6 Meissen borden, knaufzeit 1890/1900,met bloemmotief,z.g.n.veldbloemen.
Chinese 8-hoekige vleesschotel 18e eeuw, met landschapsmotieven beschilderd 26x34cm. Gaaf.
Stel grote Engelse beelden van porselein eind 19e eeuw, voorstellende jongeman en vrouw met 2 hazewindhonden. Handbeschilderd 29xø11cm. Cond.: G
2 Dekselvaasjes 19e eeuws. Bluw-wit met landschap- en bloemdecor. 1 dekselknopje is gerestaureerd. 16,5cm.
3 mangaankleurige aardewerk tegels met bijbelse voorstellingen Hollands 18e eeuws. Delen gelijmd 13x13cm. Cond.: R
Grote chinese dekselvaas beschilderd met vissen,bloemen en draken.Fam.rose stijl, eind 20e eeuw. H 40cm.,Ø38 cm.
Delfts blauw sierschotel met decor van vogels en bloemen, gemerkt PorcelynFles ca. 1930 ø35cm. Cond.: G
Blauw porseleinen eierrekje met Schwiebelmuster decor ca. 1930, 1 eierkopje met chip. 10x23x13,5cm.
Antiek ivoren beeldje van een Japanse dame zittend op een rots met een waaier in de hand, geheel staand op een houten sokkel. 10x4,5x3cm. Cond.: G