32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

Stadsgezicht Notre Dame 1336
Stadsgezicht Notre Dame
Startprijs 50 EUR
A. Jerlow Bosven, Zweden 1386
A. Jerlow Bosven, Zweden
Startprijs 50 EUR
Wilhelm Skoglund, berkeboom 1392
Wilhelm Skoglund, berkeboom
Startprijs 50 EUR
P.H. May, Pink Floyd 1402
P.H. May, Pink Floyd
Startprijs 50 EUR
J. Benoit-Levy, Volendam's int. 1403
J. Benoit-Levy, Volendam's int.
Startprijs 50 EUR
2x Carl Holzapfel 1421
2x Carl Holzapfel
Startprijs 50 EUR
Twee Japanse houtsnedes 1461
Twee Japanse houtsnedes
Startprijs 50 EUR
H.J. Nijland (boeren interieur) 1486
H.J. Nijland (boeren interieur)
Startprijs 50 EUR
A. Bruin, korenveld 1490
A. Bruin, korenveld
Startprijs 50 EUR
Schilderij, ongesigneerd 1491
Schilderij, ongesigneerd
Startprijs 50 EUR
Stilleven Zack Simmons 1518
Stilleven Zack Simmons
Startprijs 50 EUR
Portret Duitse school M.O 1528
Portret Duitse school M.O
Startprijs 50 EUR
Schilderij, riviergezicht 1537
Schilderij, riviergezicht
Startprijs 50 EUR
Bali hanen gevecht 1089
Bali hanen gevecht
Startprijs 60 EUR
Werner Sieloff 1187
Werner Sieloff
Startprijs 60 EUR
Ongesigneerd ca. 1900 1207
Ongesigneerd ca. 1900
Startprijs 60 EUR
G. Howel, Beatrix met gezicht op Deventer 1208
G. Howel, Beatrix met gezicht op Deventer
Startprijs 60 EUR
A. Honius, naakte dame 1226
A. Honius, naakte dame
Startprijs 60 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw 1232
Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR
Ton Anconé, portret 1236
Ton Anconé, portret
Startprijs 60 EUR
Schilderij (naar Mesdag) 1254
Schilderij (naar Mesdag)
Startprijs 60 EUR
Chris de Bruijn Jr. 1276
Chris de Bruijn Jr.
Startprijs 60 EUR
Onduidelijk 19e eeuw 1289
Onduidelijk 19e eeuw
Startprijs 60 EUR
Twee Hollandse werken op papier 1290
Twee Hollandse werken op papier
Startprijs 60 EUR