Groot lot antiek Chinees porselein. Gemerkt en ongemerkt. 19e Eeuw. Zes borden met landschappen decors (drie goed, drie met randschade). Eén papbord met draken decor (beschadigd). Drie kopjes (goed), ...
Antieke Chinees porseleinen rolvaas, ca. 1900-1920. Gemerkt. Met floraal- en vogel decor. Afmeting. 27.5 x 12 cm. ø . In goede staat
Drie grote oude Chinees porseleinen vazen, 20e eeuw. Vazen zijn voorzien van florale en goud decors. Afmeting: 31 - 43 cm. In goede staat.
Twee delen oud/antiek Chinees porselein, cup op hoge voet, 2e helft 20e eeuw Kang Xy gemerkt, dekselvaas omstreeks 1900 Kang Xy stijl, vogel in bloesemboom Afmeting 17-13cm. In redelijk/ goede staat
Zeldzaam Chinees porseleinen Yongzheng bord met gedetailleerde figuren en goud decor. Afmeting: ø 23,2 cm. In goede staat.
Chinees Imari porseleinen bord met coulissen en gouddecor (1 chip, rand). 18e eeuw. Afmeting. 22 cm.In redelijk/goede staat
Twee antieke Chinees porseleinen vazen met figuren en florale decors, met celadon groene glazuur. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Drie grote oude/antieke Chinees porseleinen vazen met diverse figuren en florale decors. 19e-20e Eeuw. Afmeting: 42 - 47 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen siervazen met figuren decors en teksten. 19e Eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen vazen met Familie Verte landschappen decors. 20e Eeuw. Afmeting: 36 x 15,5 cm ø. In goede staat.
Oude Hollands Makkumse keramieken tabakspot met messing deksel. Afmeting: 36 x 21 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse imari porseleinen schotels/schalen. Eén maal ovaal (kleine restauratie). Eén maal geschulpt (goed). Eén maal voorzien van floraal decor, de andere met florale decors met konijnen. Afme...
Wedgwood keramieken servies, decor 'Moss Rose'. Het servies bestaat uit twintig kop + schotels, bonbonschaal, suikerpot, schaaltje + extra schotels. (minimale chip mogelijk). Afmeting: 7 - 25 cm. In g...
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen vaas met floraal-, vogels-,, vlinders-, en vissen decors. Afmeting. 31 cm. In goede staat.
Twee grote Imari porseleinen vazen met Geisha en florale decors. Afmeting. 37 cm. Eén vaas bovenrand gelijmd, één vaas haarlijn. In redelijke staat
Divers Blue Danube porseleinen servies. Bestaande onder andere uit: Theekan, melkkan, suikerpot, 5 dekselpotten, eierdoppen, asbak, grote melkkan, zout/peper stel, 3 schalen, grote beker, kop en schot...
Zes stuks Imari porseleinen vazen, 19e eeuw. O.a.: Vier dekselvazen (florale decors) (twee dekselpunten gelijmd) Verder in goede staat. Afmeting . 11-26 cm. In redelijk/ goede staat.
Vijf maal Japans porselein. Twee kraagvazen met floraal en vogel decor. Drie maal Imari stijl vazen met landschappen en florale decors. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.
Twee grote Imari porseleinen gecontourneerde sierschotels met florale decors. 19e Eeuw. Afmeting: ø 31 cm. In goede staat.
Drie grote 19e eeuwse Imari porseleinen kastkommen met goud en florale decors. (één gaaf, twee beschadigd) Afmeting: 9,5 x 20 cm ø. In redelijke staat.
Grote antieke Japanse Imari porseleinen sierschotel met coulissendecors (gemerkt), ca. 1900. Afmeting. ø 45 cm. In goede staat.
Japanse Imari porseleinen gendi schenkkan met florale decors, 20e eeuw. Afmeting 21 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen bordjes met groene achtergrond en meerkleurig decor van bloemen, vlinders, insecten en florale decors. 19e Eeuw. Minimale chips. Afmeting: 10,2 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met landschap decor rondom , met paradijsvogel en draak in water. 19e Eeuw. Afmeting: 49 x 15 cm. ø. In goede staat.
