Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Imari trekpotje
Resultaat: 360 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen trekpot met kakiemon-gouddecor. Afmeting. ø 10.5x14x18 cm. (minimale chip aan de tuit). In goede staat

Kang Xy bord, 18e eeuw.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen Kang Xy bord met figuren- en interieur decor. 18e Eeuw. (twee chips en lichte randglazuur schades). Afmeting: ø 22,7 cm. In redelijk goede/staat.

Delfts bord, 18e eeuw.
Resultaat: 60 EUR

Mooi gaaf 18e eeuws Delfts blauw bord met rocailles en tuinhek decor. (randglazuur is licht beschadigd). Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

Lot van 23 tegels, 18e eeuw.
Resultaat: 160 EUR

Lot van 23 Hollandse tegels met diverse decors, waaronder tulpen, papagaai, figuren decors, wit (restauraties). 17e-18e eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.

3x Renaissance tegels
Resultaat: 120 EUR

Drie antieke renaissance-stijl tegels. Eén maal grote Italiaanse tegel, waarschijnlijk 18e eeuw (gelijmd). Twee maal polychrome, 17e eeuw. Afmeting: 14-34 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kom
Resultaat: 80 EUR

17e-18e Eeuwse pastel-kleurige Chinees porseleinen Familie Rose kom, met zotjes en florale decors in coullissen. (Gemerkt). Afmeting: 5,5 x 11 cm ø. In goede staat.

Wanli kom, groot.
Startprijs 2.500 EUR

Grote Chinees porseleinen Wanli kom met florale coullissen decors en gecontourneerde omranding. Afmeting: 16 x 35,7 cm ø. In goede staat.

2x Chinees bord.
Resultaat: 225 EUR

Twee prachtige Chinees porseleinen gecontourneerde borden met florale- en goud decors, 18e eeuw. Eén haarlijn en minimale chips. Afmeting: 4 x 22 x 22 cm. In redelijk/goede staat.

Wierrookbrander (Chinees)
Resultaat: 850 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen Ming wierrookbrander met Swatow blauw florale decors, staande op drie pootjes. 16e Eeuw. Afmeting: 10,5 x 18,7 cm ø. In zeer goede staat.

Zeldzame schotel (17e Eeuw)
Resultaat: 440 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen diepe schaal (schotel) met blauwe florale en vogel decor. 17e Eeuw. Afmeting: 8 x 39,5 cm.ø. In goede staat.

2 Chinese vazen
Resultaat: 180 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen bolvazen met spelende figuren in tuin decors. Gemerkt. Afmeting: 40,2 x 23,5 cm. In goede staat.

Lot Limoges Cartier
Resultaat: 400 EUR

Lot van 18 delen gelimiteerd porseleinen Limoges Cartier serviesgoed, 'La Maison Venitienne'. Bestaande uit onder meer: Borden, schalen, sauskommen etc. In exclusieve dozen. Afmeting: circa 20 - 36 cm...

Cartier limoges porselein
Resultaat: 275 EUR

Lot van 11 delen gelimiteerd porseleinen Limoges Cartier serviesgoed 'La Maison Venitienne'. Bestaande uit onder meer: Schalen, borden. In exclusieve dozen. Afmeting: circa 22 - 32 cm. In goede staat.

2 Chinese vazen
Resultaat: 250 EUR

Twee grote Chinees porseleinen Familie Roze vazen met emaille figuren en florale decors. (één oortje stukje af). 19e Eeuw. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

2 Kunstglazen vazen
Resultaat: 150 EUR

Twee kunstglazen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal bruin-rood-transparant, gemerkt Salv. Eén maal geel-transparant ongemerkt. Afmeting: 24-30 cm. In goede staat.

Lot Boheems glas (7x).
Resultaat: 90 EUR

Zeven maal oud/antiek kristal glas, Bohemen en Duitsland. Afmeting: ca. 12 - 21 cm. In goede staat

Bronzen schaaltje (B. Stichling)
Resultaat: 40 EUR

Brons gegoten schaal. Ca. 1930. Gesigneerd B. Stichling. Afmeting. 4.5 x 14 cm. ø. In goede staat.

Vergulde boedha
Resultaat: 50 EUR

Vergulde bronzen oosterse boedha. 20e eeuw. Afmeting. 16 cm. In goede staat.

Bronzen kind met pop
Resultaat: 80 EUR

Bronzen figuur. Tweede helft 20e eeuw. 'Meisje met pop'. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Bronzen uil op boeken
Resultaat: 275 EUR

Art Deco-stijl bronzen uil op zwart marmeren basement (chip). 21e Eeuw. Met monogram WMS v H. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Ruurd Hallema
Resultaat: 190 EUR

Ruurd Hallema (Borne), 1954 Munstergeleen. Bronzen sculptuur op marmeren basement. Afmeting: 24,5 cm. In goede staat.

