Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen beeld, vrouw 5024
Bronzen beeld, vrouw
Startprijs 900 EUR
Bronzen beeld, Venus van Milo 5025
Bronzen beeld, Venus van Milo
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Bronzen beeld (P.J. Mene) 5026
Bronzen beeld (P.J. Mene)

Resultaat:

225 EUR

Bronzen beeldje, Baby. 5027
Bronzen beeldje, Baby.
Startprijs 130 EUR
Verkocht
Ruurd Hallema 5028
Ruurd Hallema

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Ruurd Hallema 5029
Ruurd Hallema

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2x Buste (klein) 5030
2x Buste (klein)

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Strijdwagen met paarden 5031
Strijdwagen met paarden

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Bronzen zelfportret Dali 5032
Bronzen zelfportret Dali

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Bronzen kalkoen, Art Deco 5033
Bronzen kalkoen, Art Deco

Resultaat:

375 EUR

Bronzen clown 5034
Bronzen clown
Startprijs 650 EUR
J.Paul Schmidt 5035
J.Paul Schmidt
Startprijs 120 EUR
Beeldje Jongeman, onduidelijk gesigneerd 5036
Beeldje Jongeman, onduidelijk gesigneerd
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Bronzen uiltje 5037
Bronzen uiltje

Resultaat:

150 EUR

Beeld, 'Figuur met zwaard'. 5038
Beeld, 'Figuur met zwaard'.
Startprijs 400 EUR
2x figuren op marmeren sokkel. 5039
2x figuren op marmeren sokkel.
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Bronzen kraanvogel 5040
Bronzen kraanvogel

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Houten Italiaanse engel. 5041
Houten Italiaanse engel.

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Bronzen olifant, Art Deco 5042
Bronzen olifant, Art Deco

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Bronzen statige vogel 5043
Bronzen statige vogel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinees bronzen figuur. 5044
Chinees bronzen figuur.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Bronzen figuur 5045
Bronzen figuur

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Bronzen gestyleerde vogel 5046
Bronzen gestyleerde vogel

Resultaat:

300 EUR

Samac beeld. 5047
Samac beeld.
Startprijs 70 EUR