Vier delen antiek Chinees porselein: 1x grote handbeschilderde vaas ca. 1900 met floraal- en vogeldecor (mooie kwaliteit), 2x 19e eeuwse Chinese kommen met figurendecor (1x haarlijn), 1x 18e eeuws bor...
Drie maal oud Chinees porselein. Eén maal vaas, gemerkt, vazen met 2 decors, bloemen hocker etc. , en twee gemberpotten met bloesem decors. Afmeting: 16 - 26 cm. In goede staat.
Twee zeer grote Chinees porseleinen siervazen met diverse vogelsoorten in landschappen decors. 20e Eeuw. Afmeting: 75 x 28 cm ø. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met celadon-groene glazuur. 19e Eeuw. Eén maal paradijsvogel decor. Eén maal pauwen decor (chip). Afmeting: 57 -58 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen siervazen. 19e Eeuw. Eén maal met florale decors. Eén maal met paradijsvogels in landschap decor. Afmeting: 58 - 59 cm. In goede staat.
21x Oude 'Royal Copenhagen' porseleinen kerstborden, Juleplatle etc. 70-er en 80-er jaren. Afmeting ø 18,5 cm. In goede staat.
Twee Duitse Dresden porseleinen figuren. 20e Eeuw. Eén maal Guardia Nobile 1801. Eén maal Trombettiere Guardia Nobile 1801 (chip hoed af). Afmeting: 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Sitzendorf porseleinen figuur. 'Vaandeldrager met zwaard'. Circa: 1950. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Antiek drie-delig Japans Satsuma keramieken kaststel met meerkleurige figuren decors en Foo hond. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: circa 38 cm. In goede staat.
Oude Chinese Kantonese keramieken lamp, 20e eeuw.. Afmeting: 54 x 30 cm ø In goede staat
Grote antieke Chinees porseleinen blauw-witte vaas met florale decors en vogels. Qing dynastie. Afmeting: 33 x 30,5 cm. ø In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Ming kommen uit de 16e eeuw met florale decors. één met lichte randglazuur schades en één met lichte randglazuur schades + haarlijn. Afmeting: 7,3 x 17 cm ø. In redelijk/goed...
Twee grote Chinees porseleinen siervazen met groen celadon glazuur, vogels op bloesemtakken decors. 19e Eeuw. Afmeting: 57 - 59 cm. In goede staat.
Elf antieke Societè Ceramique Maastricht kastkommen, ca. 1880. Decor Nankin. Afmeting. 11x16.5 cm. ø. In goede staat.
Grote Duitse K.P.M. porseleinen schaal met florale- en vliegjes decor, 18e eeuw. Afm. 47x33x7 cm. In goede staat.
Negen antieke Petrus Regout borden, Maastricht. Circa 1890. Onder andere; Slamat, Pompei, Sana, Tancrede. Afmeting: circa ø 26 cm. In goede staat.
Vooroorlogse Makkumse polychrome keramieken nat-fruitschaal met lekschaal, en een Hollandse Gouda platelen polychrome Regina rozensteker. Afmting . 17-27 cm. In goede staat
Drie maal antiek Hollands plateel. Eén maal schenkkaraf, één maal schenkkan en één maal tablet. Genummerd en letter "H". Afmeting: 17 -33 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinese Celadon kommen, . 16e-17e Eeuw. (één bakfout) Afm. ca. 15-16.5 cm. ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen penselen-legger. Gemerkt, 'Cheng Long'. Met blauwe glazuur, landschap- en goud decor. Afmeting: 8,3 x 5 x 1,5 cm. In goede staat.
Zes antieke Chinees porseleinen capucijner kop en schotels. Circa 1800. Met pagodes en florale decors. Zes schotels goed, drie kopjes goed, twee kopjes chip, één kopje beschadigd. Afmeting: 5 x 11,5 c...
Twee maal Chinees porseleinen kommen. 18e Eeuw. Eén zeldzame Amsterdams Bont kom met figuren en florale decors (goed). Eén maal Chinese Imari kom met florale decors (één chip). Afmeting: 7 x 11,4 cm ø...
Lot 19e eeuws Japans porseleinen kop en schotels met geisha's (musicerend) en bloempotten decors (gemerkt). Vijf kopjes (één kopje gelijmd), zes schotels (schotels goed). Afmeting: 9 x 13 cm ø. In red...
