Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Samovaar.
Resultaat: 450 EUR

Antieke Russische gemerkte samovaar van messing met houten grepen en benen knop op kraan. Circa 1900. Afmeting: H.56 x 38cm.. In goede staat.

2 Antiquarische boeken
Resultaat: 100 EUR

Twee antiquarische boeken. Eén maal 'berichten uit de andere waereld, 60 deel, 1752. Kon. Richard en de Gr. van Flemming, Amsterdam. In mooie originele lederen band. Eén maal 'Het heilige bruydt Ciera...

3x Theekan, plated
Startprijs 50 EUR

Drie mooie plated theekannen. 20e Eeuw. Afmeting: 17 -23 cm. In goede staat.

Antiek boek, Th. Salmon
Resultaat: 70 EUR

Hollands antiquarisch boek. Th. Salomon, Hedendaagse Historie. Met landkaarten door Isaak Tirion 1741. In mooie originele lederen band. 18e Eeuw. Afmeting: 21 x 14 x 4,5 cm. In redelijk/goede staat.

Bijbel, Staten Generaal.
Resultaat: 160 EUR

17e Eeuw. Hollandse Staten Generaal bijbel. 'Eendracht maakt macht'. Gesigneerd 1649. Bijbel is voorzien van originele lederen band met koperen beslag. Dordrecht Synode Nationael, 1618 einde 1619. (ge...

Grote messing kandelaar
Resultaat: 140 EUR

Zeer grote messing Jugendstil kaarskandelaar met bloemen, elf lichts. Circa 1910. Afmeting: H.104 cm. In goede staat.

Ivoren tand (bewerkt met hoofd)
Resultaat: 600 EUR

Grote antieke bewerkte Afrikaanse olifanten slagtand met gezicht. Circa 1920. Afmeting: 78 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites

Ivoren hoofd
Resultaat: 530 EUR

Groot antiek ivoren Chinees snijstuk. Gezicht met opengewerkte hoofdtooi met figuren. Gesigneerd, 19e eeuw. Bijzondere kwaliteit. Stukje gelijmd Afmeting circa: 30 x 14 cm ø. In goede staat Voorzien...

Chinese emaille schotel
Resultaat: 140 EUR

Zeldzame geëmailleerde Chinese schaal met draak in wolken decor en buitenom florale decors (craquelé). 19e Eeuw. Afmeting: 29,4 x 31 x 7 cm. In goede staat.

Oude Tibetaanse Thangka
Resultaat: 70 EUR

Oude Tibetaanse Thangka met diverse boedhistische figuren afgebeeld. 20e eeuw. (Shambala) Olieverf op linnen. Afmeting . 42x55 cm. In goede staat

Lot diversen (o.a.: bellen)
Resultaat: 85 EUR

Lot diversen. Onder andere: Scheeps-bellen,, stoomfluit + camera, stoom thermometer, infanterie trompet. 19e - 20e eeuw. Afmeting: circa 10 - 60 cm. In goede staat.

Bronzen kandelaar.
Resultaat: 50 EUR

Hollandse bronzen Renaissance-stijl kaarskandelaar met leeuw. Circa 1900. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

3x Plated Engelse kannen.
Startprijs 50 EUR

Drie mooie oude Engelse plated theekannen. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 18 cm. In goede staat.

2x Zinken torenspitsen.
Resultaat: 425 EUR

Twee grote 19e eeuwse zinken torenspitsen met blad decor. Afmeting: 165 cm. In goede staat.

Lot diverse antiek.
Resultaat: 85 EUR

Zes maal divers antiek. Eén maal Jugendstil plated, Christofle beker. Eén maal plated likeurstop. Eén maal sigaretten mondstuk en drie maal met leder beklede (reis)fotolijsten. Afmeting: 7 - 11 cm. In...

Schemerlamp, met vrouwfiguur
Resultaat: 56 EUR

Bronskleurige compositie metalen tafellamp, twee-lichts, met glazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting H.. 78 cm. In goede staat.

2x Wandblaker, verguld.
Resultaat: 65 EUR

Twee oude vergulde houtgestoken wandkandelaren, twee-lichts. (Italië). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: circa 60 cm. In goede staat.

2 Kaarskandelaars
Resultaat: 20 EUR

Twee grote oude messing kaarskandelaars, 20e eeuw. Afmeting H.. 40-47.5 cm. In goede staat.

