Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Kastje + boeken
Resultaat: 90 EUR

Antiek mahoniehouten vitrinekastje vol met oude en antiquarische boekjes. Circa 1930. Boekjes 18e-19e eeuw. Afmeting: 39 x 50 x 22 cm. In goede staat.

Commode, Orgel gebogen (barok)
Resultaat: 500 EUR

Hollandse wortelnoten vier-laden orgelgebogen barok commode met messing beslag. Circa 1800. Afmeting: 76 x 81 x 56 cm. In goede staat.

Bank (Empire)
Resultaat: 325 EUR

Vroeg 19e eeuwse grote mahoniehouten empire bank met mooie creme-kleurige stoffering en koperen nagels. Afmeting: 91 x 61 x 200 cm. In goede staat.

Bouille stijl zuil
Resultaat: 190 EUR

Grote bouille stijl piedestal met marmeren blad, 21e eeuw. Afmeting: 117 x 36 x 36 cm. In goede staat.

Pianokruk
Resultaat: 280 EUR

Zeldzame notenhouten pianokruk met zitting in oesterschelp-vorm, met drie klauwpoten onderling verbonden. 19e Eeuw. Afmeting: 65 x 45 x 42 cm. In goede staat.

Engels mahoniehouten kabinet
Resultaat: 175 EUR

Prachtig mahoniehouten Engels kabinet met origineel beslag (twee delig), 19e eeuw. Afmeting. 210x135x65 cm. In zeer goede staat

Empire mahoniehouten bank
Resultaat: 75 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire bank met klauwpoten, verlijming los linksvoor, bekleding licht beschadigd. Afmeting 95x167x73cm. In redelijke staat

Antieke kist
Resultaat: 200 EUR

Duitse eikenhouten dekenkist met lades en sledepoten. 18e Eeuw. Aanpassingen en deksel is later, (slot mist. ) Afmeting. 79x146x51 cm. In goede staat.

Bouille stijl tafeltje
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuw Franse bijzettafel met twee lades, brons beslag en marmeren blad. (fineerschade) Afmeting. 73x40 cm ø. In matige staat

Oude spiegel
Resultaat: 45 EUR

Oude vergulde houten zonnespiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: ø 52 cm. In goede staat.

Tafel, Louis Philippe
Resultaat: 210 EUR

Mooie 19e eeuws notenhouten Louis Philippe, Willem III eettafel met onderling verbonden poten en tol (spinnekop), circa 1870. Afmeting: 74 x 106 x 140 cm. In zeer goede staat.

Bijzetafel, Renaissance-stijl
Resultaat: 100 EUR

Antieke eikenhouten bijzettafel in Renaissance-stijl (historisme). Circa: 1880. Afmeting: 78 x 44 x 63 cm. In goede staat.

Halbankje, eiken.
Resultaat: 110 EUR

Antiek Duits halbankje met klep op sledepoten. Circa 1910. Afmeting: 102 x 98 x 42 cm. In zeer goede staat.

Bibliotheektrap (mahonie)
Resultaat: 160 EUR

Grote Engelse mahoniehouten bibliotheektrap. 20e Eeuw. Afmeting: 144 x 57 cm ø. In goede staat.

Tafel
Resultaat: 275 EUR

Grote eikenhouten klooster-tafel met lades en gedraaide poten, onderling verbonden. Handgemaakte reproductie naar oud voorbeeld. Afmeting: 82 x 79 x 216 cm. In goede staat.

Bank, gestoken
Resultaat: 300 EUR

Duitse eiken houtgestoken poortjesbank, renaissance stijl, met ranken, druiven, intarsia etc. . Vroeg 18e eeuw. Afmeting; 130 x 155 x 56 cm. In goede staat.

Kabinet, eiken.
Resultaat: 1.300 EUR

Groot 18e eeuws Hollands barok Louis Quinze kabinet met bronzen beslag, staand klauwpoten (minimale beschadigingen). Circa 1760. Afmeting: 252 x 195 x 65 cm. In goede staat.

Spiegel, empire.
Resultaat: 1.300 EUR

Zeldzame Louis Seize vergulde houtgestoken spiegel met afneembare kroon en rozetten en guirlande met originele vergulding Spiegelglas later. Afmeting: 165 x 68 cm. In goede staat.