Grote antieke Duitse steengoed klepkan. Gemerkt Merkelblad Grenzhausen. Met bruin glazuur . Afmeting: 26 cm. In goede staat
Twee antieke polychrome keramieken Delftse dekselvazen met chinoiserie decors. Minimale chips en rand-glazuur schades. Gemerkt: APK. 18e - 19e Eeuw. Mogelijk Pieter Kocx, 1701 - 1722. Afmeting: 27 x 1...
Twee Chinees porseleinen sierborden met blauwe decors. 17e-18e eeuw. Eén maal met draken, roofvogel op stam in zee (randglazuurschades). Eén maal met bloemvaas decor en floraal decor, en gecontourneer...
Polychrome Makkums tegeltableau, zes pas. Met Friese Sjees. Circa 1930. Afmeting: 42 x 30 cm. In goede staat.
Lot diverse antieke tegels, 18e-19e eeuw. Onder andere; floraal, landschappen, bijbels en mangaan. (beschadigingen). Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Japanse Imari porseleinen kraagvazen. Circa 1900. Gemerkt. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Twee maal Chinees porseleinen borden, 18e eeuw. Eén maal goud-blauw floraal decor (haarlijn). Eén maal Geisha in boot bij paleis, octagonaal (rand chips). Afmeting: 22 - 22,5 cm. In redelijk/goede sta...
Grote Imari porseleinen sierschotel met floraal-, landschap- en goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: ø 31 cm. In goede staat.
Twee grote zeldzame Imari porseleinen zes-kantige sierborden met opengewerkte omrandingen, goud decor, landschap- en florale decors. (gemerkt bodem). 19e Eeuw. Afmeting: 32 x 35 x 5 cm. Eén bord heeft...
Twee prachtige grote fijn gedecoreerde Imari porseleinen dekselvazen met florale decors, paradijsvogels, vazen etc.. Gemerkt, bodemmerk. (één binnenrand deksel is professioneel gerestaureerd). Afmeti...
Vijf delen Imari -decor keramiek, gemerkt Putten. Vier maal karperschaaltjes, en één maal zes-kantig schaaltje. Handbeschilderd. Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas, 19e eeuw. Gemerkt, 'Cheng Long'. Met rondom draken in wolken decor. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen drakenvaas, gemerkt. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.
Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels met gecontourneerde omranding en florale decor (peterselie decor). Circa: 1800. Gemerkt met 'F'. Afmeting: 7 x 13 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen kom met draken decor, gemerkt (haarlijn). 19e Eeuw. Afmeting: 10 x 23 cm ø. In redelijke staat.
Twee maal Jugendstil keramieken vazen 'Chameleon Ware' Turnstall England. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Meissen porselein (Knauff), met florale decor en goudrand. Circa 1900. Twee maal bord, één maal schaal. Afmeting: 22 - 36 cm. In goede staat.
Antiek Duits handbeschilderd Meissen gebaksbord. Floraal met goud decor, 1852 - 1869. Afmeting: ø 18,3 cm. In goede staat.
Zes stuks Duitse Meissen porseleinen borden met diverse handgeschilderde florale decors en goudrand. 20e Eeuw. 1e Keus. Afmeting: ø 21,3 cm.
Zes grote Meissen porseleinen sierborden met diverse florale handgeschilderde decors en goudrand. 1e Keus. 20e Eeuw. Afmeting: ø 26 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen vaas, circa 1900. Gemerkt, en met vlinders decor rondom. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
Vier maal Chinees porselein. 18e Eeuw. Twee grote Familie Rose sierkommen met florale decors (haarscheur). Eén maal Imari porseleinen kom (minimale chip), 18e eeuw. Eén maal kleine Familie Rose kom (h...
Zeer grote Chinees porseleinen diepe schotel met florale decors. 17e - 18e Eeuw. Gemerkt met blad. (randglazuurschade, chip + haarlijn). Afmeting: 7,5 x 39 cm ø. In redelijke staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met melk en bloed florale decor en goud decor. 19e Eeuw. (Gemerkt). Afmeting: 19 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen gendi schenkkan met zilveren monturen. Door Fa. van Kempen en Zonen, 1858 - 1924. Gehalte 833/1000. Schenkkan is voorzien van florale decors en vlinders (één blad los bijgev...