Koperen genagelde bak
Resultaat: 60 EUR

Grote 19e eeuwse koper-genagelde waterbak. Afmeting: 52 x 75 cm. In goede staat.

Vijzel
Resultaat: 30 EUR

Antieke bronzen vijzel naar 16e eeuws voorbeeld, maar rond 1900.. Afmeting: 11x12 cm. ø In goede staat.

Bijbel met messing beslag
Resultaat: 375 EUR

Antieke Hollandse bijbel met originele lederen band en bronzen beslag. D.M. Lutherus, door Samuel Schoonwald in 1725. Met landkaarten. Afmeting: 13 x 23 x 27,5 cm. In goede staat.

Boekje Karel II
Resultaat: 110 EUR

Zeldzaam 17e eeuws antiquarische boekje in kalfsleder gebonden. De historie van Karel de Tweede 1660 te Dordrecht. Voor Abraham Andriesz Boeckverkooper 1660. Met gravures. Afmeting: 13,5 x 9 x 5 cm. I...

Jardiniere.
Resultaat: 50 EUR

Antiek plated jardiniere in Barok-stijl. Circa 1900. Afmeting: 16 x 36 x 17 cm. In goede staat.

Koffie-theeset Alessi "Bombe"
Resultaat: 400 EUR

Vijf-delige Alessi 'Bombe' design koffie / theeset. Plated met baceliet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 x 50 x 34 cm. In goede staat.

2 Siercoupes
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Neo Renaissance Historisme schenkkannen, omstreeks 1880, goudkleurig. Afmeting H.27cm. In goede staat

Staande lamp met messing voet
Resultaat: 30 EUR

Bronzen tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting 75x45 cm. ø. In goede staat

Houten lampenvoet met putti
Resultaat: 25 EUR

Italiaanse houtgestoken lampenvoet met cherubijnkoppen en vergulding. 20e Eeuw. Afmeting H. 51 cm. In goede staat.

Cloisonné vaasjes (2x)
Startprijs 20 EUR

Twee Japanse cloisonné vaasjes met draken decors. 20e Eeuw. Afmeting. 12.5 cm. In goede staat.

Tinnen kraankan, beschilderd.
Resultaat: 30 EUR

Oude Hollandse tinnen beschilderde kraantjeskan. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting H. 43 cm. In goede staat.

Renaissance steekwapen
Resultaat: 80 EUR

17e Eeuw Europese renaissance steekwapen in lederen schede. Bronzen bewerkt heft met vrouw in gewaad. (originele patina). Vermoedelijk Duitsland. (oxidatie) Afmeting. 51 cm. In redelijk/ goede staat

Type machine
Resultaat: 40 EUR

Antieke typemachine, Underwood Standard No. 5. Eerste helft 20e eeuw. (spatiebalk, bakeliet gescheurd) Afmeting. 30x37x36 cm. In goede staat.

Doos divers tin
Resultaat: 20 EUR

Lot divers tin en koperwerk, 20e eeuw. O.a. kandelaren, bekers, kruik etc. Afmeting . 10-30 cm. In redelijk/ goede staat

2x Houtsnijwerk
Resultaat: 20 EUR

Twee maal antiek houtwerk, ca. 1900. Eén maal eiken spiegel en een eiken wandconsole Afmeting. 50-70 cm. In goede staat

2 Messing wandkandelaars
Resultaat: 25 EUR

Twee grote antieke draaibare messing piano-/ wandkandelaren. In 18e eeuwse stijl. Ca. 1900. Afmeting. 31x30x15 cm. In goede staat

Bronzen vaas met vissen
Resultaat: 30 EUR

Oosterse bronzen vaas met karper-decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. H. 29 cm. In goede staat.

Chrome designlamp
Resultaat: 70 EUR

Art Deco stijl chrome tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 49x36 cm. ø . Cond.: G

Lot spelden
Resultaat: 20 EUR

Lot (reclame) spelden, divers Duitsland. 20e eeuw. In goede staat

Kavel divers etnografica
Resultaat: 90 EUR

Groot interessant lot etnografica, diverse voorwerpen. 20e eeuw. Afmeting. ca. 8-60 cm. In goede staat.

