Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

12-Delig theeservies
Startprijs 250 EUR

12-Delig theeservies 30-er/40-er jaren Maria bont Rosenthal met bloemmotief. o.a; theepot, melkkan, suikerpot en 12 kop en schotels.

Imari pot op vuurvergulde standaard
Startprijs 225 EUR

Imari dekselpot met figurendecor op vuurvergulde standaard, Japans 19e eeuw, was vroeger een po, pot heeft 1 klein chipje aan de rand. 27x23,5x26cm.

Wandbord plateel
Startprijs 225 EUR

Plateel wandbord Zuid-Holland decor. Rhodian ø36,5cm. Begin 20e eeuw.

Wandbord plateel
Startprijs 225 EUR

Plateel wandbord Zuid-Holland decor. Rhodian ø36,5cm. Begin 20e eeuw.

6 Meissen borden
Startprijs 200 EUR

6 Meissen borden, knaufzeit 1890/1900,met bloemmotief,z.g.n.veldbloemen.

2 Keramiek glazuur vazen
Startprijs 200 EUR

2 Grote keramiek geglazuurde vazen met landschapsdecor ca. 1900. Genummerd 1489 met scheurtje in de voet 49xø18cm. Cond.: G

Geisha ivoor
Startprijs 200 EUR

Japanse beeldhouwer rond 1900,fijn bewerkte staande Geisha in mooie kimono, in de linker hand een waaier (iets beschadigd)in de rechter hand een paraplu,(kleine chip) ivoor gesneden deels gegraveerd o...

Chinese vleesschotel
Startprijs 200 EUR

Chinese 8-hoekige vleesschotel 18e eeuw, met landschapsmotieven beschilderd 26x34cm. Gaaf.

2 Satsuma vogels ca. 1880
Startprijs 200 EUR

2 Satsuma vogeldrinkbakjes ca. 1880 in de vorm van een vogel zittend op een rots en boomstronk aan de aterkant 25x21,5x18,5cm. Cond.: G

Plateel klokje
Startprijs 175 EUR

Jugendstil ballustervormig platelen klokje, gesigneerd MB Tvm Gouda Holland, begin 20e eeuw, 30x16x10cm. Cond.: G

Stel beelden jongen/meisje
Startprijs 175 EUR

Stel grote Engelse beelden van porselein eind 19e eeuw, voorstellende jongeman en vrouw met 2 hazewindhonden. Handbeschilderd 29xø11cm. Cond.: G

Kapitale dekselvaas
Resultaat: 150 EUR

Kapitale porseleinen dekselvaas China, eind 20e eeuw, omlopend gedecoreerd met ridders.H 95cm. Ø48 cm.

Imari vaas
Startprijs 150 EUR

Imari vaas met prachtige beschildering ca. 1880.

2 Dekselvaasjes
Startprijs 150 EUR

2 Dekselvaasjes 19e eeuws. Bluw-wit met landschap- en bloemdecor. 1 dekselknopje is gerestaureerd. 16,5cm.

3 Aardewerk tegels
Startprijs 150 EUR

3 mangaankleurige aardewerk tegels met bijbelse voorstellingen Hollands 18e eeuws. Delen gelijmd 13x13cm. Cond.: R

Chinese dekselvaas
Startprijs 150 EUR

Grote chinese dekselvaas beschilderd met vissen,bloemen en draken.Fam.rose stijl, eind 20e eeuw. H 40cm.,Ø38 cm.

Kapitale dekselvaas
Startprijs 150 EUR

Kapitale dekselvaas China eind 20e eeuw, blauw-wit gedecoreerd met draken en fhoo honden. H 90cm. Ø45 cm.

Delfts blauw sierschotel
Startprijs 150 EUR

Delfts blauw sierschotel met decor van vogels en bloemen, gemerkt PorcelynFles ca. 1930 ø35cm. Cond.: G

Blauw porseleinen eierrekje
Startprijs 150 EUR

Blauw porseleinen eierrekje met Schwiebelmuster decor ca. 1930, 1 eierkopje met chip. 10x23x13,5cm.

Sigarenetui
Startprijs 150 EUR

Sigarenetui ca. 1900. Schildpad in messing montuur. Zilver ingelegd met monogram R.M. 14x7,5cm. 178gr.

Ivoren beeldje op console
Resultaat: 135 EUR

Antiek ivoren beeldje van een man zittend op een rots met een vis in de hand. Geheel staand op een houten sokkel 10x4,5x3cm. Cond.: G

Ivoren beeldje op console
Startprijs 150 EUR

Antiek ivoren beeldje van een Japanse dame zittend op een rots met een waaier in de hand, geheel staand op een houten sokkel. 10x4,5x3cm. Cond.: G

Ovaalvormige vaas
Startprijs 150 EUR

Ovaalvormige vaas met drakenmotief gemerkt P.P.M. ca. 1960, H.:44cm.

Boheemse vaas
Startprijs 145 EUR

Boheemse vaas barnsteen kleurig ca.1920 hoekig geslepen. H.26cm.