32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

Bronzen meisje met hoepel 5076
Bronzen meisje met hoepel
Startprijs 90 EUR
Bronzen zittende boedha, verguld 5081
Bronzen zittende boedha, verguld
Startprijs 90 EUR
Bronzen zittende boedha, verguld. 5087
Bronzen zittende boedha, verguld.
Startprijs 90 EUR
2 Boeda kopjes 5101
2 Boeda kopjes
Startprijs 90 EUR
Bronzen boedha 5027
Bronzen boedha
Startprijs 100 EUR
Bronzen koppen (2x) 5029
Bronzen koppen (2x)
Startprijs 100 EUR
Erotiek, vrouw achterover 5062
Erotiek, vrouw achterover
Startprijs 100 EUR
Bronzen boedha met kroon, zittend. 5070
Bronzen boedha met kroon, zittend.
Startprijs 100 EUR
Bronzen boedha, zittend 5071
Bronzen boedha, zittend
Startprijs 100 EUR
Bronzen boedha met kralen ketting 5094
Bronzen boedha met kralen ketting
Startprijs 100 EUR
3 Vroege bronzen straatmensen 5100
3 Vroege bronzen straatmensen
Startprijs 100 EUR
Bronzen beeld, Beethoven 5144
Bronzen beeld, Beethoven
Startprijs 100 EUR
Mercurius (repro) 5057
Mercurius (repro)
Startprijs 125 EUR
Bronzen beeld 5112
Bronzen beeld
Startprijs 125 EUR
Stier (groot) 5082
Stier (groot)
Startprijs 130 EUR
Bronzen beeld, (Erotische vrouw) 5111
Bronzen beeld, (Erotische vrouw)
Startprijs 130 EUR
Koe 5042
Koe
Startprijs 140 EUR
Bronzen boedha met kralen ketting 5095
Startprijs 140 EUR
Madonna van hout, 18e eeuw. 5061
Madonna van hout, 18e eeuw.
Startprijs 150 EUR
Bronzen buste 5105
Bronzen buste
Startprijs 150 EUR
Bronzen buste 5106
Bronzen buste
Startprijs 150 EUR
Bronzen jongen met kranten 5136
Bronzen jongen met kranten
Startprijs 150 EUR
Bronzen beeld, Chinese man 5143
Bronzen beeld, Chinese man
Startprijs 150 EUR
Bronzen zittende boedha met vier armen 5047
Bronzen zittende boedha met vier armen
Startprijs 160 EUR