Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Divers Chinees porselein
Resultaat: 90 EUR

Groot lot antiek Chinees porselein. Gemerkt en ongemerkt. 19e Eeuw. Zes borden met landschappen decors (drie goed, drie met randschade). Eén papbord met draken decor (beschadigd). Drie kopjes (goed), ...

Chinese rol vaas
Resultaat: 50 EUR

Antieke Chinees porseleinen rolvaas, ca. 1900-1920. Gemerkt. Met floraal- en vogel decor. Afmeting. 27.5 x 12 cm. ø . In goede staat

3 Chinese vazen
Startprijs 50 EUR

Drie grote oude Chinees porseleinen vazen, 20e eeuw. Vazen zijn voorzien van florale en goud decors. Afmeting: 31 - 43 cm. In goede staat.

Chinese vaas en kom
Resultaat: 30 EUR

Twee delen oud/antiek Chinees porselein, cup op hoge voet, 2e helft 20e eeuw Kang Xy gemerkt, dekselvaas omstreeks 1900 Kang Xy stijl, vogel in bloesemboom Afmeting 17-13cm. In redelijk/ goede staat

Yongzheng bord
Resultaat: 1.800 EUR

Zeldzaam Chinees porseleinen Yongzheng bord met gedetailleerde figuren en goud decor. Afmeting: ø 23,2 cm. In goede staat.

Imari bord, 18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Chinees Imari porseleinen bord met coulissen en gouddecor (1 chip, rand). 18e eeuw. Afmeting. 22 cm.In redelijk/goede staat

2 Chinese vazen
Startprijs 80 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen vazen met figuren en florale decors, met celadon groene glazuur. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

3 Chinese vazen
Resultaat: 90 EUR

Drie grote oude/antieke Chinees porseleinen vazen met diverse figuren en florale decors. 19e-20e Eeuw. Afmeting: 42 - 47 cm. In goede staat.

2 Chinese vazen
Resultaat: 475 EUR

Twee grote Chinees porseleinen siervazen met figuren decors en teksten. 19e Eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

2 Chinese vazen
Resultaat: 45 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen vazen met Familie Verte landschappen decors. 20e Eeuw. Afmeting: 36 x 15,5 cm ø. In goede staat.

Tabakspot.
Resultaat: 35 EUR

Oude Hollands Makkumse keramieken tabakspot met messing deksel. Afmeting: 36 x 21 cm ø. In goede staat.

Imari schotels (2x)
Resultaat: 70 EUR

Twee 19e eeuwse imari porseleinen schotels/schalen. Eén maal ovaal (kleine restauratie). Eén maal geschulpt (goed). Eén maal voorzien van floraal decor, de andere met florale decors met konijnen. Afme...

Wedgwood
Resultaat: 110 EUR

Wedgwood keramieken servies, decor 'Moss Rose'. Het servies bestaat uit twintig kop + schotels, bonbonschaal, suikerpot, schaaltje + extra schotels. (minimale chip mogelijk). Afmeting: 7 - 25 cm. In g...

Imari vaas
Resultaat: 45 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen vaas met floraal-, vogels-,, vlinders-, en vissen decors. Afmeting. 31 cm. In goede staat.

Imari vazen (2x)
Resultaat: 120 EUR

Twee grote Imari porseleinen vazen met Geisha en florale decors. Afmeting. 37 cm. Eén vaas bovenrand gelijmd, één vaas haarlijn. In redelijke staat

Serviesgoed div. (Blue Danube)
Resultaat: 80 EUR

Divers Blue Danube porseleinen servies. Bestaande onder andere uit: Theekan, melkkan, suikerpot, 5 dekselpotten, eierdoppen, asbak, grote melkkan, zout/peper stel, 3 schalen, grote beker, kop en schot...

