Johan Frederick Cornelis Scherrewitz (Amsterdam 1868 - 1951 Hilversum), olieverf op paneel, schelpenvisser aan het strand 24x30cm. Cond.: U
Ton Schulten 1992, olieverf op linnen, abstracte compositie. Vroeg werk van Ton Schulten. herkomst privebezit (rechtstreeks gekocht van Ton Schulten in 1992). Naderhand is Ton Schulten coulissenlandsc...
Anton Heyboer, aquarel op papier, de vier bruiden 110x80cm. Cond.: U
Jan Rijlaarsdam (1911 - 2007), aquarel op papier, "Ballonverkoopster" 31x23cm. Cond.: U
Wim Helder ( Den Haag 1892 - 1966 Hattem), olieverf op linnen, duinlandschap 68x54cm. Cond.: U
Hans Herrmann (1858-1942), olieverf op linnen,havengezicht," Delftshaven",61 x 41.5 cm.
Kerkicoon 20e eeuw, Heilige Nicolaas met Vita (scenes uit zijn leven). o.a; doop, priester-, en drakenwijding, berrijding gevangenen etc. 75x66cm. Cond.: G
Olieverf op linnen, 18e eeuw landschap met figuren, Duitsland of Italië, mooie kwaliteit, 43x34cm. Conditie: goed.
Ongesigneerd landschap met figuren, olieverf op linnen (oude bedoeking), 17e-18e eeuws 36x28cm. Cond.: G
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 20x25cm. Cond.: U
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 20x25cm. Cond.: U
Willem Cornelis Rip (Rotterdam 1856 - 1922 Den Haag), Haagse school, aquarel op papier, poldergezicht met molens 26x40cm. Cond.: U
Monogram C.E.A., toegeschreven aan Carl Eduard Ahrends (Den Haag 1822 - 1898), olieverf op paneel, landschap met dorpenfiguren 21,3x16,3cm. Cond.: U
Xeno Münninghof (deventer 1873 - 1944 Barneveld), olieverf op paneel, landschap met boom en boerderij 50x60cm. Cond.: U
Simon Twint (1937 Amsterdam), zeegezicht met figuren 30x40cm. Cond.: U
Frits Goosen, olieverf op linnen, polderlandschap met vee 18x24cm. Cond.: U
Fedor van Kregten (1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met herder en schapen bij avond, 36x50cm. Cond.: U
Ben van Londen (Arnhem 1907), olieverf op paneel, winterlandschap, 99x36cm. Cond.: U
Frans Baayens (1896 - 1947 Enschede), olieverf op linnen, Lutterzand 40x50cm. Cond.: U
Ongesigneerd damesportret in chique kleding 18e-19e eeuws in ongerestaureerde staat. 33x41cm. Cond.: G
Ben van Londen (Arnhem 1907), olieverf op paneel, havenplaats 35x50cm. Cond.: U
Frits Goosen, olieverf op linnen, havengezicht 24x30cm. Cond.: U
G. Nijland, olieverf op paneel, winterlandschap met molen, 60x80cm. Cond.: U
Gerard Cornelis Krol (1882-1950 Enschede), olieverf op paneel, vechtende auerhanen, 50x29cm. Cond.: G
Willem Bastiaan Tholen (1860 - 1931 Den Haag), houtskool opgehoogd met wit op papier, de watermolen 35x35cm. Cond.: U
Huib Daniëls 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 28x20cm. Cond.: U
George von Hoesslin (Pest 1851 - 1923 München ), pastel op papier, voorstellende Marga von Hoesslin, 34x43cm. Cond.: U
Monogram C.E.A., toegeschreven aan Carl Eduard Ahrends (Den Haag 1822 - 1898), olieverf op paneel, landschap met figuren 21,3x16,3cm. Cond.: U
Will Kalshoven (Amsterdam 1907 - 1966 Apeldoorn), olieverf op linnen, "Riddersporen" 1947, 100x80cm. Cond.: U
