32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

Bengt Jansson, landschap 1409
Bengt Jansson, landschap
Startprijs 40 EUR
Birger Welander, herfsttooi 1414
Birger Welander, herfsttooi
Startprijs 40 EUR
H. Schneider '47 1419
H. Schneider '47
Startprijs 40 EUR
Kopie Prudisch 1420
Kopie Prudisch
Startprijs 40 EUR
Robert Sayer / Houston 1442
Robert Sayer / Houston
Startprijs 40 EUR
Erik Jöhnson Dahlberg 1443
Erik Jöhnson Dahlberg
Startprijs 40 EUR
Ongesigneerd, eenden waterkant 1455
Ongesigneerd, eenden waterkant
Startprijs 40 EUR
Aquarel, stilleven (rozen) 1473
Aquarel, stilleven (rozen)
Startprijs 40 EUR
Radjimin 1484
Radjimin
Startprijs 40 EUR
Aquarel Thurin 1532
Aquarel Thurin
Startprijs 40 EUR
Fridegart Knoch 1529
Fridegart Knoch
Startprijs 45 EUR
E. Küchenthal 1930 1530
E. Küchenthal 1930
Startprijs 45 EUR
Monogram M.O stilleven 1531
Monogram M.O stilleven
Startprijs 45 EUR
Jopie Limburg, Aquarel 1168
Jopie Limburg, Aquarel
Startprijs 50 EUR
Gustav Hesse 1261
Gustav Hesse
Startprijs 50 EUR
A. Caullet, landschap 1282
A. Caullet, landschap
Startprijs 50 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw 1300
Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
4 etsen 18e/19e eeuw 1311
4 etsen 18e/19e eeuw
Startprijs 50 EUR
2 werken 19e eeuw 1314
2 werken 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
2 landschappen 19e eeuw 1315
2 landschappen 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
3 Werken 18e eeuw 1323
3 Werken 18e eeuw
Startprijs 50 EUR
Chinees zijdeschilderij 1326
Chinees zijdeschilderij
Startprijs 50 EUR
B. Wijngaard 1327
B. Wijngaard
Startprijs 50 EUR
Thomas Ludwig Herbst 1330
Thomas Ludwig Herbst
Startprijs 50 EUR