Fijn geknoopt kleed
Resultaat: 120 EUR

Oud fijngeknoopt Perzisch kleed met florale decors. Afmeting: 220 x 140 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt (groot)
Resultaat: 170 EUR

Zeer groot fijn geknoopt Perzisch kleed met florale decors. Meerkleurig, creme/oker/turkoise etc. Afmeting: 248 x 330 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, Heriz.
Resultaat: 375 EUR

Zeer groot Perzisch Heriz kleed. Meerkleurig met florale decors. Iran. Afmeting: 3,12 x 4,24 cm. In goede staat.

Kleed met div. dieren
Resultaat: 325 EUR

Oud Perzisch kleed met figuren decors. In de kleuren rood/blauw/creme. Afmeting: 217 x 343 cm. In goede staat.

Pianokruk
Resultaat: 280 EUR

Zeldzame notenhouten pianokruk met zitting in oesterschelp-vorm, met drie klauwpoten onderling verbonden. 19e Eeuw. Afmeting: 65 x 45 x 42 cm. In goede staat.

Engels mahoniehouten kabinet
Resultaat: 175 EUR

Prachtig mahoniehouten Engels kabinet met origineel beslag (twee delig), 19e eeuw. Afmeting. 210x135x65 cm. In zeer goede staat

Empire mahoniehouten bank
Resultaat: 75 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire bank met klauwpoten, verlijming los linksvoor, bekleding licht beschadigd. Afmeting 95x167x73cm. In redelijke staat

Antieke kist
Resultaat: 200 EUR

Duitse eikenhouten dekenkist met lades en sledepoten. 18e Eeuw. Aanpassingen en deksel is later, (slot mist. ) Afmeting. 79x146x51 cm. In goede staat.

Bouille stijl tafeltje
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuw Franse bijzettafel met twee lades, brons beslag en marmeren blad. (fineerschade) Afmeting. 73x40 cm ø. In matige staat

Oude spiegel
Resultaat: 45 EUR

Oude vergulde houten zonnespiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: ø 52 cm. In goede staat.

Tafel, Louis Philippe
Resultaat: 210 EUR

Mooie 19e eeuws notenhouten Louis Philippe, Willem III eettafel met onderling verbonden poten en tol (spinnekop), circa 1870. Afmeting: 74 x 106 x 140 cm. In zeer goede staat.

Bijzetafel, Renaissance-stijl
Resultaat: 100 EUR

Antieke eikenhouten bijzettafel in Renaissance-stijl (historisme). Circa: 1880. Afmeting: 78 x 44 x 63 cm. In goede staat.

Halbankje, eiken.
Resultaat: 110 EUR

Antiek Duits halbankje met klep op sledepoten. Circa 1910. Afmeting: 102 x 98 x 42 cm. In zeer goede staat.

Bibliotheektrap (mahonie)
Resultaat: 160 EUR

Grote Engelse mahoniehouten bibliotheektrap. 20e Eeuw. Afmeting: 144 x 57 cm ø. In goede staat.

Tafel
Resultaat: 275 EUR

Grote eikenhouten klooster-tafel met lades en gedraaide poten, onderling verbonden. Handgemaakte reproductie naar oud voorbeeld. Afmeting: 82 x 79 x 216 cm. In goede staat.

Bank, gestoken
Resultaat: 300 EUR

Duitse eiken houtgestoken poortjesbank, renaissance stijl, met ranken, druiven, intarsia etc. . Vroeg 18e eeuw. Afmeting; 130 x 155 x 56 cm. In goede staat.

Kabinet, eiken.
Resultaat: 1.300 EUR

Groot 18e eeuws Hollands barok Louis Quinze kabinet met bronzen beslag, staand klauwpoten (minimale beschadigingen). Circa 1760. Afmeting: 252 x 195 x 65 cm. In goede staat.

Spiegel, empire.
Resultaat: 1.300 EUR

Zeldzame Louis Seize vergulde houtgestoken spiegel met afneembare kroon en rozetten en guirlande met originele vergulding Spiegelglas later. Afmeting: 165 x 68 cm. In goede staat.

Fries kantoortje
Resultaat: 260 EUR

Friese eikenhouten kantoortje met wekker en mooie beschilderde wijzerplaat. Vroeg 19e eeuw. Afmeting. 118 cm. In goede staat.

