Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren mosterlepel en zoutschepje
Resultaat: 25 EUR

Zilveren mosterdlepeltje en zoutschepje, 835/000. Mosterdlepel met parelrand MT.: J.M. van Kempen & Zn, Voorschoten en het zoutschepje met getorste steel en gravure MT.: P. va Oostrum, Schoonhoven. ca...

Zilveren theezeefje
Resultaat: 25 EUR

Zilveren theezeefje, 835/000, met ronde bak en steel met puntfilet. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, L. 13cm ca 25 gram.

Zilveren jamlepel
Resultaat: 25 EUR

Zilveren jamlepel, 835/000, floraal opengewerkte steel. MT.: Zaanlandse Zilversmederij Haarlem. L. 16 cm ca 16 gram.

Zilveren roomlepel
Resultaat: 25 EUR

Zilveren roomlepel, 800/000, met gecontourneerde steel met graveerwerk. ca 22 gram L.10 cm.

Serveerbestek
Resultaat: 25 EUR

Serveercouvert bestaande uit een voorsnijmes en -vork, met vergulde tanden en lemmet., voorzien van 2 zilveren heften, 800/000 met guirlande en cartouche. In originele cassette. 34x10x3,5cm.

Zilveren natfruitschep
Resultaat: 20 EUR

Zilveren natfruitschep, 835/000, met florale opengewerkte bak en 2 zijdig bewerkte bloemensteel. MT.: Moerkerk & Co, Haarlem, L.11 cm ca 13 gram.

Zilveren theezeef
Resultaat: 20 EUR

Zilveren theezeef op glazen lekbakje. Theezeef, 833/000, Rond model met uitgewerkte bloemenrand, voorzien van een met bloemen gedreven steel, (later aangemaakt). Geplaatst op een glazen bakje versierd...

Kristallen roomstel met zilv. voet
Resultaat: 20 EUR

Kristallen roomstel met zilveren voet, 833/000, bestaande uit een melkkan, hoog model met olijfslijpsel en oor, en een suikerbokaal met acculadevormige rand en versierd met olijfslijpsel. Beiden gepl...

Divers zilver, (4x)
Resultaat: 20 EUR

Lot zilver, bestaande uit een slavenband met gravering, 2 breidoppen en een vingerhoed. Diverse gehaltes zilver. Totaal ca 18,5 gram.

Zilveren vaasje
Resultaat: 20 EUR

Hollands zilveren vaasje, 835/000, , Hoog smal vaasje op ronde voet met filetrand. ø 4x12,5cm. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer. In goede staat.