Imari vazen (6x)
Resultaat: 60 EUR

Zes stuks Imari porseleinen vazen, 19e eeuw. O.a.: Vier dekselvazen (florale decors) (twee dekselpunten gelijmd) Verder in goede staat. Afmeting . 11-26 cm. In redelijk/ goede staat.

3x Imari vaasjes + 2x Imarie kraag-vaasjes.
Resultaat: 60 EUR

Vijf maal Japans porselein. Twee kraagvazen met floraal en vogel decor. Drie maal Imari stijl vazen met landschappen en florale decors. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.

2x Imari sierschotel.
Resultaat: 50 EUR

Twee grote Imari porseleinen gecontourneerde sierschotels met florale decors. 19e Eeuw. Afmeting: ø 31 cm. In goede staat.

3 Imari kommen
Resultaat: 150 EUR

Drie grote 19e eeuwse Imari porseleinen kastkommen met goud en florale decors. (één gaaf, twee beschadigd) Afmeting: 9,5 x 20 cm ø. In redelijke staat.

Imari wandbord (groot)
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke Japanse Imari porseleinen sierschotel met coulissendecors (gemerkt), ca. 1900. Afmeting. ø 45 cm. In goede staat.

Imari,gendi kan
Resultaat: 180 EUR

Japanse Imari porseleinen gendi schenkkan met florale decors, 20e eeuw. Afmeting 21 cm. In goede staat.

3x Chinese bordjes
Resultaat: 50 EUR

Drie Chinees porseleinen bordjes met groene achtergrond en meerkleurig decor van bloemen, vlinders, insecten en florale decors. 19e Eeuw. Minimale chips. Afmeting: 10,2 cm ø. In redelijk/goede staat.

Vaas, Fam. Verte.
Resultaat: 1.500 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met landschap decor rondom , met paradijsvogel en draak in water. 19e Eeuw. Afmeting: 49 x 15 cm. ø. In goede staat.

Kavel Chinees porselein
Resultaat: 50 EUR

Vier delen antiek Chinees porselein: 1x grote handbeschilderde vaas ca. 1900 met floraal- en vogeldecor (mooie kwaliteit), 2x 19e eeuwse Chinese kommen met figurendecor (1x haarlijn), 1x 18e eeuws bor...

2x Gemberpot + vaas
Resultaat: 60 EUR

Drie maal oud Chinees porselein. Eén maal vaas, gemerkt, vazen met 2 decors, bloemen hocker etc. , en twee gemberpotten met bloesem decors. Afmeting: 16 - 26 cm. In goede staat.

2 Grote Chinese vazen
Startprijs 150 EUR

Twee zeer grote Chinees porseleinen siervazen met diverse vogelsoorten in landschappen decors. 20e Eeuw. Afmeting: 75 x 28 cm ø. In goede staat.

2 Chinese vazen
Resultaat: 330 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met celadon-groene glazuur. 19e Eeuw. Eén maal paradijsvogel decor. Eén maal pauwen decor (chip). Afmeting: 57 -58 cm. In redelijk/goede staat.

2 Chinese vazen
Resultaat: 240 EUR

Twee grote Chinees porseleinen siervazen. 19e Eeuw. Eén maal met florale decors. Eén maal met paradijsvogels in landschap decor. Afmeting: 58 - 59 cm. In goede staat.

21x Kerstborden 'Royal Copenhagen'
Resultaat: 260 EUR

21x Oude 'Royal Copenhagen' porseleinen kerstborden, Juleplatle etc. 70-er en 80-er jaren. Afmeting ø 18,5 cm. In goede staat.

2 Militairen
Resultaat: 100 EUR

Twee Duitse Dresden porseleinen figuren. 20e Eeuw. Eén maal Guardia Nobile 1801. Eén maal Trombettiere Guardia Nobile 1801 (chip hoed af). Afmeting: 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Porseleinen beeld; man met vlag
Resultaat: 160 EUR

Duitse Sitzendorf porseleinen figuur. 'Vaandeldrager met zwaard'. Circa: 1950. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

3 Delig Satsuma kaststel
Startprijs 75 EUR

Antiek drie-delig Japans Satsuma keramieken kaststel met meerkleurige figuren decors en Foo hond. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: circa 38 cm. In goede staat.