Franse pendule
Resultaat: 65 EUR

Grote antieke Franse pendule met onyx basement. La Peinture par Bruchov. ca.. 1900 Jugendstil compositie metaal. Acht-daags uurwerk met halfuurslag. Afmeting . 64 cm. In goede staat.

Pendule
Resultaat: 40 EUR

Art-Deco, Amsterdamse school stijl pendule met origineel Duits uurwerk. Circa 1930. Pendule heeft halfuur-slag op gongveer. Afmeting: 25 x 30 x 14 cm. In goede staat.

Klok
Resultaat: 150 EUR

Antieke Engelse waterklok met messing. J. Hammond Fecit Londini, Use well you hours A.D. 1711. Vermoedelijk naar oud voorbeeld gemaakt rond 1900 Afmeting: 74 cm. In goede staat.

Atmos klok.
Resultaat: 750 EUR

Mooie vergulde 'Jaeger Le Coultre' atmos klok. Afmeting: 23,5 x. 21 x 17 cm. In goede staat.

Zwitserse klok.
Resultaat: 1.800 EUR

Zwitserse tafelklok met spillegang en wekkerfunctie op bel. 18e Eeuw. Klokkast beschilderd met rood schildpad effect. Afmeting: 70x23x42 cm. In goede staat.

2 Albums postzegels
Resultaat: 50 EUR

Twee oude postzegelverzamelalbums. Eén maal Victoria Nederland, divers ongestempeld. Eerste helft + tweede helft 20e eeuw, veel blokken. Eén maal Nederland, gestempeld en ongestempeld, divers. Eerste ...

Oude Tibetaanse Thangka
Resultaat: 70 EUR

Oude Tibetaanse Thangka met diverse boedhistische figuren afgebeeld. 20e eeuw. (Shambala) Olieverf op linnen. Afmeting . 42x55 cm. In goede staat

Lot diversen (o.a.: bellen)
Resultaat: 85 EUR

Lot diversen. Onder andere: Scheeps-bellen,, stoomfluit + camera, stoom thermometer, infanterie trompet. 19e - 20e eeuw. Afmeting: circa 10 - 60 cm. In goede staat.

Bronzen kandelaar.
Resultaat: 50 EUR

Hollandse bronzen Renaissance-stijl kaarskandelaar met leeuw. Circa 1900. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

3x Plated Engelse kannen.
Startprijs 50 EUR

Drie mooie oude Engelse plated theekannen. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 18 cm. In goede staat.

2x Zinken torenspitsen.
Resultaat: 425 EUR

Twee grote 19e eeuwse zinken torenspitsen met blad decor. Afmeting: 165 cm. In goede staat.

Lot diverse antiek.
Resultaat: 85 EUR

Zes maal divers antiek. Eén maal Jugendstil plated, Christofle beker. Eén maal plated likeurstop. Eén maal sigaretten mondstuk en drie maal met leder beklede (reis)fotolijsten. Afmeting: 7 - 11 cm. In...

Schemerlamp, met vrouwfiguur
Resultaat: 56 EUR

Bronskleurige compositie metalen tafellamp, twee-lichts, met glazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting H.. 78 cm. In goede staat.

2x Wandblaker, verguld.
Resultaat: 65 EUR

Twee oude vergulde houtgestoken wandkandelaren, twee-lichts. (Italië). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: circa 60 cm. In goede staat.

2 Kaarskandelaars
Resultaat: 20 EUR

Twee grote oude messing kaarskandelaars, 20e eeuw. Afmeting H.. 40-47.5 cm. In goede staat.

Koperen genagelde bak
Resultaat: 60 EUR

Grote 19e eeuwse koper-genagelde waterbak. Afmeting: 52 x 75 cm. In goede staat.

Vijzel
Resultaat: 30 EUR

Antieke bronzen vijzel naar 16e eeuws voorbeeld, maar rond 1900.. Afmeting: 11x12 cm. ø In goede staat.

Bijbel met messing beslag
Resultaat: 375 EUR

Antieke Hollandse bijbel met originele lederen band en bronzen beslag. D.M. Lutherus, door Samuel Schoonwald in 1725. Met landkaarten. Afmeting: 13 x 23 x 27,5 cm. In goede staat.

Boekje Karel II
Resultaat: 110 EUR

Zeldzaam 17e eeuws antiquarische boekje in kalfsleder gebonden. De historie van Karel de Tweede 1660 te Dordrecht. Voor Abraham Andriesz Boeckverkooper 1660. Met gravures. Afmeting: 13,5 x 9 x 5 cm. I...

Jardiniere.
Resultaat: 50 EUR

Antiek plated jardiniere in Barok-stijl. Circa 1900. Afmeting: 16 x 36 x 17 cm. In goede staat.

