Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

7 x Friedrich Guimpel Fec.
Resultaat: 60 EUR

7x Friedrich Guimpel Fec. Duitse school 1774- . 7x Botanische koper gravures kruiden. Gravures op papier. Afmeting: ca. 25x20cm. In redelijk/ goede staat

Ets, Ids Wiersma
Resultaat: 90 EUR

Ids Wiersma, 1878-1965. 'Poldergezicht met dorp'. Ets op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

H. Breling
Resultaat: 225 EUR

Heinrich C.G. Breling 1849-1914. Duitse school. 17e eeuw interieur met pijprokende man en vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting 21x16 cm. In goede staat.

2x Koper gravure.
Resultaat: 90 EUR

Twee maal ingekleurde koper gravures, Louis Seize, 18e eeuw. Met engelen en krijger voorstellingen. Gravures op papier. Afmeting: circa 13 x 18 cm. In goede staat.

v. Garrel
Resultaat: 170 EUR

v. Garrel (Duitse school), 18e eeuw. Keuken met twee figuren. Olieverf op linnen. Afmeting. 50x70 cm. In goede staat

W. Witsen, 2x ets.
Resultaat: 900 EUR

Twee maal Willem Witsen, 1860-1923. Eén maal kade met figuren bij regen. Eén maal grachtgezicht Amsterdam. Etsen op papier. Afmeting: 32 x 25 cm. en 31 x 24 cm. In goede staat

E. Versteegh, IJspret
Resultaat: 60 EUR

E. Versteegh, 20e eeuw. Romantische Hollandse ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 10 cm. In goede staat.

J.A. Mondt, Aquarel 'Kasteel'
Resultaat: 130 EUR

J.A. Mondt, 1859 - 1941. 'Kasteel met gracht'. Aquarel op papier. Afmeting: 42 x 30 cm. In goede staat.

Paul Serrure, 2 werken.
Resultaat: 60 EUR

Twee werken van Paul Serrure. 19e-20e Eeuw. 'Meisjes portret 1909'. en 'Vrouwelijk naakt' (ongesigneerd, atelier). Afmeting: 12 x 7 cm. en 14 x 10 cm. In goede staat.

P.H. van Steenwijk
Resultaat: 155 EUR

P.H. van Steenwijk, circa 1880. 'Romantisch landschap met vee en figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 23 cm. In goede staat.

Ets, Ids Wiersma
Resultaat: 110 EUR

Ids Wiersma, 1878-1965. 'Slapend kind bij pollepel'. Voorburg 1909. Ets op papier.. Afmeting 9,5 x 5,5 cm. In goede staat

Klinkenberg, Aquarel
Resultaat: 145 EUR

Karel Klinkenberg, 1852-1924. 'Duinlandschap met ossenkar, hooiwagen en landarbeiders'. Aquarel op papier. Afmeting: 19,5 x 8 cm. In goede staat.

Michael van Overbeeke, 'One day'
Resultaat: 85 EUR

Michael van Overbeeke, 1992, (96/100). 'One day'. Lithografie op papier. Afmeting: 49 x 40 cm. In goede staat.

Arthur Boris Klein, 2 etsen
Resultaat: 100 EUR

Arthur Boris Klein. 1893 - 1985. Twee etsen. Getiteld en gesigneerd 'Honden parodie'. Ets op papier. Afmeting: 17 x 44 cm. In goede staat.

G. Altman, 'Landschap met sloot'.
Resultaat: 375 EUR

Gerhard Altman, 1877- 1940. 'Landschap met sloot en rietkraag'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Salvador Dali, 'Vrouwelijk naakt'.
Resultaat: 140 EUR

Salvador Dali, 1904 - 1989. 'Vrouwelijk naakt'. Opgehoogd met goud. Hand gesigneerd + watermerk S. Dali. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: 11 x 14,5 cm. In goede staat.

Louis Meys
Resultaat: 200 EUR

Louis Meys, 1902-1995. Porseleinen mand met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 41 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Olifant.
Resultaat: 135 EUR

Anton Heyboer, 1924 - 2005. 'Olifant'. Plakkaatverf op papier. Afmeting: 27 x 19 cm. In goede staat.

