Tuinset van zwart bergsteen Aziatisch eind 20e eeuw. Tafel en 4 hockers bewerkt met bloemmotieven. Tafel:H75x ø100cm., hockers H.40xø24 cm.
Oude 17e eeuwse bijbel 1665, gemaakt door Jacobus Savry. Vol met 17e eeuwse gravures en originele lederen goudstempelband. 36,5x23,5x8cm. Cond.: G
Smeedijzeren band,met scherpe punten, waarschijnlijk 17-18e eeuw? voor hond of gevangene?. 45x11x4 cm.
Gietijzeren kachel van de firma Prima Vesi&Co.,Gravenhorst. Geheel gedecoreerd met jugendsti motiefen en een vogel op deurtje. 11x44x44
Statenbijbel Pieter Keur 1704 met 2 kaarten. Originele band met messing klampen.
Mahoniehouten Engelse-stijl likeurkeldertje met 4 karaffen en 16 glazen. Allemaal geëtst eind 20e eeuw 26x25x35cm. Cond.: R
Muntenalbum met o.a; 15x Zilveren rijksdaalders 1874-1872, 3x 5 D-mark stukken, 6x 5 Franc stukken Belgische munten. 7x 1 Franc munten uit België. Diverse Shilling stukken
Oude speelgoed soldaten,lineol,elastolin,Durso,Lisanto. 72 figuren WO II,licht bespeeld
Roodkoperen waterketel Enegls ca. 1850 32x36x27cm. Cond.: G
Tipp Co, militaire combinatie met vrachtwagen en kanon, blikken speelgoed, bespeeld Duitsland begin 20e eeuw. 36,5x9x9cm. Cond.: G
Opwindbare tinnen auto, Auto Sedan Gran Tourismo 1935 van Paya Toys. Gelimiteerde reproductie (anno 1989) van catalogusnummer 904 uit 1934 van Paya Toys. Nummer 2327/5000. incl certificaat, doos en s...
Tipp Co, militaire vrachtwagen begin 20e eeuw, bespeeld Duitsland 33x5x12cm. Cond.: G
3 Oude doofpotten van koper. 40xø27cm, 36xø27cm en 38xø27cm. Cond.: U
5 Boeken van De Prins der geillustreerde bladen. Uitgever N.J. Boon te Amsterdam. Jaargangen 1907-1908-1909-1911-1912 Cond.: R
4 Flessen sterke drank: 1x Bruichladdich,Islay single malt Scotch whisky 10 years, 1x Highland park single malt scotch whisky,orkney islands12 years old,1x Bowmore islay single maly scotch whisky 12 y...
Kavel met ca. 50-60 modeltreinen van verschillende merken, o.a; Bachmann, Roco, minitrix, Fleischmann, kavel bevat locs, goederentreinen, presonenwagons, restauratiewagons enz. De treintjes zijn in ve...
Grote messing vogelkooi met een papegaai van gips. Het deurtje van de kooi mist, verder goed. 78xø42cm.
Antieke stokweegschaal, 2 koperen bakken en een ketel. 98x32cm, 13xø29cm, 10xø43mc en 29ø18cm. Cond.: U
Antieke spiegel ovaal met bol. Zwart hout met goud afgezet 38x30x5cm. Cond.: U
2 Koperen kandelaars, Neo- Barock begin 20e eeuw, 62xØ18cm. Cond.: U
Mahoniehouten kistje ca.1890,met messinggreepje op het deksel, binnenkant met spiegel. 32 x 32 x 16cm.
3 Oude kerkboekjes. 1x Nieuwe testament ca. 1800. 1x Christelijke gezangen voor de openbare godsdienstoefeningen 18e eeuw. 1x Psalmen en gezangenboek 1790.
Oude oorlogsboot rond 1900 gemaakt. (eigenmaak)hout,blik en metaal, 50x13x10 cm. Cond:G
2 Gipsen bustes van vrouwen, brons gepatineerd begin 20e eeuw. 1x 56x36x18cm. en 1x 55x26x33cm. Cond.: G
Smeedijzeren barok kastslot 18e eeuw,H. 28cm., sleutel ontbreekt
Diverse modeltreinen, o.a; Fleischmann E44 124 lok, 3x Bertren modeltrein, 1x tram Arnold, 2x Rato pocket line trams.
Antieke majolica petroleum hanglamp ca. 1900 compleet H:50cm. Cond.: U
3 Opgezette reegeweien, 1x grote 6-ender, 1x kleine 6-ender, 1x grote 4-ender met dille rozenstokken.
2 Postkaarten albums. 1x Vooroorlogs postkaartenboek Hollands(met postzegels) 25x19x2cm. 1x Boekje met vakantiepostkaarten deels gepost. Cond.: U
Art Deco wandlampje in de Amsterdamse school-stijl met gebrandschilderd glas. Midden 20e eeuw. 18x25x20cm. Cond.: G
Antieke dolk en kris ca. 1920. Het heft van de dolk is gemaakt van messing en ivoor en de schede van hout (mist een stukje). L:34cm. De kris is Aziatisch waarvan de schede compleet gebrandschilderd en...
Art Deco koperen sigarenknipper in de vorm van een geitebok. Onderkant gemerkt met een struisvogel WMF?, ca. 1920 16x17x12,5cm. Cond.: G
Smeedijzeren lampevoet in hoogte vestelbaar, eind 19e eeuw, 160x42x34cm. Cond.: G
2 Antiek geelkoperen Engelse kaarsenstandaards ca. 1890-1900. Zijn iets verschillend qua vorm 24xø11cm. en 23xø10,5cm. Cond.: G
Schuco Kommando Auto 2000 in originele verpakking, beide delen aanwezig. Cond.: U.
