Massief eiken baroksecretaire Duits omgeving Bodensee 1780. Klep en deuren met verlijste panelen en snijwerk. Binnenwerk met veel laadjes 138x120x51cm.
Hindeloopen beschilderd houten hangvitrine 18e eeuw. 88x98x28cm.
Mahonie kinder/kakstoel. Hollands biedermeier ca. 1840, zeer fraai exemplaar. 97x48x67cm.
Grote figuren pendule, eind 20e eeuw,brons en messing verguld,halfuurslag op een bel, slinger ontbreekt. h.59cm.,L.76cm.
Franse bouille klok ca. 1880, met bronzen ornamenten bezet, wijzerplaat met cartouches, goed lopend uurwerk, slagwerk op halve en hele uren.
H.49 cm.,Br.27 cm.
Lammert van der Tonge (Amsterdam 1871 - 1937 Laren), olieverf op linnen, Larens interieur met figuren, 35x35cm. Cond.: U
Henry Laurent (Franse school), olieverf op linnen, riviergezicht met oude woonboot, 50x70cm. Cond.: G
Bronzen met witmarmeren pendule. met sculpture van religieus vrouwfiguur Frankrijk ca. 1880. 55x42x17cm.
Lievin Herremans (Brugge 1858 - 1907 Brussel), olieverf op paneel, interieur met een naakte vrouw, 23,5x36cm. Cond.: U
Johannes Karel Leurs (Den Haag 1865 - 1938 West Indië), olieverf op linnen, poldergezicht met werkende boer, 50x70cm. Cond.: U
Henri Saint Meuris, olieverf op linnen, La route de la Campagne 48x32cm. Cond.: U
Bronzen harlekijn met hoge hoed en puntmuts. Gesigneerd L. Mignon met gietstempel Bruxelles. H.: 53cm.
Staphorster beschilderde houten hangvitrine 18e eeuw. 82x92x23cm.
Franse klok Systeme Brevete van messinghout met beschilderde wijzerplaat, zeldaam. Goedlopend
Onduidelijk gesigneerd, H.J. Weissenbruch?, olieverf op paneel, 19e eeuw, in originele ongerestaureerde staat 27x21cm. Cond.: G
Armband WG 750/000,met briljanten 1.64 ct.TW/VS, met kastenslot verdekt met zekerheids acht,L.17.5cm.,16.1 gr.
Prachtige grote zilveren broodmand met hengsel, staand op pootjes. Mooi uitgezaagd. Zowel de broodmand en het hengsel voorzien van een parelrandje. Maker Aubert 1998 925/000 550gr. 31x18,5cm. Cond.: U
Palmera citrien hanger GG750/000 met een palmeracitriennavette 26.55ct en briljanten 1.37ct TW/VSI L40mm,voormalige verk.prijs €4520.-, 17.4 gr
Ring ø56,WG750/000,met grote donkergroene tourmalijn cabochon 15.96ct,en briljanten 0.81ctTW/VSI 22.4 gr
Grote Hollands zilveren broodmand, mooi uitgezaagd voorzien van sjieke handgrepen. 1942 Niekerk Schoonhoven. 835/000 650gr. 39x27cm. Cond.: U
Marqueterie gebombeerd rolbureau compleet ingelegd met diverse houtsoorten en thema's. Onder diverse bloemotieven en diverse puto's. geheel gemaakt in de Franse stijl eind 20e eeuw. Cond.: G
Fries staand horloge, begin 19e eeuw, met scheepjesmechaniek in eikenhouten kast. Volledig originele klok in massief eikenhouten kast. 1-Daags uurwerk zoals gebruikelijk in deze klokken. Met gedraaid...
Evert Moll (1878 - 1955 Den Haag), olieverf op paneel, Rotterdamse haven 17,5x23cm. Cond.: U