleven 1502
Onduidelijk gesigneerd, stilleven

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
S. Kebelle 1501
S. Kebelle

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Etsen, Amsterdam 1500
2 Etsen, Amsterdam

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
D. Rüdiger, wintergezicht 1492
D. Rüdiger, wintergezicht

Resultaat:

40 EUR

Schilderij, ongesigneerd 1491
Schilderij, ongesigneerd
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Hera '68 1488
Hera '68

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
E. Bröcken 1483
E. Bröcken

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Carl Hasenpatt 1482
Carl Hasenpatt

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
B. Mügge 1481
B. Mügge

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
P. Lastem 1480
P. Lastem

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Cornelisz, Aardbeien 1477
Cornelisz, Aardbeien

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Twee Perzische gouaches 1465
Twee Perzische gouaches

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Piet Wiegman, 2 werken 1463
Piet Wiegman, 2 werken

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Piet Wiegman, 2 werken 1462
Piet Wiegman, 2 werken

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
E. Hageman, gladiolen 1460
E. Hageman, gladiolen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee antieke Japanse houtsnedes 1453
Twee antieke Japanse houtsnedes

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Carl Kliemann 1450
Carl Kliemann

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Drie Japanse houtsnedes 1445
Drie Japanse houtsnedes

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Landkaart 1444
Landkaart

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Cornelisz, Citroen 1435
Cornelisz, Citroen

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Stilleven 1431
Stilleven

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
P.J. v.d. Bous 1428
P.J. v.d. Bous

Resultaat:

75 EUR

2x Carl Holzapfel 1421
2x Carl Holzapfel
Startprijs 50 EUR