Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese vaas, geel. 6049
Chinese vaas, geel.

Resultaat:

160 EUR

Chinese kom (geel/groen glazuur). 6050
Chinese kom (geel/groen glazuur).
Startprijs 1.800 EUR
Meissen schaal met vos 6051
Meissen schaal met vos
Startprijs 400 EUR
Bord, Meissen. 6052
Bord, Meissen.
Startprijs 100 EUR
Verkocht
9x Meissen borden (diep) 6053
9x Meissen borden (diep)

Resultaat:

450 EUR

Duits mocca servies 6054
Duits mocca servies
Startprijs 100 EUR
Verkocht
KPM + Herend schaaltje 6055
KPM + Herend schaaltje

Resultaat:

40 EUR

Klok met 2 trompetvormige vazen 6056
Klok met 2 trompetvormige vazen
Startprijs 30 EUR
Verkocht
6x Meissen borden 6057
6x Meissen borden

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
6x Meissen borden 6058
6x Meissen borden

Resultaat:

475 EUR

Rosenthal bord 6059
Rosenthal bord
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Meissen bordje 6060
Meissen bordje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3 Meissen borden 6061
3 Meissen borden

Resultaat:

150 EUR

2 KPM borden 6062
2 KPM borden
Startprijs 100 EUR
Rosenthal bord; vrouw met harp 6063
Rosenthal bord; vrouw met harp
Startprijs 150 EUR
Bonbon schaal (Meissen) 6064
Bonbon schaal (Meissen)
Startprijs 50 EUR
Theepot, Meissen-stijl. 6065
Theepot, Meissen-stijl.
Startprijs 40 EUR
Verkocht
8x Meissen borden 6066
8x Meissen borden

Resultaat:

350 EUR

K.P.M. Schaal 6067
K.P.M. Schaal
Startprijs 40 EUR
Schaaltje + Souveeré (Wachtelsbach) 6068
Schaaltje + Souveeré (Wachtelsbach)
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2x Chameleon Ware vazen 6069
2x Chameleon Ware vazen

Resultaat:

60 EUR

4x Bord (o.a. KPM) 6070
4x Bord (o.a. KPM)
Startprijs 40 EUR
Verkocht
3x 18e -19e eeuw Fayence borden. 6071
3x 18e -19e eeuw Fayence borden.

Resultaat:

55 EUR

2x K.P.M. bord 6072
2x K.P.M. bord
Startprijs 80 EUR