Lamp, (Kantonees)
Resultaat: 40 EUR

Oude Chinese Kantonese keramieken lamp, 20e eeuw.. Afmeting: 54 x 30 cm ø In goede staat

Vaas, (blauw/wit).
Startprijs 2.500 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen blauw-witte vaas met florale decors en vogels. Qing dynastie. Afmeting: 33 x 30,5 cm. ø In goede staat.

2x Ming kom
Resultaat: 750 EUR

Twee Chinees porseleinen Ming kommen uit de 16e eeuw met florale decors. één met lichte randglazuur schades en één met lichte randglazuur schades + haarlijn. Afmeting: 7,3 x 17 cm ø. In redelijk/goed...

2 Chinese vazen
Resultaat: 300 EUR

Twee grote Chinees porseleinen siervazen met groen celadon glazuur, vogels op bloesemtakken decors. 19e Eeuw. Afmeting: 57 - 59 cm. In goede staat.

Ragout kastkommen, Nankin (11 x)
Resultaat: 175 EUR

Elf antieke Societè Ceramique Maastricht kastkommen, ca. 1880. Decor Nankin. Afmeting. 11x16.5 cm. ø. In goede staat.

Ovale schaal K.P.M.
Resultaat: 250 EUR

Grote Duitse K.P.M. porseleinen schaal met florale- en vliegjes decor, 18e eeuw. Afm. 47x33x7 cm. In goede staat.

Regout borden, divers.
Resultaat: 40 EUR

Negen antieke Petrus Regout borden, Maastricht. Circa 1890. Onder andere; Slamat, Pompei, Sana, Tancrede. Afmeting: circa ø 26 cm. In goede staat.

Makkumse lekschaal+platelen vaas
Resultaat: 50 EUR

Vooroorlogse Makkumse polychrome keramieken nat-fruitschaal met lekschaal, en een Hollandse Gouda platelen polychrome Regina rozensteker. Afmting . 17-27 cm. In goede staat

3 Delen plateel
Resultaat: 30 EUR

Drie maal antiek Hollands plateel. Eén maal schenkkaraf, één maal schenkkan en één maal tablet. Genummerd en letter "H". Afmeting: 17 -33 cm. In goede staat.

Chinese Celadon kommen (3x)
Resultaat: 200 EUR

Drie antieke Chinese Celadon kommen, . 16e-17e Eeuw. (één bakfout) Afm. ca. 15-16.5 cm. ø. In goede staat.

Chinese penselenlegger.
Resultaat: 300 EUR

Oude Chinees porseleinen penselen-legger. Gemerkt, 'Cheng Long'. Met blauwe glazuur, landschap- en goud decor. Afmeting: 8,3 x 5 x 1,5 cm. In goede staat.

6x Kop + Schotel, Kapucijner.
Resultaat: 325 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen capucijner kop en schotels. Circa 1800. Met pagodes en florale decors. Zes schotels goed, drie kopjes goed, twee kopjes chip, één kopje beschadigd. Afmeting: 5 x 11,5 c...

2 Chinese kommen
Resultaat: 130 EUR

Twee maal Chinees porseleinen kommen. 18e Eeuw. Eén zeldzame Amsterdams Bont kom met figuren en florale decors (goed). Eén maal Chinese Imari kom met florale decors (één chip). Afmeting: 7 x 11,4 cm ø...

5x Kop + 6 Schotels.
Resultaat: 110 EUR

Lot 19e eeuws Japans porseleinen kop en schotels met geisha's (musicerend) en bloempotten decors (gemerkt). Vijf kopjes (één kopje gelijmd), zes schotels (schotels goed). Afmeting: 9 x 13 cm ø. In red...

