Noten gefineerde Art Deco pedule met chroom getallen en wijzers, uurwerk werkt, Cond.: U 45x14x22cm.
Eikenhouten tafelklokje met Jugendstil wijzerplaat en facet geslepen glas, ca. 1910, klok loopt goed, 31x21,5x15cm. Cond.: G
Kleine mahoniehouten kolompendule met bronzen ornamenten. uurwerk van junghans ca. 1900. Glas voor het uurwerk ontbreekt en scharniertje is kapot. 28x16x9cm.
Franse schoolklok met Junghans uurwerk ca. 1920. kast is van gewerkt grenenhout 14xø38cm. Cond.: G
Franse comtaiseklok, z.g.n. stationsklok,19e eeuw met harpslinger en 2 gewichten. Wijzerplaat geëmailleerd , met cartouches,Cond.: G
Eikenhouten regelateur wandklok. Duits biedermeier ca. 1880. 82x35x19cm.
Mahoniehouten pendule 20-er jaren Engels. ruitje met geslepen glas. Voorkant marqueterie ingelegd 21x10x8cm. Cond.: G
Bronzen met witmarmeren pendule. met sculpture van religieus vrouwfiguur Frankrijk ca. 1880. 55x42x17cm.
Glaspendule Frankrijk ca. 1900 met kwikslinger. Marmer met messing ornamenten aan de zuilen. Bronzen adelaar met uitgestrekte vleugels. Goedlopend.
Schwarzwald klokje ovaal, achter glas beschilderd. uurwerk niet getest. 26x23x11 cm.
Bergische wandklok,met eiken kast,18e eeuw,tinnen ornamenten,(uurwerk niet getest). 46x35x19 cm.
regelateur in notenkleurige kast met zwart-witte wijzerplaat. R.A. Stinger fraai draaiwerk 95x33cm,
Eikenhouten wandklok 80-er jaren. Komt nieuw uit de doos, nooit gebruikt. 80x32x13cm.
Tafelklok Engeland ca. 1900. Gesigneerd Marlon en Gain. gedecoreerd met goudkleurige ornamenten. Goedlopend 47x28cm.
Schwarzwalder klokje met gedreven koper. 19e eeuw. 23x19x13.5cm.
Wekker Engeland Genalex met bakkelieten kastje ca. 1930/1940, 13x13cm.
Franse comtaise begin 19e eeuw met vouwslinger. In zeer goede staat. 38 x 35 x 15 cm.
Reiswekker met melodie, gemerkt S.F. ca. 1900, onderkant verchroomd, bovenkant blik of messing bruin geverfd, 16x13,5x10cm. Cond.: R
Art Deco wandklok ca. 1920-1930. Klok is gemaakt van hout en bakkeliet, gemerkt Orfac 26x26cm. Cond.: G
Staande klok met Schwarzwalder uurwerk ca. 1850 in eikenhouten kast 242x34x23cm. Taxatiewaarde: € 2.500,-
Notenhouten regelateur wandklok. Duits biedermeier ca. 1880. 90x31x15cm.
Houten regelateur - bimbam- wandklok Duits ca. 1930. 67x33x15cm.
Reiswekker eind 20e eeuw, messingkastje met emaille, wijzerplaat beschilderd.
Frans klokkenstel met messing ornamenten, ca. 1900, rood emaille met blauw en witte bloemen. Klok: 55cm. , 2 stuks 5-Armige bijzetbokalen: 57cm.
Franse pendule jugendstil omstreeks 1900,legering bronskleurig,met marmer in voetdeel. 45x32 cm.
Franse pendule Louis Seize stijl omstreeks 1880. Geaderd marmer ivoor-kleurig bezet met bronzen ornamenten.Uurwerk intakt.
Tafelklok eikenhout, Duitsland omstreeks 1900, met zilverkleurige wijzerplaat. W&H Sch.Halfuur slag op gong.
Massief wortelnoten tafelklok met ivoorkleurige wijzerplaat. Uurwerk gesigneerd Brevette, 24x17cm.
Franse bronzen pendule, rijkelijk gedocoreerde kast, omstreeks 1890. Goedlopend uurwerk. H.62xB.35 cm.
Onyx marmeren glaspendule Frankrijk met kwikslinger en geslepen glas, bekroond met een adelaar. H.50xB28cm.
Antieke regelateur met notenhouten kast, ca. 1900, 75x30x14cm. Cond.: G
Franse pendule eind 19e eeuw, wit alabast met brons. gevleugelde amor met hond.gemerkt: Japy Fres & Cie.
Friese staartklok met dubbele kap, 19e eeuw, eikenhouten kast en scheepjesmechaniek, 150x43x25cm. Cond.: G
Mysterieus grote sculptuur van brons,voorstellend dame met kelk ,waar uurwerk op rust , op een marmeren voet . Eind 20e eeuw H.85 cm.
Notenhouten staande klok, 3 gewichten, ca. 1970, klok verkeerd in een goede staat, 198x46x26cm.
2 Schwarzwalder koekkoeksklokken (uurwerk niet getest), begin 20e eeuw, 25x18x11cm. en 36x25x24cm. Cond.: G
Junghans wandregelateur, ca.1900 met noten kast, 66x39x19cm. Cond.: G
Engelse staande klok J. Parkinson Lancaster, gebeeldhouwd mooreiken, met datum- en secondenwijzer, 18e eeuws uurwerk, 17e eeuws rijk gebeeldhouwde kast met vrouwenfiguur Anno 1656. 233x56x31cm. Cond.:...
2 Koekoeksklokken (Schwarzwald), 1x driegewichter met speeldoos (rugwand mist), 36x31x21cm. Cond.: G, 1x twee-gewichter (rugwand mist), 40x32x20cm. Cond.: G
Notenhouten 1-gewichts regelateur Weens model met gedraaide zuiltjes en open gestoken kap. ca. 1890 goedlopend.
Vrijslinger met notenfineer opgelegd. ca. 1900. Gem. Gustaf Becker, geheel originele klok 70x31x18cm.