J.H.B. Koekkoek, 'Riviergezicht met boten'.
Resultaat: 2.000 EUR

Jan H.B. Koekkoek, 1840 - 1912. 'Hollands riviergezicht met boten en figuren'. Olieverf ? op linnen ? Afmeting: 33 x 51 cm. In goede staat

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Onduidelijk gesigneerd ( omstreeks 1900) 19e eeuw etiket verso onduidelijk, Interieur met kind en hond, Olieverf op paneel Afmeting 36x28cm. In goede staat

Chinees schilderij
Resultaat: 50 EUR

Groot chinees schilderij, gesigneerd China, 20e eeuw, met goudfazanten, drukkunst of gouache op papier Afmeting 100x160cm. In goede staat

2x B. Mankes (Beint) 1918 -
Resultaat: 50 EUR

B. Mankes (Beint). 'Twee maal landschap'. 1x olieverf op linnen, 1x aquarel op papier. Afmeting: 50 x 60 cm en 55 x 61 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Rembrandt
Startprijs 60 EUR

Ton Anconé, Oldenzaal. Portret Rembrandt. Olieverf op paneel. Afmeting. 30x40 cm. In goede staat

Chinees zijdeschilderij
Resultaat: 25 EUR

Oud Chinees zijdeschilderij 20e eeuw, gesigneerd. Bloesemtak met vogel. Aquarel op zijde. Afmeting. 43x27 cm. In goede staat.

Wolfgang Ziezold
Resultaat: 200 EUR

Wolfgang Ziezold, Duitse school. Schloss Btünningslinden met terras. Olieverf op paneel. Afmeting. 40x60 cm. In goede staat

Willi Werntz
Resultaat: 60 EUR

Willi Werntz, Duitse school. IJzergieterij met figuren. Aquarel op papier. Afmeting. 39x50 cm. In goede staat

Ludwig Jacobson
Resultaat: 40 EUR

Ludwig Jacobson, 1890 Odense. Twee koeien in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting. 31x21.5 cm. In goede staat

J. Richter
Resultaat: 35 EUR

J. Richter, ca. 1920. Duitse school. Landschap met rietgedekte boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting. 55x79 cm. In goede staat

Aquarel Treptow/Kohlhoff
Startprijs 40 EUR

Walter Kohlhoff,1906-1981. Duitse school. Landschap met spoorbrug. Aquarel op papier. Afmeting . 51x37 cm. In goede staat

Portret
Resultaat: 40 EUR

Gertud Hückelberg 1931. Duitse school. Portret Liselotte Bedil Jung. Olieverf op paneel. Afmeting 23x30 cm. In goede staat

Ongesigneerd 19e eeuw
Resultaat: 130 EUR

Ongesigneerd, ca. 1870. Landschap met waterkant. (vergulde lijst) Olieverf op linnen. Afmeting. 60x50 cm. In goede staat

Litho achter glas
Startprijs 40 EUR

Antieke achter (bol)glas lithografie, circa 1890. Twee boeren vrouwen in punter. . Afmeting: 26 x 20 cm. In goede staat

A. Khayll
Resultaat: 90 EUR

A. Khayll, ca. 1880. Russische school? Briefschrijvende man met tabakspijp. Olieverf op linnen. Afmeting. 58x42 cm. In goede staat

Pierre A. Renoir
Startprijs 50 EUR

Pierre Auguste Renoir (1841-1919) Portret Richard Wagner. Lithografie door Mourlot, Parijs 1951. Lithografie op papier. Afmeting. 30x23 cm. In goede staat

Pierre A. Renoir
Startprijs 50 EUR

Pierre-Auguste Renoir (1841-1919) Portret van Auguste Rodin. Lithografie door Mourlot, Parijs 1951. Lithografie op papier. Afmeting. 30x23 cm. In goede staat

Werner Laves
Resultaat: 60 EUR

Werner Laves 1903-1972. Duitse school '43. Landarbeider bij dorp. Aquarel op papier. Afmetiing. 42x58 cm. In goede staat

Bruno Dunst
Resultaat: 80 EUR

Bruno Dunst, 1940 Berlin. Duitse school. Moderne compositie met vissen en flessen. Olieverf op paneel. Afmeting 60x44 cm. In goede staat

Remiens, houtsnede.
Resultaat: 60 EUR

Adrianus Remiens (handdruk), 1890-1972, Nr. 14/50. Liggend vrouwelijk naakt. Lindensnede op papier. Afmeting: 25 x 40 cm. In goede staat.