Bevort 20e eeuw (vroeg werk), olieverf op linnen, landschap met berkebomen 60x80cm. Cond.: U
Huib Daniels 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 13x18cm. Cond.: U
Griekse icoon met twee velden. Bovenste veld; Deïsis met Jezus, Maria en Johannes de Doper. Onderste veld; Basilius, Gregorius en Filemon. ca. 1900
Eduard Frieser, olieverf op paneel, stilleven met zilver, glas en aardewerk 45x60cm. Cond.: U
Ongesigneerd Hollandse school, olieverf op paneel, stadsgezicht, 24x30cm. Cond.: U
Ben van Londen (Arnhem 1907 - ), olieverf op paneel, bloeiende boomgaard 25x35cm. Cond.: U
Robert Wosak (1876 - 1944), gemengde techniek op papier, "Blick auf kloster Neuburg von Kritzendorf" 47x31,5cm. Cond.: G
Ben van Londen (Arnhem 1907 - ), olieverf op paneel, "De IJssel" 55x30cm. Cond.: U
Johanna Hendrika Pieneman (1889 Amsterdam), olieverf op karton, paradijsvogels 65x60cm. Cond.: U
Grote Engelse litho met prachtige wortelnoten lijst, voorstellingen van paarden, 77x50cm. Cond.: U
E. Vos 20e eeuw, olieverf op paneel, bloemencompositie 13x18cm.
Gesigneerd M.B., olieverf op linnen, portret van een visser 40x50cm. Cond.: U
Jan Hendrik Persijn (1901 Apeldoorn), olieverf op paneel, "Bloemen" 30x40cm. Cond.: U
Jan Wingen 55 (Keulen 1874 - 1956 Den Haag), olieverf op paneel, winter aan de Geul te Limburg 90x60cm. Cond.: U
Will Kalshoven (Amsterdam 1907 - 1966 Apeldoorn), olieverf op linnen, witte rozen 35x30cm. Cond.: U
Will 1940, olieverf op linnen, stilleven met fruit 37x28cm. Cond.: U
Jan Jurriën Moolhuizen (1900 Beilen - Amsterdam), olieverf op linnen, Frans landschap, 50x70cm. Cond.: U
Jan Wingen 55 (Keulen 1874 - 1956 Den Haag), olieverf op paneel, winter te Loosduinen 30x40cm. Cond.: U
Martinus Jacobus Nefkens (hedithuizen 1866 - 1941 Ede), olieverf op linnen, "boerin op pad" 30x40cm. Cond.: U
Johanna Elisabeth Repelius (Amsterdam 1848 - 1921), aquarel op papier. voorstellend Therese Schwartze, 23x15cm. Cond.: U
B.E. Eberhardt, olieverf op paneel, rivierlandschap met koeien 52x30cm. Cond.: U
Jan van der Linden (1864 Amsterdam - 1945 Amsterdam), aquarel op papier, stadsgezicht met figuren, 64x46cm. Cond.: U
Bernard Reichelt, olieverf op linnen, interieur met man en jongen 70x80cm. Cond.: U
Bernard Reichelt, olieverf op linnen, interieur met lezende man en jongen 70x80cm. Cond.: U
Will Kalshoven (Amsterdam 1907 - 1966 Apeldoorn), olieverf op linnen, pot met Zinnia's 40x50cm. Cond.: U
Ongesigneerd naakt 20e eeuw, olieverf op linnen 50x60cm. Cond.: U
2x Eileen Crawford (Londen, Engeland), aquarel op papier 20e eeuw, "Altea", 27x20cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd herenportret ca. 1900, olieverf op linnen, 40x50cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd damesportret ca. 1900, olieverf op linnen, 40x50cm. Cond.: R
Silvia Verschueren, Vilvoorde 1954 België, pastel op papier, stilleven 50x60cm. Cond.: U
Will Kalshoven (Amsterdam 1907 - 1966 Apeldoorn), olieverf op linnen, "Seringen" 1954 70x80cm. Cond.: G
