32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

5 antieke gravures Naumann 1489
5 antieke gravures Naumann

40 EUR

D. Rüdiger, wintergezicht 1492
D. Rüdiger, wintergezicht

40 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw 1499
Ongesigneerd 19e eeuw

40 EUR

M. Höpflinger Landschap, Luneburg 1559
M. Höpflinger Landschap, Luneburg

40 EUR

2 Antieke Engelse gravures 1362
2 Antieke Engelse gravures

35 EUR

Van Haanen dame bij vaas 1365
Van Haanen dame bij vaas

35 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Zweden 1417
Onduidelijk gesigneerd, Zweden

35 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Zweden 1418

35 EUR

Monogram W.B, stadsgezicht Brugge 1519
Monogram W.B, stadsgezicht Brugge

35 EUR

Reservisten plaat 1275
Reservisten plaat

30 EUR

S. Kebelle 1501
S. Kebelle

30 EUR

Onduidelijk gesigneerd, stilleven 1502
Onduidelijk gesigneerd, stilleven

30 EUR

Gustav-Weiss Loreth 1503
Gustav-Weiss Loreth

30 EUR

F. Krippendorf 1505
F. Krippendorf

30 EUR

E. Aigner, oleografie 1533
E. Aigner, oleografie

30 EUR

S. Lettenbicht 1507
S. Lettenbicht

25 EUR

Stilleven J. Corens 1520
Stilleven J. Corens

25 EUR

Schilderij viool 1550
Schilderij viool

20 EUR

Vrouw op stoel 1555
Vrouw op stoel

20 EUR

Marie Acosi 1556
Marie Acosi

20 EUR