Thangka
Resultaat: 50 EUR

Oude Tibetaanse Thangka op linnen , eerste helft 20e eeuw, met boedha's, slangen, wolken etc. (Het levenswiel met yama) Olieverf op linnen. Afmeting . 47x62 cm. In goede staat.

3x Ind. kampferkist
Resultaat: 35 EUR

Drie oude Indonesische kampfer kistjes met landschappen decors. 20e eeuw. Afmet9ing. 21-30 cm. In goede staat.

Lederen koffer
Resultaat: 25 EUR

Vooroorlogse lederen koffer met drie sluitingen. Afmeting. 40x71x42 cm.. In goede staat.

Indonesisch boedha beeld ca. 1940
Resultaat: 20 EUR

Indonesische houtgestoken beeld, omstreeks 1930, wormbeval, Afmeting 43cm. In goede staat

Spiegel met 2 kandelaren
Resultaat: 50 EUR

Twee oude koperen wand lampen en koperen spiegel, in Louis Quinze stijl 20e eeuw, Afmeting 46-85cm. In goede staat

Rekenmachine in etui.
Resultaat: 40 EUR

Antiek messing 'Unis France Francia' rekenmachine in lederen etui. Afmeting: 15,5 x 11 x 0,5 cm. In goede staat.

Theekistje (mahonie)
Resultaat: 40 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten theekistje met benen sleutelplaat. Afmeting: 11,5 x 16 x 11 cm. In goede staat.

2x Bronzen kandelaar (PLATED)
Resultaat: 50 EUR

Twee antiek bronzen plated kaarskandelaren met graveringen. Circa: 1900. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.

(Kerk) wandkistje
Resultaat: 275 EUR

Eikenhouten gestoken wandzoutkist met klepdeksel Anno 1751. 18e Eeuw. 'Wat Hort Hier Allet?'. Afmeting: 44 x 20 x 31 cm. In goede originele staat.

Cloisonné schotel
Startprijs 100 EUR

Antieke cloisonné wandschotel met paradijsvogel en florale decors. Circa: 1900. Afmeting: ø 30,5 cm. In goede staat.

Typemachine 'Remmington'
Resultaat: 35 EUR

Voor-oorlogse Remmington typemachine. Circa: 1930. Afmeting: 30 x 40 x 38 cm. In goede staat.

Lot emaille borden (8x)
Resultaat: 110 EUR

Lot van acht oude Hollandse emaille borden. Onder andere: Rookverbod, ANWB Voetpomp, De Jong en Co., Verboden toegang, Rue Charrel, Batavus etc.. Afmeting: 18 - 83 cm. In redelijk/goede staat.

Bestek in cassette (plated)
Resultaat: 70 EUR

Oude houten bestekcassette met plated bestek (12-delig). 'Sheffield,England'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7,5 x 47 x 31 cm. In goede staat.

Houten tonnetje
Resultaat: 60 EUR

Antiek eikenhouten drankvat met hengsel. 19e Eeuw. Afmeting: 33 x 27 cm ø. In goede staat.

2x Koper
Resultaat: 20 EUR

Twee antiek koperen bakken, 19e eeuw. Eén maal Spaanse hengselschaal met koper en messing. Eén maal hengselbak. Afmeting: ø 33 cm. - ø 48 cm. In goede staat.

Comfoor & 4 schaaltjes, Christofle.
Resultaat: 30 EUR

Comfoor en 4 flessenbakken, plated, Christofle. Comfoor met brander, 2 gladde flessenbakken en 2 bewerkte flessenbakken met ruitguilloche motief voorzien van parelrand. ø14x13 cm en ø 14 cm. In redel...

Chinoiserie geldkist
Resultaat: 70 EUR

Metalen geldkist. 19e Eeuw. Geldkist heeft prachtige chinoiserie beschildering, figuren- en goud decor. Mooie kwaliteit. Signatuur op bodemplaat. Afmeting: 10,5 x 25,5 x 19 cm.

Apotheker weegschaal
Resultaat: 40 EUR

Antieke apotheker-weegschaal met gewichtenset in lade. Circa 1920. Afmeting: 42 x 44 x 25 cm. In goede staat.

3 Kaarskandelaren (messing)
Resultaat: 50 EUR

Drie grote oude messing kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 63 - 81 cm. In goede staat.

