Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Gouden Hanger met gele steen 932
Gouden Hanger met gele steen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilveren schakelarmband 933
Zilveren schakelarmband

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Gouden collier met granaat 934
Gouden collier met granaat

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Witgouden oorhangers 935
Witgouden oorhangers

Resultaat:

150 EUR

Gouden ring met camee 936
Gouden ring met camee
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Groot lot Swatch horloges 937
Groot lot Swatch horloges

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot horloges 8x 938
Lot horloges 8x

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot horloges, 4x 939
Lot horloges, 4x

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilver vergulde hanger met Robijn, Saffier en Smaragd 940
Zilver vergulde hanger met Robijn, Saffier en Smaragd

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zilveren broche met barnsteen 941
Zilveren broche met barnsteen

Resultaat:

30 EUR