Hollandse porseleinvirtine 18e eeuws. Dubbelgebogen kap met oplopende deuren. Orgelgebogen lades rustend op 5 gebogen poten. H.237 x 185 x 60 cm.
Marqueterie gebombeerd rolbureau compleet ingelegd met diverse houtsoorten en thema's. Onder diverse bloemotieven en diverse puto's. geheel gemaakt in de Franse stijl eind 20e eeuw. Cond.: G
Massief eikenhouten 18e eeuws 2deurs kast rijkelijk bestoken. Opschrift "An gotes segen ist alles gelegen", anno 1718 "Gesche Maria Tameling". Kast is ooit doormidden geweest. 171x58x187cm. Sleutel on...
4 Delig handbeschilderd met kamerscherm met boven en onderin marmerlook panelen met puto's en vrouwen. In het midden 4 handbeschilderde panelen met 4 elegante dames. eind 20e eeuw. H.188 x210 cm.
Massief iepen boekenkast, kersenkleurig, Werdicke systeem, 220x90x40cm.
Notenhouten Hollands Willem III Bonheur 19e eeuws met ovale ruit. Kuif van de bonheur komt iets naar voren. Zijkanten en front zijn gebogen en alle lijsten zijn gezwart 202x112x54cm. Cond.: G
18e Eeuwse Zwitserse hoekkast met gebogen front. onder 1 deur met ster-intarsia. in het midden is de hoekkast open met geheel gecontourneerde rand. Boven ook een deur met ster-intarsia. Resten van oud...
Massief essenhouten vitrine ca. 1910, glasdeuren met roedeverdeling en geprofileerde koplijst. 12 x 50 x 200 cm.
Essenhouten Windsor armfauteuil. Zgn. Carver. Engels 19e eeuw. 115x65x55cm.
Essenhouten Windsor armfauteuil. Zgn. Carver. Engels 19e eeuw. 115x65x55cm.
Eikenhouten secretaire Empire Holland 1820. Massief eiken met konische poten. 3 Grote laden, bovendeel eveneens met 3 laden, origineel beslag. H136x124x49 cm.
Notenhouten ladencommode in Henri II stijl. Frans ca. 1860. 87x124x54cm.
Designstoel van Pierre Paulin. Stoel is gemaakt van verchroomd ijzer bekleed met zwart leer. 50-60 er jaren, 98x80x70cm. Cond.: G
Massief kersenhouten Franse eettafel begin 19e eeuw met 1 lade. Cond.: G
Dubbelgebogen eikenhouten kabinet op klauwpoten, barokstijl midden 20e eeuw.
Eiken Duitse kist ca. 1800. Panelen met inlegwerk in het deksel en 4 panelen 69x152x62cm.
Engelse wortelnoten kaptafel. Massief mahonie met wortelnoten belijmd. Onderstel heeft 4 lades en 2 deurtjes. Bovenstuk heeft 2 lades en een draaispiegel met facet geslepen spiegel. Begin 20e eeuw. 16...
Prachtige grote antieke barometer van Kiddels LTD Belfast, eiken kast 90x28x8cm. Cond.: U
Hollandse Biedermeier eiken meidenkast. Kast heeft prachtige patine. Achter de deuren zomplete vakverdeling, 6 schappen en 3 laden. ca. 1860. Zijkanten iets gescheurd verder goed, 180x125x47cm.
Grote massief eiken tafel eind 20e eeuw. Tafel heeft 2 laden, 220x100cm. Cond.: G
Grote platte teakhouten kist 19e eeuws met smeedijzer beslag afgezet. Cond.: G
4 Mahoniehouten krakeling stoelen Biedermeier ca. 1860. Stoelen zijn blauw gestoffeerd en stevig 100x46x44cm. Cond.: U
Mahoniehouten vitrine in Engelse stijl eind 20e eeuw. Vitrine heeft 2 glazen schappen en onderin 1 schap met spiegel. Het glas in de deur is facet geslepen. Vitrine is van zeer goede kwaliteit 143x81x...
Prachtige massief mahoniehouten voltaire met mooi uitgewerkt kuifje. 19e eeuws. Met blauwe trijp gestoffeerd 108x64x60cm. Cond.: G
Prachtige massief mahoniehouten voltaire met mooi uitgewerkt kuifje. 19e eeuws. Met blauwe trijp gestoffeerd 108x64x60cm. Cond.: G
Eikenhouten Engelse secretaire met opzet en glas. 20e eeuw met 3 laden. 215x73x43cm. Cond.: G
Massief iepen boekenregaaltje, eind 20e eeuw, Cond.: G 130 x 54 x 33 cm.
Barok commode ca. 1900 met klauwpoten. De onderste rand met snijwerk 70x95x48cm. Cond.: G
Armleunstoel van iepenhout, Holland 1910, met rode trijpe-bekleding, compleet gerestaureerd.