Koffie-theeset Alessi "Bombe"
Resultaat: 400 EUR

Vijf-delige Alessi 'Bombe' design koffie / theeset. Plated met baceliet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 x 50 x 34 cm. In goede staat.

H. Breling
Resultaat: 225 EUR

Heinrich C.G. Breling 1849-1914. Duitse school. 17e eeuw interieur met pijprokende man en vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting 21x16 cm. In goede staat.

2x Koper gravure.
Resultaat: 90 EUR

Twee maal ingekleurde koper gravures, Louis Seize, 18e eeuw. Met engelen en krijger voorstellingen. Gravures op papier. Afmeting: circa 13 x 18 cm. In goede staat.

v. Garrel
Resultaat: 170 EUR

v. Garrel (Duitse school), 18e eeuw. Keuken met twee figuren. Olieverf op linnen. Afmeting. 50x70 cm. In goede staat

W. Witsen, 2x ets.
Resultaat: 900 EUR

Twee maal Willem Witsen, 1860-1923. Eén maal kade met figuren bij regen. Eén maal grachtgezicht Amsterdam. Etsen op papier. Afmeting: 32 x 25 cm. en 31 x 24 cm. In goede staat

E. Versteegh, IJspret
Resultaat: 60 EUR

E. Versteegh, 20e eeuw. Romantische Hollandse ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 10 cm. In goede staat.

J.A. Mondt, Aquarel 'Kasteel'
Resultaat: 130 EUR

J.A. Mondt, 1859 - 1941. 'Kasteel met gracht'. Aquarel op papier. Afmeting: 42 x 30 cm. In goede staat.

Paul Serrure, 2 werken.
Resultaat: 60 EUR

Twee werken van Paul Serrure. 19e-20e Eeuw. 'Meisjes portret 1909'. en 'Vrouwelijk naakt' (ongesigneerd, atelier). Afmeting: 12 x 7 cm. en 14 x 10 cm. In goede staat.

P.H. van Steenwijk
Resultaat: 155 EUR

P.H. van Steenwijk, circa 1880. 'Romantisch landschap met vee en figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 23 cm. In goede staat.

Ets, Ids Wiersma
Resultaat: 110 EUR

Ids Wiersma, 1878-1965. 'Slapend kind bij pollepel'. Voorburg 1909. Ets op papier.. Afmeting 9,5 x 5,5 cm. In goede staat

Klinkenberg, Aquarel
Resultaat: 145 EUR

Karel Klinkenberg, 1852-1924. 'Duinlandschap met ossenkar, hooiwagen en landarbeiders'. Aquarel op papier. Afmeting: 19,5 x 8 cm. In goede staat.

Michael van Overbeeke, 'One day'
Resultaat: 85 EUR

Michael van Overbeeke, 1992, (96/100). 'One day'. Lithografie op papier. Afmeting: 49 x 40 cm. In goede staat.

Arthur Boris Klein, 2 etsen
Resultaat: 100 EUR

Arthur Boris Klein. 1893 - 1985. Twee etsen. Getiteld en gesigneerd 'Honden parodie'. Ets op papier. Afmeting: 17 x 44 cm. In goede staat.

G. Altman, 'Landschap met sloot'.
Resultaat: 375 EUR

Gerhard Altman, 1877- 1940. 'Landschap met sloot en rietkraag'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Salvador Dali, 'Vrouwelijk naakt'.
Resultaat: 140 EUR

Salvador Dali, 1904 - 1989. 'Vrouwelijk naakt'. Opgehoogd met goud. Hand gesigneerd + watermerk S. Dali. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: 11 x 14,5 cm. In goede staat.

Louis Meys
Resultaat: 200 EUR

Louis Meys, 1902-1995. Porseleinen mand met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 41 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Olifant.
Resultaat: 135 EUR

Anton Heyboer, 1924 - 2005. 'Olifant'. Plakkaatverf op papier. Afmeting: 27 x 19 cm. In goede staat.

J.H.B. Koekkoek, 'Riviergezicht met boten'.
Resultaat: 2.000 EUR

Jan H.B. Koekkoek, 1840 - 1912. 'Hollands riviergezicht met boten en figuren'. Olieverf ? op linnen ? Afmeting: 33 x 51 cm. In goede staat

Portemonnee 2x
Resultaat: 45 EUR

Twee portemonneetjes, één met dubbele zilveren beugel met getorste rand en geschulpt motief versierd met gegraveerde randen. MT.: Willem de Pleijt, Schoonhoven, 1851-1878. Voorzien van zwart lederen b...