Kan, 'Merkelbach Grenzhausen'
Resultaat: 325 EUR

Grote antieke Duitse steengoed klepkan. Gemerkt Merkelblad Grenzhausen. Met bruin glazuur . Afmeting: 26 cm. In goede staat

2x Dekselvaasjes
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke polychrome keramieken Delftse dekselvazen met chinoiserie decors. Minimale chips en rand-glazuur schades. Gemerkt: APK. 18e - 19e Eeuw. Mogelijk Pieter Kocx, 1701 - 1722. Afmeting: 27 x 1...

2 Borden (18e-19e eeuw)
Resultaat: 280 EUR

Twee Chinees porseleinen sierborden met blauwe decors. 17e-18e eeuw. Eén maal met draken, roofvogel op stam in zee (randglazuurschades). Eén maal met bloemvaas decor en floraal decor, en gecontourneer...

Tegeltableau
Startprijs 120 EUR

Polychrome Makkums tegeltableau, zes pas. Met Friese Sjees. Circa 1930. Afmeting: 42 x 30 cm. In goede staat.

Lot tegels.
Resultaat: 50 EUR

Lot diverse antieke tegels, 18e-19e eeuw. Onder andere; floraal, landschappen, bijbels en mangaan. (beschadigingen). Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

2x Imari vaasje.
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Japanse Imari porseleinen kraagvazen. Circa 1900. Gemerkt. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

2 Imari borden
Resultaat: 90 EUR

Twee maal Chinees porseleinen borden, 18e eeuw. Eén maal goud-blauw floraal decor (haarlijn). Eén maal Geisha in boot bij paleis, octagonaal (rand chips). Afmeting: 22 - 22,5 cm. In redelijk/goede sta...

Imarie bord (18e Eeuw)
Startprijs 100 EUR

Grote Imari porseleinen sierschotel met floraal-, landschap- en goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: ø 31 cm. In goede staat.

2x Imari schotels (opengewerkt)
Resultaat: 200 EUR

Twee grote zeldzame Imari porseleinen zes-kantige sierborden met opengewerkte omrandingen, goud decor, landschap- en florale decors. (gemerkt bodem). 19e Eeuw. Afmeting: 32 x 35 x 5 cm. Eén bord heeft...

2x Imari dekselpotten
Resultaat: 650 EUR

Twee prachtige grote fijn gedecoreerde Imari porseleinen dekselvazen met florale decors, paradijsvogels, vazen etc.. Gemerkt, bodemmerk. (één binnenrand deksel is professioneel gerestaureerd). Afmeti...

5x Imari aardewerk, Putten
Resultaat: 40 EUR

Vijf delen Imari -decor keramiek, gemerkt Putten. Vier maal karperschaaltjes, en één maal zes-kantig schaaltje. Handbeschilderd. Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.

Pijpvaas, Cheng Long (geel).
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas, 19e eeuw. Gemerkt, 'Cheng Long'. Met rondom draken in wolken decor. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas.
Resultaat: 280 EUR

Antieke Chinees porseleinen drakenvaas, gemerkt. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.

6x Kop+schotel, China.
Resultaat: 550 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels met gecontourneerde omranding en florale decor (peterselie decor). Circa: 1800. Gemerkt met 'F'. Afmeting: 7 x 13 cm ø. In goede staat.

Chinese drakenkom
Resultaat: 150 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen kom met draken decor, gemerkt (haarlijn). 19e Eeuw. Afmeting: 10 x 23 cm ø. In redelijke staat.

2x Chameleon Ware vazen
Resultaat: 60 EUR

Twee maal Jugendstil keramieken vazen 'Chameleon Ware' Turnstall England. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

3 Meissen borden
Resultaat: 150 EUR

Drie delen antiek Meissen porselein (Knauff), met florale decor en goudrand. Circa 1900. Twee maal bord, één maal schaal. Afmeting: 22 - 36 cm. In goede staat.