Eikenhouten 3- laden commode, Duitsland omstreeks 1880. H82x97x54 cm.
Notenhouten Henri deux buffetkast onder twee gepaneelde deuren en 2 laden. Boven twee vast beglaasde deuren. Ca. 1880. 250x140x58cm. Cond.: R
Prisma zakkroonluchter compleet behangen met glas 20e eeuw. Met 6 fittingen 120xø55cm. Cond.: G
Grote Prisma lamp met 8 armen die compleet behangen zijn. 20e eeuws. 95xø85cm. Cond.: G
7 Barkrukken in barokstijl 21e eeuw, gezwart houtwerk, met klein kroontje, goede blauwe bekleding.
104x43x50 c.
Mahoniehouten wijntafeltje met marqueterie inlegwerk Hollands 19e eeuw 52ø30cm.
Massief mahoniehouten Engelse klaptafel begin 19e eeuw. 107(130)x70x52cm.
2 Massief mahoniehouten etagere bijzettafeltjes in de Engelse stijl. Beide met 1lade, eind 20e eeuw. 61x56x56cm. Cond.: G
Essenhouten Hollandse empire stoel met gevlochten zitting. begin 19e eeuw. 83x54x44 cm.
Eikenhouten Gotisch klepbankje,zitvlak heeft 3 strakke panelen,rug heeft 3 uitgewerkte panelen. Klep is voorzien van smeedijzere beslag. Begin 20e eeuw. H.96x120x45cm. Cond:G
Massief notenhouten Frans dressoir met 3 lades en 2 deuren ca. 1840-1860 Cond.: G
Eikenhouten biljartje van de maker AB Billy ca. 1910. bedoeling is om de ballen in de gaten te krijgen, elk gat heeft zijn eigen puntentelling. Inclusief 6 originele ballen Cond.: G
Gietijzeren plantentafel,eind 19e eeuw,deels verguld,met 2 gedeeltelijk opengewerkte plateaus,met figuren, 1 poot gebroken.H 75 cm.
Groen lederen Engelse Chesterfield 3-zits bank. Bank bevat cracele. 68x95x240cm. Cond.: R
Notenhouten naaitafeltje Duits ca. 1880, bovenblad kan scharnieren. Blad is met wortelnoten opgelegd 76x40x48cm. Cond.: G
Penantkast. Holland ca. 1870 met gecontourneerde paneeldeurtjes. Massief eiken, mahonie opgelegd. 107x50x100cm.
Zeldzaam Engels mahoniehouten pianobankje op vierspant ca. 1860. Recent opnieuw bekleed met bruin leder. In hoogte verstelbaar 53x47x35cm. Cond.: G
Bronzen kroonluchter met glas behangen. 3 fittingen eind 20e eeuw 70xØ32cm.
Mahoniehouten salonstoel, Weens, met goede stoffering, rond 1900, 87x63x62 cm.
Engels wortelnoten nachtkastje. Massief mahonie met wortelnoten belijmd. Nachtkastje in perfecte staat, topkwaliteit. 85x40x36cm. Cond.: G
Notenhouten Engelse-stijl eettafel met 4 bijbehorende stoelen. De stoelen zijn bekleed met treipstof. 74x144x104cm. Cond.: G
Engelse antieke trommeltafel,mahoniehout, met lederen bekleding op blad en bronzen ornamenten. 1 potje gebroken is wel aanwezig. 70 x ø71 cm.
Antiek mahoniehouten speeltafeltje Engels 19e eeuw. Cond.: G
Frans bistrosetje ca. 1900, tafel, 4 stoelen en een bankje. Opklapbaar Cond.: G
Beukenhouten draaifauteuil met bruinlederen gecapituneerde rug. De zitting is gestoffeerd 2e helft 20e eeuw 104x70x64cm. Cond.: G
Massief eikenhouten Duits hangkastje met 1 deurtje met snijwerk. Aan de voorkant met halve zuilen, mooie koplijst, onder met 4 knoppen en kuifje versierd. ca. 1880, 46x22x60cm.
Grenenhouten wit meidenkastje met lade. Holland ca. 1880, 107x85x40cm. Cond.: G
Nieuwe staande tulpenlamp in Tiffany stijl met fittingen H.: 170cm. Cond.: U
Wortelnoten Grundertafeltje met rond blad en poot uitlopend in 3-spant 19e eeuws 68xø43cm. Cond.: G
Langwerpig goudkleurig 2-zitsbankje in de barokstijl 20e eeuw. Rijkelijk versierd met ornamenten 50x50x100cm. Cond.: G/R
Antiek eikenhouten kruiwagen begin 20e eeuw. In zeer goede conditie. 200x95x63cm.