Meidenkast
Resultaat: 150 EUR

Hollands mahoniehouten meidenkastje ca. 1870 Afmeting 158x110x47cm.In goede staat

Amsterdamse school, kinderkappersstoel
Resultaat: 30 EUR

Antieke Amsterdamse-school stijl kinderkappersstoel met lederen zitting, ca. 1920. Afmeting. 198x68x45 cm. In goede staat.

Antieke spiegel
Resultaat: 40 EUR

Antieke vergulde spiegel in rococo stijl. Ca. 1900. Afmeting. 75x50 cm. In goede staat

Hollandse mahonie penantkast
Resultaat: 70 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast met gebogen front, ca. 1870. (stukje rand blad beschadigd,). Afmeting. 97x99x40 cm. In redelijke staat

Penantkastje
Resultaat: 180 EUR

Hollandse mahnoniehouten penantkast, 19e eeuw. Ca. 1850. (krimpnaden) Afmeting. 95x97x47 cm. In redelijk/ goede staat

Secretaire
Resultaat: 150 EUR

Hollandse mahoniehouten empire secretaire met mahoniehouten binnenleven, Oudere restauratie. ca. 1820. Afmeting. 158x104x52 cm. In redelijke staat

Wandvitrine
Resultaat: 15 EUR

Hollandse eikenhouten wandvitrine in barokstijl. Ca. 1930. Afmeting. 53x55x17. In goede staat.

2 Stoelen (rood)
Resultaat: 30 EUR

Twee oude salon armleunstoelen in barokstijl met rode veloursbekleding, 20e eeuw, Afmeting. 87x60x60 cm. In goede staat.

Mahonie panelenkast
Resultaat: 75 EUR

Gave antieke 19e eeuwse mahoniehouten penantkast met halve getorste zuilen,Afmeting 95x105x40cm. In zeer goede staat

Ovale eettafel, omstreeks 1900
Resultaat: 35 EUR

Antieke Duitse mahoniehouten Louis- Philippe tafel omstreeks 1870. Afmeting 78x119x82cm. In goede staat

Naaitafel
Resultaat: 35 EUR

Antieke Duitse mahoniehouten Louis- Philippe naaitafel met ingelegd binnenwerk, omstreeks 1870, behoeft restauratie Afmeting 75x47x40cm. In redelijke staat

mahonietafel omstreeks 1900
Resultaat: 40 EUR

Antieke Jugendstil mahoniehouten bijzettafel omstreeks 1900,Afmeting 77x91x62cm. Lichte krasvorming verder in goede staat

Stoel
Resultaat: 50 EUR

Duitse 19e eeuwse mahoniehouten zwart gelakte ridder stoel, omstreeks 1870, Afmeting 102x80x69cm. In redelijke staat

2 Stoelen
Resultaat: 80 EUR

Twee Biedermeier mahoniehouten stoelen met bandintarsia, 19e eeuwse armleunstoel en eettafelstoel Afmeting 100x49x52cm en 80x50x47cm. . In redelijk/ goede staat

5 Houten stoelen
Resultaat: 70 EUR

Vijf antieke Duitse " Bretterstühle" 4x berkenhout, donkergebeitst, 1x omstreeks 1800 eikenhout met fazantenkop, Afmeting 90x40x50cm. In goede staat

6 biedermeier stoelen
Resultaat: 100 EUR

Zes antieke mahoniehouten biedermeier stoelen omstreeks 1830, Duitsland, beschadigd, Afmeting 83x40x43cm. In redelijke staat

Secretaire
Resultaat: 200 EUR

Noord Duitse mahoniehouten biedermeier secretaire, Ca. 1830 met bandintarsia, fineerschades. Afmeting 175x87x50cm. In redelijke staat

Secretaire omstreeks 1880
Resultaat: 200 EUR

Antieke Duitse kersenhouten Louis-Philippe secretaire omstreeks 1870 met wortelnoten binnenleven, lichte fineerschade, Afmeting 186x103x51cm. In redelijk/ goede staat

Octogonale mahonie tafel
Resultaat: 70 EUR

Aparte Engelse mahoniehouten octagonale tafel met lades, messing beslag en bandintarsia, 2e helft 20e eeuw, met leer op blad(slijtage) Afmeting 75x121x121cm. In redelijk/ goede staat

Antieke speeltafel
Resultaat: 50 EUR

Vroeg 19e eeuwse empire mahoniehouten speeltafel op vierspant poot (minimale fineerschades op blad) Afmeting 73x83x83 cm. In redelijk/ goede staat

Eethoek, tafel met 4 stoelen
Resultaat: 160 EUR

Engelse mahoniehouten eethoek met vier bijzondere stoelen, voorzien van kraanvogels en floraal decor. 19e eeuw. (twee soorten stoffering) Afmeting 74x126x74 cm en 94x40x40 cm. In goede staat.