Dirk de Vries, Lam
Resultaat: 100 EUR

Dorpsgezicht Oosterhaven Enkhuizen 1869-1937. Aquarel op papier. Afmeting. 36x50 cm. In goede staat.

Luigi Fagioli
Resultaat: 75 EUR

Luigi Fagioli, Italië 1932-1985. 'Collage papier abstract'. Werk van papier. Afmeting . 7,5 x 14,5 cm. In goede staat.

Luigi Fagioli
Resultaat: 75 EUR

Luigi Fagiolo, Italië 1932-1985. Voorstelling: Collage van papier abstract. Werk van papier. Afmeting. 14x21 cm. In goede staat

Perzisch aquarel.
Resultaat: 180 EUR

Gesigneerd Perzië. Jacht op wild met wolf, tijger, hert, paarden en figuren. Aquarel op papier. Afmeting: 20 x 14 cm. In goede staat.

2 Werken
Startprijs 30 EUR

Twee oude schilderwerken. Eén maal circa 1930, 'Koeien in landschap. Eén maal André .?.. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. en 30 x 40 cm in redelijke/goede staat.

Lot kleine schilderijtjes
Resultaat: 60 EUR

Twaalf 19e eeuwse Duitse ingekleurde steendrukken en 1 stadsplattegrond Brunswic(Braunschweig) 17e-18e eeuws 13-16cm. werken op papier in redelijke/goede staat.

Japanse 2-luik
Resultaat: 60 EUR

Antiek Japanse tweeluik. Gesigneerd. Circa: 1900. Ingekleurde houtsnede. 'Twee scheelkijkende Japanse krijgers'. Houtsnede op papier. Afmeting: 48 x 36 cm. In goede staat.

2x Gravure, 18e eeuw.
Resultaat: 170 EUR

Twee maal Hollandse hand ingekleurde kopergravures. 18e Eeuw. Eén maal 'Buiten zorg toebehorende den edelen agtbaren Heer Willem Backer'. Eén maal 'Gezicht van Papenburg over de groote vijver'. Afmeti...

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. 'Winters stadsgezicht met figuren'. In veren lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.

Schilderij (naar Mesdag)
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd. Circa: 1900. 'Zeegezicht met bomschuiten'. (naar Mesdag) (rechts naad) Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 38 cm. In goede staat.

Schild dame, Indonesië.
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd. Circa 1950. Erotische Chinese of Japanse dame. Pastel op papier. Afmeting: 50 x 75 cm. In goede staat.

Schild dame, Indonesië.
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd. Circa 1950. Erotische Chinese of Japanse dame. Pastel op papier. Afmeting: 50 x 75 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Poezen.
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd, tweede helft 20e eeuw. Drie poezen bij gitaar. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

Icoon.
Resultaat: 35 EUR

Decoratieve Griekse icoon naar oud voorbeeld. Handgeschilderd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40,5 x 30 cm. In goede staat.

Schilderij, Jan Kelderman
Startprijs 50 EUR

Schilderij van Jan Kelderman, 1914-1990. Stilleven met bloemen en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Vissersboten
Resultaat: 60 EUR

S. Ventje, Bali '71 (Samanki-1941) 'Balinese vissersboten op strand'. Olieverf op paneel. Afmeting: 77 x 96 cm. In goede staat.