4x Benen dekseldoos
Resultaat: 40 EUR

Vier maal messing belijmde dekseldozen. 20e Eeuw. Drie maal met been waarvan één met glazen messen-leggers. en eén maal met parelmoer belijmd. Afmeting: circa 17 x 13 x 5 cm. In goede staat.

Statie, Degen Hessen
Resultaat: 300 EUR

Antieke Duitse degen, Hessen, ca. 1880. Brons met lederen met messing schede. Afm. 89 cm. In goede staat.

2x Kandelaar (Plated)
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke plated kandelaren in Rococco-stijl. Circa: 1900. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Vrouw speelt op vleugel
Resultaat: 45 EUR

Composiet figuur op marmeren basement 'Vrouw aan vleugel'. Gesigneerd Lluis Jorda. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 30 x 15 cm. In goede staat.

Stel bronzen kandelaars+wandplaat.
Resultaat: 90 EUR

Twee messing pianokandelaren in Empire-stijl (draaibaar). 19e Eeuw. Afmeting: 26 x 13 x 7 cm. In goede staat

2 Petroleumlampen
Resultaat: 40 EUR

Twee vooroorlogse opaline glazen tafel petroleumlampen. Afmeting. 58-59 cm. In goede staat.

2x Drakenpotje+deksel, en halsvaasje.
Resultaat: 60 EUR

Drie maal Chinees brons bewerkt. Twee maal dekselpot in slakvorm. Eén maal vaasje. 20e Eeuw. Naar oud voorbeeld. Afmeting: 14-16 cm. In goede staat.

4x portretlijstjes+bolglas.
Resultaat: 60 EUR

Vier oude bewerkte messing foto-lijsten met o.a. bol glas. 20e Eeuw. Afmeting; 18 - 28 cm. In goede staat.

3x Bontmantel + 2x bontmuts.
Resultaat: 100 EUR

Drie oude dames bontjassen en twee bontmutsen. Afmeting: 94 cm, 110 cm, 115 cm, 10 cm. In goede staat.

2x Joodse kandelaar.
Resultaat: 50 EUR

Twee oude, zeven-armige messing menorahs (Joodse) kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Composiet schaal met 3 putti's.
Resultaat: 35 EUR

Gegoten schaal kunstof met drie putti's. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 - 26 cm ø. In goede staat.

Meerschuimpijp+Schwarzw.doos+doos met zilv.
Resultaat: 75 EUR

Drie oude voorwerpen. Eén maal antieke Oosterse houtgestoken schuifdoos. Eén maal dekseldoos met zilveren bewerkte plaquette, gemerkt. Eén maal antieke meerschuim pijp. Afmeting: 11 - 19 cm. In goede ...

Chinese lakwerkdoos, rood.
Resultaat: 60 EUR

Oude Chinese roodlak dekseldoos met Foohonden decor. 20e Eeuw. Afmeting: 4 x 10 cm ø. In goede staat.

Miniatuur portret, jongen.
Resultaat: 40 EUR

P.J. Gerpi ? 19e Eeuw. Geschilderde miniatuur op ivoor. Buste adellijke jongen. Afmeting: 6,5 x 5 cm. In goede staat.

4 Kronen van Heilig beeld
Resultaat: 100 EUR

Vier kronen van heilige beelden, 19/20e eeuw. Een grote Maria kroon uit geel metaal versierd met bloemen en sterren, bezet met kleurloze stenen, ø 16x8cm, een enkele ontbreekt, een hoge uitlopende kro...

Vier maal oud Oosters koperwerk
Resultaat: 30 EUR

Vier maal oud Oosters koperwerk. Twee antieke wandborden, circa 1920. Eén maal diepe schaal, 19e eeuw (monogram G.B.I.B. + stempels). Eén maal Oosterse gegraveerde schaal. Afmeting: ø 35 - ø 56 cm. In...

3 Boeken "The gallery of engravings"
Resultaat: 40 EUR

Drie antiquarische boeken 'The gallery of Engravings' Vol. 1 Fischer Son & Co. 19e eeuw. Vol met steendrukken en staalgravures.Afmeting. 27x22x3 cm. In redelijk/ goede staat

Antieke grammofoon
Resultaat: 15 EUR

Antieke mahoniehouten grammofoon voor onderdelen, wormbeval, 30x40x40, In matige staat

2x Dienblad 'Vlinder'
Resultaat: 60 EUR

Twee maal Art Deco - Jugendstil presenteerbladen. Gemaakt van honderden tropische vlinders en hout met intarsia. Circa 1920. Afmeting: 42-52 cm. In goede staat.