Mahonie glaskast Willem 3
Resultaat: 140 EUR

Hollandse mahoniehouten Willem-3 twee- deurs vitrinekast , met lades achter de deuren. Omstreeks 1870, Afmeting 185x103x36cm. In goede staat

Eiken ladencommode
Resultaat: 180 EUR

Hollandse eikenhouten vier-laden commode met bronzen beslag. Ca. 1840. Afmeting. 105x101x46 cm. In goede staat

Hangvitrine
Resultaat: 40 EUR

Antieke Hollandse wortelnoten barok-stijl wandvitrine, ca. 1900. Afmeting. 83x80x19 cm. In goede staat.

Meidenkast
Resultaat: 100 EUR

Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten uitneembare meidenkast. In originele staat (minimale beschadiging) Afmeting. 180x125x150. In redelijk/goede staat.

Piedestal, mahonie
Resultaat: 70 EUR

Houtgestoken mahoniehouten piedestal uit de 20e eeuw. Afmeting: 96 cm. In goede staat.

Oude spiegel
Resultaat: 60 EUR

Oude spiegel. Gemaakt van hout met brons en zilverkleuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 x 70 cm. In goede staat.

Bamboe meubelen
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Jugendstil bamboe theetafels met etagiere. Eén met geslepen glas. Circa 1915. Afmeting: 80 x 65 x 35 cm en 87 x 70 x 40 cm. In goede staat.

Wandtafel
Resultaat: 100 EUR

Mahoniehouten Louis Philippe wandtafel, 19e eeuw. Afmeting: 74 x 119 x 40 cm. In goede staat.

Mahonie nachtkastje
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuw, mahoniehouten empire nachtkastje. Circa 1820. (krimpnaad). Afmeting: 79 x 45 x 39 cm. In redelijk/goede staat.

Kinderstoel
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame Hollandse empire mahoniehouten kinderstoel met lederen bekleding, ca. 1830. Afmeting. 100x50x65. In goede staat.

Secretaire 18 eeuw,
Resultaat: 200 EUR

Hollandse 18e eeuw, barok Louis Quinze gebogen secretaire met antiek beslag (oudere restauraties) Ca. 1760. Afmeting. 108x55x105 cm. In redelijkle staat.

2 Eiken nachtkastjes
Resultaat: 110 EUR

Twee antieke eiken Jugendstil nachtkastjes met wit marmeren blad. Circa 1910. Afmeting: 80 x 40 x 35 cm. In goede staat.

Commode
Resultaat: 100 EUR

Essenhouten Louis Philippe commode. Duitsland, ca. 1860. Commode heeft vier lades en bronzen beslag (minimale fineerschade). Afmeting. 82x87x53 cm. In goede staat.

Stoel (web.)
Resultaat: 35 EUR

Antieke Engelse eikenhouten stoel met webbing in rugleuning, zitting en armleuningen. Circa 1890. Afmeting: 115 x 60 x 60 cm. In goede staat.

Commode
Resultaat: 325 EUR

Mahoniehouten biedermeier penantkast, ca. 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting. 92x95x47 cm. In zeer goede staat.

Indonesische kist
Resultaat: 100 EUR

Oude Indonesische houtgestoken teakhouten kampferkist met rijkelijk snijwerk rondom. Krijgers, pagodes, florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 100 x 49 cm. In goede staat.

Klapbuffet
Resultaat: 350 EUR

Mahoniehouten Louis Quinze klapbuffet met tinnen binnenbak, twee lades, jalouzie-deur, opklapbaar blad en twee uitklapbladen. Ca. 1780. (minimale fineerschade) Afmeting. 90x97x54 cm. In goede staat.

Naaitafel (mahonie)
Resultaat: 80 EUR

Antieke mahoniehouten naaitafel met etage, gravering en gecontourneerd blad (één tolletje mist). Circa: 1880.82hoogx35diep en 45cm breed. In goede staat.

Bibliotheektrapje
Resultaat: 100 EUR

Engelse mahoniehouten bibliotheek-trap met messing bol. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 120 x 45 x 40 cm. In goede staat.