Engelse halvemaan wandtafel,19e eeuw,mahonie gefineerd met marmeren blad. 73x90x47 cm.
Mahoniehouten Engelse Victoriaanse armleunstoel met snijwerk in de kroon en gecapituneerde rug. Stoel is recentelijk opnieuw bekleed, 100x61x63cm. Cond.: G
Mahoniehouten Engels trommeltafeltje 20e eeuw. met lederen bekleding. Cond.: G
Mahoniehouten Engelse breistoel met snijwerk in de kroon, ca. 1860. Met goede bekleding en gecapituneerde rug, 94x57x63cm. Cond.: U
Halve maanvormige antieke wandtafel van mahonie met inlegwerk, Louis Seize stijl, moet worden gerestaureerd, 76x70x38cm. Cond.: R
Beschilderd antiek etageretafeltje met Chinese voorstelling en parelmoer inlegwerk, 19e eeuw, 78x66x45cm. Cond.: U
Handgeknoopt tapijt Mir, licht van kleur 20e eeuw. Cond.: G303x204cm.
Groen lederen Engelse Chesterfield 2,5-zits bank. Bank bevat cracele. 68x95x190cm. Cond.: R
Antiek massief eiken Mechels naaitafeltje ca. 1880. Getortse poten, front en zijkanten helemaal uitgesneden. Is later wit geschilderd 76x58x40cm. Cond.: G
Eikenhouten bijbelstandaard op 3-spant 2e helft 20e eeuw. 100x50x35cm. Cond.: G
Smeedijzeren muziekstandaard/muziekbladen-legger ca. 80-er jaren. Standaard is helemaal handgesmeed met diverse krullen en bovenin 2 bloembladeren. In hoogte vestelbaar 125x53x42cm. Cond.: G
Vroeg Biedermeier tafeltje 19e eeuws. Massief mahonie rond blad met 6-kantige voet en 3 gebogen pootjes 73xø50cm. Cond.: G
Mahoniehouten Biedermeier bijzettafeltje. Hollands ca. 1860 met gecontourneerd blad. 75x52x40cm. Cond.: U
Notenkleurig 6-hoekig theekastje op wieltjes met los afneembaar dienblad. In alle hoeken zit een klepje om binnenin het meubel te komen. Eind 20e eeuw 75x57x57cm. Cond.: G
Antiek Engelse mahoniehouten stoel met mooie bekledeing ca. 1900. Cond.: G
Handgeknoopt Perzisch tapijt met erg mooie kleuren en 20 vakken 173x250cm. Cond.: U
Mahoniehouten 3-in-1 tafeltje. een vierkant tafeltje met eronder hangend 2 bijzettafeltjes die uit te klappen zijn. Cond.: G Eind 20e eeuw, 59x58x58cm.
3 Hollandse Jugendstil barometers. 1x mahoniehouten barometer van J.A. Nijland Zutphen-Doetinchem. 1x Notenhouten barometer met oude houtwormgaatjes, 1x Mahoniekleurige barometer. Allen begin 20e eeuw...
Mahoniehouten 3 laden Engelse minicommode begin 20e eeuw. 37x32x28cm. Cond.: G
Grenenhouten beschilderde kist. Voorkant met getorste panelen. Zijkant met smeedijzeren handgrepen 52x105x54cm.
Glasvitrine uit een Grutterswinkel 20-er jaren. Massief grenen, donker gebeitst met binnenin 2 glasplaten. 97x60x60cm.
Goudkleurige halve-maantafel staand op 4 poten. Voorkant sierlijk bewerkt eind 20e eeuw 83x96x43cm. Cond.: G
Zilverkleurig kamelenbankje in nieuwstaat 21e eeuw. Het kussen is met paars bekleed 55x80x43cm. Cond.: G
Mahoniehouten toilettafel met marmeren blad en 1 lade ca. 1870. Aan de zijknaten de moglijkheid ahnddoeken op te hangen. Marmer moet wel in elkaar gezet worden 88x78x46cm.
Kersenhouten theetafel met dienblad en geslepen glas 20e eeuw. 75x60x44 cm.
Massief eikenhouten Duitse bureaustoel met ronde rugleuning, ca.1900,83x61x45cm., Cond:R
Eikenhouten Engelse schuine klepsecretaire met 1 lade midden 20e eeuw. Binnenin diverse vakjes. Secretaire is van massief eiken 99x72x40cm.
Beukenhouten hoekstoeltje in de Lodewijksstijl gemaakt ca. 1970. Stoel heeft een webbing rug. Zitting en armleggers zijn met bruin leer bekleed. 90x65x56cm. Cond.: G
Engelse armstoel in de Windsor stijl ca. 1960. 108x63x52cm. Cond.:G (rug moet iets gelijmd worden)
Engelse Windsor stoel 19e eeuw met armleuningen 114x57x50cm. Cond.: G