Lot blikken.
Resultaat: 120 EUR

Groot lot oude en antieke voorraad blikken. Onder andere; cacao, koffie etc. Afmeting: 60 x 54 x 37 cm. In goede staat.

Kalebas-stok Massai
Resultaat: 50 EUR

Oude Afrikaanse gestoken kalebasstok, 20e eeuw. Vermoedelijk Massai/Kenia of Tanzania. Lengte: 40cm. In goede staat.

10 Verschillende tasjes + kralen.
Resultaat: 100 EUR

Tien tasjes, waaronder 2 met zilveren beugel, diverse kralen tasjes en 2 tasjes in Art Deco stijl.

9x Div. sets wandkandelaars
Resultaat: 50 EUR

Negen maal diverse antiek messing wandkandelaren (pianokandelaren). Circa: 1900. Hoofdzakelijk Jugendstil.,sommige stiften voor verbinding missen Afmeting: circa 15 x 25 cm. In goede staat.

Bordenrek 'Hindelopen'.
Resultaat: 50 EUR

Groot antiek bordenrek 'Hindelopen' met vergulding. Circa: 1900. Afmeting: 112 x 39 x 10 cm. In goede staat.

Edelsteen boom
Resultaat: 20 EUR

Antiek boompje op bronzen vergulde voet, ca. 1900. Afmeting. 17 cm. In goede staat.

Lot verguld houtwerk
Resultaat: 100 EUR

Lot verguld houtsnijwerk, Italië. 20e Eeuw. Onder andere; vier maal wandconsole, één spiegel, kandelaar, putti's. Afmeting: 14-55 cm. In goede staat.

2x Antieke lok eenden.
Resultaat: 55 EUR

Twee antieke beschilderde houten lok-eenden. Circa 1900. Afmeting: 31,5 -37,5 cm. In goede staat.

Messing hanglamp met katrol
Startprijs 50 EUR

Oude messing hanglamp met contra-gewicht. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: circa 100 x 40 cm ø. In goede staat.

2x Russisch boek.
Resultaat: 130 EUR

Twee Russische boeken. 18e Eeuw. Afmeting: 18 - 20 cm. In matige toestand.

Bronzen hanglamp
Resultaat: 50 EUR

Antieke messing met koperen barok-stijl hanglamp, twaalf lichts. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. 67x71 cm. ø. In goede staat.

Karaf+Schildersezel
Resultaat: 35 EUR

Oude plated schildersezel en glazen karaf met plated montuur. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 41 cm. In goede staat.

4
Resultaat: 25 EUR

Oude Douwe Egberts (D.E.) reclame affiche in lijst, circa 1950. Afmeting: 70 x 50 cm. In goede staat.

Kompas (groot)
Resultaat: 450 EUR

Groot Duits antiek messing scheepskompas, door W. Ludolph, Nr.: 21899/55L. Vaart Bremerhaven + Hamburg. Afmeting. 14x31 cm. ø. In goede staat.

Houten stoof + binnenbak.
Resultaat: 55 EUR

Biedermeier mahoniehouten theestoof met bandintarsia en originele messing binnenbak. 19e Eeuw. Afmeting: 45 x 37 cm ø. In goede staat.

Gevlochten schild
Resultaat: 70 EUR

Groot oud Afrikaans gevlochten krijgersschild, 20e eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.

Lamp
Resultaat: 50 EUR

Decoratieve lamp met Romeinse strijdwagen. Tweede helft 20e eeuw. Gemaakt van composiet. Afmeting. 40x28x14cm. In goede staat.

Lampje envoet (messing/brons)
Resultaat: 50 EUR

Twee oude lampenvoeten, 20e eeuw. Eén maal compositiemetaal met boedha's. Eén maal messing verguld met Duitse spreuk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 34 - 40 cm. In goede staat.

Theestoof, mahonie
Resultaat: 60 EUR

Mahoniehouten theestoof met band intarsia en messing binnenbak. 19e eeuw. Afmeting. 42x36 cm. In goede staat.

Voorlader
Resultaat: 75 EUR

Voorlader, 19e eeuw. Dubbelloops hagelschot, pen voor geweer (kolf gebroken) met gravering Afmeting L. 117 cm. In redelijke staat