Armleunfauteuil, leder.
Resultaat: 50 EUR

Oude mahoniehouten lederen armleun fauteuil met koperen nagels. 20e Eeuw. Afmeting: 105 x 75 x 90 cm. In goede staat.

Archiefkastje (eiken)
Resultaat: 120 EUR

Antiek Engels eikenhouten archiefkastje met jalouzie deurtje. Circa: 1900. Afmeting: 95 x 54 x 54 cm. In goede staat.

Mahonie bijzettafel, Empire.
Resultaat: 60 EUR

Vroeg mahoniehouten empire bijzettafel, vroeg 19e eeuw. Afmeting: 46 x 34 x 44 cm. In goede staat.

Commode met inlegwerk en marmeren blad
Resultaat: 450 EUR

Franse stijl commode met marmeren blad en bronzen beslag. Met diverse houtsoorten belijmd en inlegwerk . 20e eeuw. Afmeting. 81x48x95. In goede staat.

Eikenhouten kabinet
Resultaat: 350 EUR

Achttiende eeuws Hollands eikenhouten kabinet, met halve zuilen en capitellen, mooi snijwerk en lijstenwerk, mooie patina, en mooi beslag. Afmeting 240x185x56cm.In goede staat

Kist, eiken.
Resultaat: 230 EUR

Vroege Hollandse eikenhouten dekenkist in Gotische stijl met snijwerk en origineel slot. Circa 1700. Afmeting: 95 x 152 x 74 cm. In goede originele staat.

Lederen bank
Resultaat: 100 EUR

Bruin lederen twee-zits bank.Rugleuning hoofdsteunen in hoogte verstelbaar. Afmeting: 80 x 185 x 95 cm. In goede staat.

Kussenkast
Resultaat: 240 EUR

Oude Groenlose kussenkast, eikenhout met noten. Uitneembaar, met zwarte halve zuilen, schappen en lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 184 x 78 x 66 cm. In goede staat.

Ladenkast
Resultaat: 180 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten 3 laden buikcommode met bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1800. Afmeting: 70 x 96 x 70 cm. In goede staat.

Glazen tafeltje (spiraalvorm)
Resultaat: 60 EUR

Aparte spiraalvormige kunstglazen moderne bijzettafel. Afmeting: 57 x 57 cm ø. In goede staat.

4 Stoelen met chroom onderstel
Resultaat: 100 EUR

Vier moderne chrome stoelen met pvc-zitting. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 87 x 55 x 55 cm. In goede staat.

Theewagen (messing)
Resultaat: 70 EUR

Messing theewagen op wielen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 55 cm ø. In goede staat.

Spiegel
Resultaat: 40 EUR

Smalle antieke halspiegel met ornamentenlijst. Circa 1870. Afmeting: 137 x 30 cm. In goede staat.

Spinnekoptafel
Resultaat: 150 EUR

Wortelnoten spinnekop-tafel Willem III met gecontourneerd blad. 19e Eeuw. Circa 1870. Afmeting: 74 x 122 x 100 cm. In goede staat.

Grote kist.
Resultaat: 250 EUR

Engelse eikenhouten dekenkist met panelen. 18e Eeuw. Afmeting: 77 x 127 x 78 cm. In goede staat.

Hollandse kuifkast (mahonie)
Resultaat: 260 EUR

Grote Hollandse mahoniehouten Biedermeier linnen kuifkast. Uitneembaar, met schappen en lades. 19e Eeuw. Afmeting: 165 x 43 x 260 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse klaptafel, mahonie.
Resultaat: 100 EUR

Engelse mahoniehouten klaptafel in Louis Seize-stijl, 19e eeuw. Met messing poot-uiteinden en lade. Afmeting uitgeklapt: 74 x 86 x 115 cm. Afmeting ingeklapt: 74x89x38cm. In goede staat.

Hoekkast, eiken.
Resultaat: 250 EUR

Antieke eikenhouten hoekkast met glazen deur en vier schappen. Circa 1900. Afmeting: 180 x 95 x 55 cm. In goede staat.

Stoel, notenhout.
Resultaat: 95 EUR

Antieke noten houten lage zgn. breistoel met houtgestoken fakkels in Louis Seize-stijl, circa 1870. Goede stoffering.. Afmeting: 108 x 68 x 58 cm. In goede staat

Commode, Barok-stijl.
Resultaat: 120 EUR

18e Eeuws mahoniehouten gebogen Louis Quinze barok commode, met gebogen zijkanten. Voorzien van bronzen beslag op lades en poten en intarsia rondom. (oudere restauratie). Afmeting: 75 x 77 x 45 cm. I...