Duitse school
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ca. 1980. Duitse school. Boer met hooiwagen. Olieverf op linnen. Afmeting. 24x30 cm. In goede staat

Monogram J.V.
Resultaat: 65 EUR

Monogram J.V. Hollands wintergezicht in 19e eeuw stijl. Olieverf op paneel. Afmeting . 18x13 cm. In goede staat

A. v.d. Berg, 'Poldergezicht met windmolen'.
Startprijs 120 EUR

A. v.d. Berg. Circa: 1930. 'Poldergezicht met windmolen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

B.S. Petit
Startprijs 30 EUR

B.S. Petit, ca. 1880. Belgische school. 'Landhuis'. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 40 cm. In goede staat.

Meinert W. Volkers
Resultaat: 200 EUR

Meinert Volkers, 1927-2000, Enschede. Titel: 'Stadsbeeld', 1974. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 65 EUR

Onduidelijk gesigneerd romantisch Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Paul Serrure, 1910.
Resultaat: 100 EUR

Paul Serrure, 1910. 19e-20e Eeuw. Vrouwelijk naakt. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 31 x 24 cm. In goede staat.

Gravures, 2x
Resultaat: 15 EUR

Twee antieke gravures. Eén maal Grolla, Anno 1597, P. Boudartius, Leger Prins Maurits. Eén maal La Douane Duyvenvoorde, Tol-Huys. Ca. 1800. Gravures op papier. Afmeting . 14x18 cm. en 20x17 cm. In goe...

Aquarel, stilleven (rozen)
Resultaat: 20 EUR

Monogram P.W., ca. 1900. Rozen stilleven. Aquarel op papier. Afmeting . 37x27 cm. In goede staat

Jopie Limburg, Aquarel
Resultaat: 25 EUR

Jopie Limburg, 1905-1991. Stilleven met gele rozen. Aquarel op papier. Afmeting. 40x50 cm. In goede staat

Chinese houtsnede
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke Chinese houtsnede (gesigneerd). Met landschappen- en figuren decor (bovenin vochtvlek) Afmeting. 131x66 cm. In redelijke tot goede staat

Paul Serrure.
Resultaat: 80 EUR

Paul Serrure. 19e-20e Eeuw. Twee werken. Eén maal meisjes portret. Eén maal handen studie. Werken zijn voorzien van mooie lijsten. Houtskool op papier. Afmeting: 17 x 11 cm. In goede staat.

Paul Serrure, 2 werken.
Resultaat: 50 EUR

Twee werken van Paul Serrure. 19e-20e Eeuw. Eén maal naakt studie. Eén maal man met stok en kind op zijn schouder. Houtkool op papier. Afmeting: 21 x 15 cm. en 23 x 18 cm. In goede staat.

Modern blauw schilderij, kubistische schepen.
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ca. 1960. Voorstelling: Kubistische schepen. Olieverf op linnen. Afmeting 60x80 cm. In goede staat

Stilleven
Startprijs 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd , m20e eeuw vaas met bloemen, Olieverf op linnen Afmeting 30x40cm. In goede staat

Stadsgezicht Notre Dame
Resultaat: 85 EUR

H.C. Kranenburg 1917-1967. Notre Dame, Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting 30x70 cm. In goede staat

H. Hermans (naar)
Startprijs 35 EUR

Naar H. Hermans. Ca. 1920. Voorstelling: Besneeuwd landschap met boerderij en wandelaar. Olieverf op paneel. Afm. 41x30 cm. In goede staat

Wim van Norden, 'Poldergezicht'.
Startprijs 160 EUR

Wim van Norden, 1917 - 2001. 'Poldergezicht met boerderij en boten'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

H. Hendricks
Startprijs 80 EUR

H. Hendricks. Romantisch Hollands riviergezicht met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.

Harmen Timme, 'Glazen vaas met rozen'.
Resultaat: 100 EUR

Harmen Timme, 1938 Bolsward. 'Glazen vaas met rozen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 21 cm. In goede staat.

Wetering de Rooy
Resultaat: 100 EUR

Landschap met boerderij en wandelaars. Wetering de Rooy 1877-1972. Olieverf op linnen. Afmeting. 55x39.cm. In goede staat.

H. Harder, Romantisch stadsgezicht
Resultaat: 60 EUR

H. Harder, 20e eeuw. Romantisch stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Schilderij, "Naakt"
Resultaat: 110 EUR

R. Palfy, 20e eeuw. Liggend vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 40 cm. Olieverf op linnen. In goede staat.