Twee zeer zeldzame Chinees porseleinen sierborden met goudfazanten, vlinders, insecten, landschap+florale en goud decors. (emaille decor). Eén bord, chip + 3 cm. haarlijn. Eén bord, 2x randchip. Afmet...
Twee oude/antieke Chinees porseleinen vazen met figuren, landschap en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Twee antiek Chinees porseleinen bolvazen met diverse figuren in coulissen decor. Gemerkt. Afmeting: 39,5 x 22,5 cm ø. In goede staat.
Antiek Hollands vijf-delig Delfts blauw keramieken kaststel, 18e-19e eeuw. Gemerkt AR of APK, Chinese en florale decor. (Minimale chips) Afmeting: 33 - 46 cm. In goede staat.
Twee grote 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met florale decors. Gemerkt met blad. Eén bord gaaf, één bord drie chips. Afmeting: 27,8 cm ø.
Vijf delen vooroorlogs blauw glas. Twee maal een bloemvormige schaal, een vaas,een bonboniére en een klein parfumflesje. Afmeting. 7-24 cm. In goede staat.
Engelse kristallen theebus met plated deksel. Ca. 1930. Afmeting. 15x10 cm. ø. In goede staat.
Negen diverse flacons allen met gouddecor, diverse slijpsels en motieven, diverse leeftijden vanaf 1900, Afmeting -8-16,5cm In goede staat
Zeer grote glazen heksenbal. 19e Eeuw. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.
Vijf maal glazen vazen, 20e eeuw. Twee maal Murano en drie maal onbekend. Afmeting: 8,5 - 22 cm. In goede staat.
Antiek kristal glazen zuurstel in notenhouten houder. Ca. 1900. Afmeting: 18 x 24 x 13 cm. In goede staat.
Drie antieke ballon hanglampen met messing. 20e Eeuw. Groen geëtst en blauw glas. Afmeting: ca. 40 x 20 cm ø. In goede staat..
'La Lique'-stijl glazen tafellamp in Art Nouveau stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 22 cm ø. In goede staat.
Vijf delen oud kristal-glas. 20e Eeuw. Twee maal grote Baccarat pierots. Eén maal Daum-France zwaan. Eén maal Baccarat jodenster briefverzwaarder. Eén maal Baccarat figuur met jodenster verwerkt. Afme...
Boheems ge-etste glazen schaal met wild voorstellingen, 19e eeuw. Transparant-blauw. Afmeting: 9 - 23 cm. ø. In goede staat.
Lot divers oud/antiek glaswerk (11 x). Zes Jugendstil glazen met parelmoer effect. Twee Art Deco beschuit deksel dozen. Eén tafelstuk (twee delig). Twee schalen.
Zeven maal Hollandse glazen bloembol vazen. Onder andere; Leerdam, Anna Groen etc.. Plus extra één asbak Murano. Afmeting: 12 - 20 cm. In goede staat.
Twee maal Jugendstil glazen vazen. Eén maal iriserend glas in Loetz stijl, ca. 1910. Eén maal later met zilver overlay. Afmeting: 11 x 14 cm ø. en 6,5 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Drie Jugendstil-stijl glazen vazen. Gemerkt Brantz ? 20e Eeuw. Blauw-oranje iriserend. Afmeting: 19-35 cm. In goede staat.
Grote wandengel bronskleurig gegoten kunststof met messing goudkleurige vleugels, gesigneerd Schöne, . . Afmeting. 56 cm. In goede staat
Twee metalen bolvormige kunstobjecten Wolfgan Göddertz, 1944 Köln-Duitsland. Afmeting. ø 12 - ø 18 cm. In goede staat.
Drie kunstwerken, tweede helft 20e eeuw. Eén keer marmeren zuil met kogel (monogram). Eén keer bronzen object met dieren, en één keer bronzen kei. Afmeting. 13-23 cm. In goede staat
Grote zuid Duitse barok figuur met polychromie. Ca. 1780. (bijgeschilderd, restauraties) Afmeting . 101 cm. In redelijk/ goede staat