Franse kast.
Resultaat: 600 EUR

Uitneembare eikenhouten Franse boerenkast met lades. Circa 1840. Afmeting: 200 x 160 x 60 cm. In goede staat.

Miniatuur kastje.
Resultaat: 125 EUR

Antiek Duits eikenhouten Gründerzeit hangkastje. Historisme, circa 1880. Afmeting: 85 x 45 x 25 cm. In goede staat.

Chinese hocker (hout+marmer)
Resultaat: 190 EUR

Oude Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad, klauwpoten en koppen. Octagonaal, 20e eeuw. Afmeting: 45 x 40 x 40 cm. In goede staat.

Mahoniehouten kast
Resultaat: 200 EUR

Grote 19e eeuws mahoniehouten twee-deurs linnenkast met schappen en lades (uitneembaar). Lichte schades. Afmeting: 210 x 150 x 58 cm. In redelijk/goede staat.

Biedermeier sofa
Resultaat: 250 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten Biedermeier empire bank met groene velours. Afmeting: 90 x 210 x 65 cm. In goede staat.

Lade commode (eiken)
Resultaat: 210 EUR

Hollandse eikenhouten empire vier laden commode met origineel ringbeslag, zwarte driekwart zuilen en messing capitellen. Circa 1820. (Twee lades veranderd naar kleppen). Afmeting: 109 x 94 x 51 cm. In...

6 Notenhouten stoelen met velours.
Resultaat: 225 EUR

Zes antieke notenhouten Henry- Deux stoelen met velours stoffering, circa 1880. Afmeting: 96 x 40 x 50 cm. In goede staat.

Gotisch kistje
Resultaat: 120 EUR

Kleine Gotische kist met origineel slot (slotbeugel mist) 16e Eeuw. Lichte oude wormbeval. Originele scharnieren. Afmeting: 88 x 31 x 42 cm. In redelijk/goede staat.

Theekastje
Resultaat: 85 EUR

Antiek Hollands eikenhouten theekastje met gebogen front en geslepen glas. Afmeting: 78 x 45 x 65 cm. In goede staat.

Schommelstoel, eiken.
Resultaat: 500 EUR

Antieke Engelse eikenhouten schommelstoel met zeer grote oren en lade. 18e-19e eeuw. Afmeting: 113 x 55 x 70 cm. In zeer goede staat.

Indonesische kist
Resultaat: 220 EUR

Antieke Indonesische kist met rijkelijk koperbeslag. Kist is voorzien van dierenvoorstellingen en koperen bollen (licht beschadigd). Afmeting: 40 x 114 x 46 cm. In redelijk/goede staat.

Lederen armleunstoel
Resultaat: 150 EUR

Bruin lederen armleunstoel met mooie patina. (rand iets versleten). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 80 x 80 cm. In goede staat.

Commode, wortelnoten.
Resultaat: 100 EUR

Wortelnoten drie-laden commode op Queen Anne poten, met origineel beslag. 19e eeuw. Afmeting: 72 x 44 x 67 cm. In goede staat.

Bonheur, mahonie
Resultaat: 150 EUR

Grote antieke mahoniehouten open bonheur met marmeren blad en snijwerk. (compleet met sleutels). Circa 1870. Afmeting: 160 x 67 x 195 cm. In goede staat.

Stoel (gestoken)
Resultaat: 1.300 EUR

Zeldzame Oosterse houtgestoken opengewerkte stoel met draken, figuren, wolken, ranken, koppen etc.. (China of Indonesië).

Hollandse Barok commode
Resultaat: 900 EUR

Antieke 19e eeuws wortelnoten Barok Louis Quinze commode. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 77 x 100 x 52 cm. In zéér goede staat.

Secretaire (wortelnoten)
Resultaat: 475 EUR

19e Eeuwse , Hollandse wortelnoten barok gebogen secretaire met klauwpoten en met prachtige wortelnoten binnenleven en kelder, ca. 1850. Afmeting: 100 x 110 x 57 cm. In goede staat.

Gestoken spiegel.
Resultaat: 1.300 EUR

Prachtige grote antieke notenhout gestoken spiegel. 19e Eeuw, met roccaille, ranken met bloemen. Afmeting: 130 x 114 x 10 cm. In goede staat.