Meissen bordje
Resultaat: 50 EUR

Antiek Duits handbeschilderd Meissen gebaksbord. Floraal met goud decor, 1852 - 1869. Afmeting: ø 18,3 cm. In goede staat.

6x Meissen borden
Resultaat: 475 EUR

Zes stuks Duitse Meissen porseleinen borden met diverse handgeschilderde florale decors en goudrand. 20e Eeuw. 1e Keus. Afmeting: ø 21,3 cm.

6x Meissen borden
Resultaat: 450 EUR

Zes grote Meissen porseleinen sierborden met diverse florale handgeschilderde decors en goudrand. 1e Keus. 20e Eeuw. Afmeting: ø 26 cm. In goede staat.

Chinese vaas, geel.
Resultaat: 160 EUR

Antiek Chinees porseleinen vaas, circa 1900. Gemerkt, en met vlinders decor rondom. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein.
Resultaat: 130 EUR

Vier maal Chinees porselein. 18e Eeuw. Twee grote Familie Rose sierkommen met florale decors (haarscheur). Eén maal Imari porseleinen kom (minimale chip), 18e eeuw. Eén maal kleine Familie Rose kom (h...

Grote Chinese schotel
Resultaat: 350 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen diepe schotel met florale decors. 17e - 18e Eeuw. Gemerkt met blad. (randglazuurschade, chip + haarlijn). Afmeting: 7,5 x 39 cm ø. In redelijke staat.

Melk en bloed vaasje.
Resultaat: 2.200 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met melk en bloed florale decor en goud decor. 19e Eeuw. (Gemerkt). Afmeting: 19 x 9,5 cm ø. In goede staat.

Karaf met montuur.
Resultaat: 190 EUR

Antiek Chinees porseleinen gendi schenkkan met zilveren monturen. Door Fa. van Kempen en Zonen, 1858 - 1924. Gehalte 833/1000. Schenkkan is voorzien van florale decors en vlinders (één blad los bijgev...

2x Kantonese schotel (18e Eeuw)
Resultaat: 200 EUR

Twee zeer zeldzame Chinees porseleinen sierborden met goudfazanten, vlinders, insecten, landschap+florale en goud decors. (emaille decor). Eén bord, chip + 3 cm. haarlijn. Eén bord, 2x randchip. Afmet...

2 Chinese vazen
Resultaat: 110 EUR

Twee oude/antieke Chinees porseleinen vazen met figuren, landschap en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

2 Chinese vazen
Resultaat: 100 EUR

Twee antiek Chinees porseleinen bolvazen met diverse figuren in coulissen decor. Gemerkt. Afmeting: 39,5 x 22,5 cm ø. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel
Resultaat: 420 EUR

Antiek Hollands vijf-delig Delfts blauw keramieken kaststel, 18e-19e eeuw. Gemerkt AR of APK, Chinese en florale decor. (Minimale chips) Afmeting: 33 - 46 cm. In goede staat.

Twee grote borden, 18e eeuw.
Resultaat: 240 EUR

Twee grote 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met florale decors. Gemerkt met blad. Eén bord gaaf, één bord drie chips. Afmeting: 27,8 cm ø.

Blauw glas (2x set)
Resultaat: 60 EUR

Vijf delen vooroorlogs blauw glas. Twee maal een bloemvormige schaal, een vaas,een bonboniére en een klein parfumflesje. Afmeting. 7-24 cm. In goede staat.

Engelse theebus
Resultaat: 20 EUR

Engelse kristallen theebus met plated deksel. Ca. 1930. Afmeting. 15x10 cm. ø. In goede staat.

