32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

Antieke boekensteun
Resultaat: 40 EUR

Schaatser op marmeren voet
Resultaat: 35 EUR

Houten Mariabeeld
Resultaat: 35 EUR

Grote houtgestoken Mariabeeld 20e eeuw in goede staat 75cm.

Bronzen plaquette, Laurenz Plannen
Resultaat: 30 EUR

Jugendstil borstbeeld van een dame
Resultaat: 25 EUR

Groot antiek borstbeeld damesbuste met zweepslag decor op basement, omstreeks 1900, gemerkt Lusood, okergroen glazuur op gips, chip neus en basement. 62cm. Cond:G

2 Bronzen figuren
Resultaat: 25 EUR

Twee bronzen figuren 20e eeuw, ongesigneerd 12-16cm. Cond:G