Kunststoffen tand nagegoten van een walrustand. geheel in de stijl van de 19e eeuw. gegraveerd met VOC schepen, diverse vogels en walvissen. 55cm. Cond.: G
Vierkantje Tiffany stijl staand lampje met gietijzeren voet. 28,5x14x14cm. Cond.: G
Smeedijzeren Jugendstil spiegel (78x42x3cm.) en smeedijzeren wandlamp (37x19x32cm.) begin 19e eeuw. Cond.: U
Massief bronzen apothekersvijzel ca. 1840 ø12cm, met stamper.
Houten speelgoedkoets (mist 1 koetslamp). ca. 1920, 19x45x16cm. Cond.: G
Beeld van een Chinees meisje met 2 staartjes, uit een stuk bergsteen gemaakt .21 eeuw cond. G. 22hx 20x 18 cm.
Beeld van een Chinese jongen gemaakt uit een blok bergsteen 21 eeuw cond. G. 22hx 18x 20
Duitse blikken tank made in Germany Foreign begin 20e eeuw. 14,5x8x9cm. Cond.: G
Schuimspaan van geel koper met ijzeren steel, lengte 59cm, Roodkoperen melkbusje 18xø14cm, Roodkoperen bolvaas met hengsel, 24xø27cm.
2 Opgezette reegeweien, beide zijn 2 kapitale 6-enders, 20e eeuws ca. 35cm. Cond.: G
2 Tegeltableaus, 1x 9 bloempot-tegeltjes in lijst b43x43cm. 1x 4 figuren tegeltjes in lijst 30x30cm.
2 Zangzagen en strijkstok in foudraal. 1x Zangzaag van het merk Carl Feldmann Remscheid Duitsland 20e eeuw. 95cm. 1x Kleine zangzaag 57cm.
Oud fotoalbum van Hengelo,1940-1945 "Bombardementen"34x24 cm. Cond:G
Spaarpot 50-er jaren, gemaakt van tin legering in de vorm van een Schotse terrier 12x14x5cm. Cond.: G
Pop A.M.nr 17 met een porseleinen hoofd met schouderstuk ., Armand Marseille (geen beschadigingen), vastgezette ogen, 23,5x15x12cm.
Antieke roodkoperen doofpot 19e eeuw, in zeer goede staat, 44xø32cm. Cond.: U
Messing Art Deco vaas gesigneerd Overloon. Vaas gedecoreerd met oren ca. 1920. heeft een klein scheurtje onderin (niet lek). 45cm. Cond.: G
Loep met briefopener, ca.1920, de beide heften zijn gegoten uit brons, L.25cm. Cond:G
2 Bakkelieten letterdozen ca. 1940. 1x Letterdoos, 1x speeldoos met monogram LCMG
2 Aardewerken staande schemerlampen , rood van kleur versierd met goudkleurige beschilderingen. Aan de zijkanten bevinden zich 2 leeuwekoppen. Eind 20e eeuw. Goede kwaliteit. 70cm.
Koperen antieke schoorsteenketel met tuit (deksel mist) ca. 1880 en een koperen puddingvorm Cond.: G
Tinnen setje om je eigen tinnen soldaatje te maken. Er zijn 14 malletjes, gietlepel en diverse broddjes bij. Cond.: U
2 Staande petroleumlampen. 1x lamp met bronzen voet en wit opaline kap 60cm. 1x Lamp met bronskleurige voet en aardewerken bol met afbeelding van een molen. 54cm.
Koperen vonkenscherm compleet gedreven met een voorstelling van het schilderij "De schilder met zijn gezin"van David Teniers, 2e helft 20e eeuw, H75x70cm.
5-Delige gietijzeren haardset, staander met schepje, borstel, pook en tang. 82cmx17x17cm. Cond.:G
Oude kris met originele houten schede. Indonesië 50-er jaren, 62cm. Cond.: G
Silver plated champagnekoeler met 2 oortjes gemerkt Culmore 21e eeuw. 20x19x15cm. Cond.: G
Antiek tinnen maatbeker ca. 1820, onderkant gemerkt N.C. 14,5x11x8cm. Cond.: G
2 Oude klapbrillen met handvat ca. 1900, 1x zilverkleurig 14cm., 1x koperkleurig 17,5cm. Cond.: G
Tinnen kraantjeskan ca.1900 1 pootje van rechaud mist.. H.38 ø13 cm.
Mapje met oorlogspostkaarten. 5 Kaarten met Hitler, Mussolini, Churchill, Eisenhower, Stalin, zeldzaam ongestempeld 14,5x9cm. Cond.: U
Bronzen bureaulamp in diverse hoogtes te verstellen . De kap kan alle kanten op gezet worden. Cond.: G 50x22x15cm.
Blikken Hausser geschut, Duitsland,begin 20 eeuw, 16x8x6 cm.bespeeld. Cond:G
5 Diverse gietijzeren heksenketeltjes, diverse afmetingen, Cond.: G
Blikken geschut Duitsland begin 20e eeuw,(wiel afgebroken)bespeeld. 11x5x5 cm., Cond:R
Zilverkleurig schilderijen-ezeltje in de barokstijl 21e eeuw. 40x19x12cm. Cond.: U
Doos diversen, begin 20e eeuw,o.a. weegschaal,emaille zeeprekje, krukje
32 Oude postkaarten van Berlijn en Rotterdam in oorlogstijd WO II, ongestempeld 14,5x9,5cm. Cond.: U
Grote doos met divers speelgoed, spelletjes en decoratieve artikelen. Cond.: U