Negen goudkleurige flacons
Resultaat: 50 EUR

Negen diverse flacons allen met gouddecor, diverse slijpsels en motieven, diverse leeftijden vanaf 1900, Afmeting -8-16,5cm In goede staat

Glazen heksenbal
Resultaat: 70 EUR

Zeer grote glazen heksenbal. 19e Eeuw. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.

Kristallen spijkerbol
Resultaat: 60 EUR

Kristallen spijkerbol, Copier Leerdam ø 10 cm

5x Glaswerk
Resultaat: 40 EUR

Vijf maal glazen vazen, 20e eeuw. Twee maal Murano en drie maal onbekend. Afmeting: 8,5 - 22 cm. In goede staat.

Zuurstel
Resultaat: 40 EUR

Antiek kristal glazen zuurstel in notenhouten houder. Ca. 1900. Afmeting: 18 x 24 x 13 cm. In goede staat.

3 Glazen plaffonieres
Resultaat: 60 EUR

Drie antieke ballon hanglampen met messing. 20e Eeuw. Groen geëtst en blauw glas. Afmeting: ca. 40 x 20 cm ø. In goede staat..

Glazen 'La Lique'- stijl lampje
Resultaat: 77 EUR

'La Lique'-stijl glazen tafellamp in Art Nouveau stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 22 cm ø. In goede staat.

5 Delen oud kristal-glas
Resultaat: 100 EUR

Vijf delen oud kristal-glas. 20e Eeuw. Twee maal grote Baccarat pierots. Eén maal Daum-France zwaan. Eén maal Baccarat jodenster briefverzwaarder. Eén maal Baccarat figuur met jodenster verwerkt. Afme...

Glazen schaal (Bohemen)
Resultaat: 30 EUR

Boheems ge-etste glazen schaal met wild voorstellingen, 19e eeuw. Transparant-blauw. Afmeting: 9 - 23 cm. ø. In goede staat.

Lot glaswerk (11x)
Resultaat: 50 EUR

Lot divers oud/antiek glaswerk (11 x). Zes Jugendstil glazen met parelmoer effect. Twee Art Deco beschuit deksel dozen. Eén tafelstuk (twee delig). Twee schalen.

Div. vazen (groen glas) + asbak
Resultaat: 70 EUR

Zeven maal Hollandse glazen bloembol vazen. Onder andere; Leerdam, Anna Groen etc.. Plus extra één asbak Murano. Afmeting: 12 - 20 cm. In goede staat.

2x Jugendstil bolvazen
Resultaat: 100 EUR

Twee maal Jugendstil glazen vazen. Eén maal iriserend glas in Loetz stijl, ca. 1910. Eén maal later met zilver overlay. Afmeting: 11 x 14 cm ø. en 6,5 x 9,5 cm ø. In goede staat.

3x Gesign. Jugendstil vazen
Resultaat: 130 EUR

Drie Jugendstil-stijl glazen vazen. Gemerkt Brantz ? 20e Eeuw. Blauw-oranje iriserend. Afmeting: 19-35 cm. In goede staat.

Wandengel
Resultaat: 30 EUR

Grote wandengel bronskleurig gegoten kunststof met messing goudkleurige vleugels, gesigneerd Schöne, . . Afmeting. 56 cm. In goede staat

2x Wolfgang Göddertz
Resultaat: 130 EUR

Twee metalen bolvormige kunstobjecten Wolfgan Göddertz, 1944 Köln-Duitsland. Afmeting. ø 12 - ø 18 cm. In goede staat.

Diverse bronzen kunstwerken
Resultaat: 50 EUR

Drie kunstwerken, tweede helft 20e eeuw. Eén keer marmeren zuil met kogel (monogram). Eén keer bronzen object met dieren, en één keer bronzen kei. Afmeting. 13-23 cm. In goede staat

Groot barok figuur
Resultaat: 175 EUR

Grote zuid Duitse barok figuur met polychromie. Ca. 1780. (bijgeschilderd, restauraties) Afmeting . 101 cm. In redelijk/ goede staat