Zilveren aarbeischep
Resultaat: 90 EUR

Zilveren aardbeienschep, 835/000, Art Deco, met ronde diepe opengewerkte bak met gegraveerde aardbeien en een steel met filetranden bekroond met aardbeien. MT.:Gerritsen en van Kempen, Zeist, L.15 cm...

Brede zilveren armband
Resultaat: 20 EUR

Brede zilveren armband gemaakt uit 5 brede filigrainschakels, versierd met bloemen en knoppen voorzien van een getorste rand. 3,5x18 cm. Totaal ca 44,8 gram. In goede staat

Gouden armband
Resultaat: 400 EUR

Mooie gouden slavenband, 585/000, met diamanten. Fijne slavenband met slag, bezet met 2 diamanten met een roosslijpsel, ø ca 4,2 mm, op zilver gezet in een geelgouden armband voorzien van een scharni...

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 35 EUR

Lot sieraden met o.a. zilver, bestaande uit een zilveren ring, 3 broches, 1 speld ontbreekt, 1 oorclip en een bedelarmband. Totaal zilver ca 50 gram

3 Bijbels met zilveren slot
Resultaat: 100 EUR

Drie bijbels voorzien van zilveren slot, 833/000. Grote bruine bijbel, oude en nieuwe testament, 1860, met sluiting versierd met biedermeier gravering, MT.: Wed A. Kooiman, Schoonhoven, jl.:W:1856, 9x...

Lot van o.a. divers zilver.
Resultaat: 35 EUR

Lot van o.a. diverse zilveren sieraden, bestaande uit 3 zilveren broches, met knop en markesiet, zilveren ring Fins. En een onedel collier, hanger en medaillon.

Mes in plated houder
Resultaat: 270 EUR

Mes met bewerkt plated heft en fraai bewerkte houder met floraal decor. Lengte 35 cm.

Gouden filigrain sieraden
Resultaat: 150 EUR

Gouden filigrain sieraden, 585/000, bestaande uit 2 broches, langwerpig model met filigrainversiering en een hangertjes in bloemvorm gemaakt uit filigrain met paarse steen. En een zilveren filigrainha...

Ring met saffier en diamant
Resultaat: 80 EUR

Slagring, 416/000, met saffier en diamant. Ring met brede bewerkte slag bezet met een smaragd geslepen saffier, 5x3,5mm, en aan de boven en onderzijde versierd met 1 klein diamantje. ø 54 ca 2,2 gram....

Gouden ring met saffier
Resultaat: 90 EUR

Gouden ring, GG 585/000 met saffier en diamant. Fijne markiesvormig rozetring met in het midden een markies geslepen blauwe saffier en daaromheen een rand met 14 kleine diamantjes. ø 52 ca 2,4 gram N...

Zilveren ovaal dienblad
Resultaat: 170 EUR

Zilveren dienblad, 800/000, ovaal gecontourneerd model met dubbel filetrand en ribben. MT.: Gebrüder Kühn, Schwabisch Gmünd, ca 1900. 39x30cm. ca 696 gram. In goede staat

Lot diverse bestekdelen
Resultaat: 60 EUR

Lot diverse bestekdelen, bestaande uit een doos met 12 tafelmessen, een doos met 6 fruitmessen, een cassette met een 6 persoons viscouvert met ivoren heft, een doos met 6 paplepels, een cassette met 6...

2 Zilveren gordijnhaken
Resultaat: 45 EUR

Twee zilveren gordijnhaken met gestanste bloemelementen, door middel van schroeven aan de haak bevestigd. Lengte 20 cm. ca 156 gram. MT.: AL. In goede staat.

Gouden cfe armband
Resultaat: 170 EUR

Geelgouden cfe armband, 585/000, gemaakt uit vierkante buis. Schakels wat ingesleten. L. 19 cm. Totaal ca.11,3 gram.

Zilveren hanger, Fins.
Resultaat: 110 EUR

Grote zilveren hanger, 830/000, Fins. Groot rond element, ø 50 mm, voorzien van een gedrapeerd motief met een gladde bol in het midden, geheel voorzien van een ruwe lijnen structuur. Boven het grote r...

Zilveren en benen doosje en ketting
Resultaat: 65 EUR

Een doosje en collier met been, Collier gemaakt uit benen doodshoofdjes, ca 80 cm, en een doosje gemaakt uit been en wit metaal met de voorstelling van een vrouwfiguur en een scharnierend deksel. 7x3...

Lang zilveren collier
Resultaat: 130 EUR

Lang zilveren collier, 835/000, bestaand uit 6 rijen jasseron bevestigd aan een zeskantige huls met een grote S-vormige haaksluiting. Lengte 78 cm. ca 110 gram