Adriaan Terhell (1863-1949 Beverwijk), aquarel op papier, polderlandschap met koeien, 37x27cm. Cond.: G
Ongesigneerd, olieverf op linnen, "Kramsvogel en koperwiek" 30x40cm. Cond.: U
Ongesigneerde originele houtskooltekening, Amsterdam, 38x24cm. Cond.: U
Gesigneerd Arie Knikker, olieverf op linnen, boerderij met bloeiende appelboom, 30x40cm. Cond.: U
Engelse gelimiteerde litho met daarbij een kleine originele schets ingelijst. nr. 3/575. "The limerick from the black hill", 50x34cm. Cond.: U
Monogram H.H. begin 20e eeuw, olieverf op paneel, riviergezicht met tjalken 40x60cm. Cond.: R
4x prenten mooi gelijst, prenten op papier, "A day with the Oakley" bestaande uit; "The Draw", "Full Cry", "Hark Away" en "The Finish", 28x18cm. Cond.: G
J.C. Santen Amsterdam 1926. 1x Vrouwelijk naakt 61x46cm. 1x Vrouwelijk naakt 50x72cm. 1x Vrouwelijk naakt 61x46cm. 1x portret van een vrouw 55x49cm. Olieverf op paneel Cond.: U
Ongesigneerd 19e eeuws, olieverf op linnen (bedoekt), herberginterieur met figuren in harnas, 26x22cm. Cond.: R
Liesbeth Meurs 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met breiende vrouw 18x24cm. Cond.: U
Eduard Becht (1868 - 1931 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met avondrood 40x55cm. Cond.: U
Ongesigneerd, olieverf op paneel, romantisch landschap 20e eeuw, 40x20cm.
Johanna Hendrika Pieneman (1889 Amsterdam), gemengde techniek op papier, "Malabar spreeuw" 40x50cm.
Ongesigneerd landschap, olieverf op linnen, 40x60cm. Cond.: U
Gesigneerd Fulton 20e eeuw, olieverf op paneel, zeegezicht met schepen, Middeleeuwse stijl 40x50cm. Cond.: U
Raadsveld 84, 216/225, litho op papier, panda, 45x64cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd marineschilderij WO II, vermoedelijk Duitse marine, aquarel op papier, 21x30cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, stilleven met fruit en aardewerk ca. 1930. 40x50cm. Cond.: G
Gesigneerd Klaas, olieverf op paneel, zandophoging 50-er jaren, 22x16cm. Cond.: U
Landkaart, nieuwe kaart van 't kwartier Zutphen, uitgegeven te Amsterdam door Isaak Tiriow J.Keizer fecit 1741, ets op papier. Cond.R.
Ongesigneerd, 19e eeuw, witte bullterrier, olieverf op linnen 17x22 cm.
Jaap van Kregten (1878-1967 Enschede), olieverf op linnen, Twentsch interieur, 63x46cm. Cond.: U
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, landschap 50x70cm. Cond.: M
Ton Anconé, olieverf op linnen, winter in Oldenzaal, 30x40cm. Cond.: U
2x Rosina Wachtmeister, litho op papier, harlekijnen 13x18cm. Cond.: U
Gesigneerd J. Koegten, olieverf op linnen, poldergezicht, 50x70cm. Cond.: U
Ongesigneerd tweeluik, olieverf op linnen, modern met aronskelken, 30x90cm. Cond.: U
Ongesigneerd gezicht op de Vesuvius, olieverf op paneel 23,5x18cm. Cond.: G
G. Kwintenberg '47, olieverf op linnen, stilleven met appels 47x24cm. Cond.: U
Alexander Gerardus Dieperink (Amsterdam 1901 - ), aquarel op papier, drie vrouwengezichten 13x18cm. Cond.: U
Jaap van Kregten 1871-1937 Den Haag, olieverf op linnen, Twents landschap met boerderij en koeien, 50x70 cm. Cond.:U