R. Craeyvanger, 'Interieur'
Resultaat: 170 EUR

Reinier Craeyvanger, 1812 - 1880. '18e Eeuws interieur met figuren'. Aquarel op papier. Afmeting: 22 x 17 cm. In goede staat.

Japans/Chinees werk.
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Japan of China. Aquarel op zijde. Vogel op bloesemtak. Afmeting: 36 x 30 cm. In goede staat.

H. Fortuin, Fruitboom.
Resultaat: 60 EUR

H. Fortuin. Boerenhuis bij fruitboom, circa 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: 66 x 60 cm. In goede staat.

W. Poelman
Startprijs 200 EUR

Wim Poelman (restaurateur Hengelo). Hollands ijsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 38 x 30 cm. In goede staat.

Vanni Viviani
Resultaat: 120 EUR

Vanni Viviani 1937-2002. 'Groene appel'. Acryl op papier. Afmeting: 72 x 70 cm. In goede staat.

Aquarel op rijstpapier, China.
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Chinees schilderij op rijstpapier. 'Chinees vrachtschip met figuur en tekstmedaillons'. Aquarel op papier. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

Cornelisz, Schaal bessen.
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. 'Chinees porseleinen schaal met bessen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x18 cm. In goede staat.

Friendrich Güte
Resultaat: 180 EUR

Friedrich Wilhelm Güte, ca. 1720-1778. Duitse school. 'Portret van de evangelist/ geestelijke J.A. Berkenkamp (F.W. Güte) (oudere restauraties) Olieverf op linnen. Afmeting. 81x65 cm. In goede staat.

2 Landkaarten, Zwartsluis.
Resultaat: 70 EUR

Twee antiquarische stadsplattegronden Swartsluis. 17e-18e Eeuw. 'I.P. C.B. Cum Privilegio'. en 'Scala von 30 Ruhten'. Afmetingen: 25 x 17,5 cm. en 15 x 18,5 cm. In redelijk/goede staat.

A. Verweij, Stadsgezicht.
Resultaat: 100 EUR

A. Verweij, circa 1970. 'Hollands stadsgezicht met bomschuiten en figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 40 cm. In goede staat.

Pit van Loo
Resultaat: 125 EUR

Pit van Loo, 1905-1993. 'Moderne compositie met rode strik'. Olieverf op paneel. Afmeting. 50 x 60 cm. In goede staat.

Ids Wiersma, Ets.
Resultaat: 100 EUR

Ids Wiersma 1924. 1878 - 1965. 'Gezicht op Dokkum'. Ets op papier. Afmeting: 28 x 19 cm. In goede staat.

J. Wildeboer, Stadsgezicht
Resultaat: 60 EUR

J. Wildeboer (verso Hilversum). 'Stadsgezicht Parijs'. Olieverf op linnen. Afmeting: 53 x 64 cm. In goede staat.

L. v. Vugt, 2x
Resultaat: 80 EUR

L. van Vugt. 'Platbodems in Waddengebied' . Olieverf op paneel. Afmeting: 14 x 18 cm. In goede staat.

J. van Rool, 'Watermolen Haaksbergen'.
Resultaat: 50 EUR

J. van Rool. 'Watermolen Haaksbergen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Pit van Loo, zelfportret
Resultaat: 150 EUR

Pit van Loo. 'Zelfportret 1905-1993'. Olieverf op paneel. Afmeting. 50x40 cm. In goede staat.

J. Hoek, Katwijk.
Resultaat: 50 EUR

J. Hoek. 'Gezicht op Katwijk'. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 60 cm. In goede staat.

Ronald Searle, Nr. 86/99
Resultaat: 80 EUR

Ronald Searle, 1920-2011. 'Insect play II'. Afmeting: 50 x 70 cm. Lithografie op papier.

Christian Vigilius Blache, 'Schoener op zee'.
Startprijs 180 EUR

Christian Vigilius Blache, 1838 - 1920. Duitse school. 'Schoener op zee'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 16,5 cm. In goede staat.