Naar Louis Apol, aquarel op papier, bosgezicht met sneeuw 51x39cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, ingekleurde ets, "Kanal mit Brücke" 62x45cm. Cond.: G
B. Buer, gouache op papier, "Rue des Marchand" 13,5x34cm. Cond.: G
Gesigneerd J. v.d. Jagd, olieverf op linnen, Hollandse school 19e eeuw, 47x67cm. Cond.: M
2x Ingekleurde gravures. 1x Marinus Jansen, ingekleurde ets, Amsterdamse Munt 25x38cm. Cond.: G. 1x Dingemans, ets, dorpsgezicht 17x25cm. Cond.: G
Ongesigneerd, 19e eeuw, witte bullterrier, olieverf op linnen 17x22 cm.
4 Werken, 3x prenten op papier, diverse afmetingen, 1x beschilderd papyrus Egypte. Cond.: U
Alie Kruse-Kolk (Losser), aquarel op papier, "wilde bloemen" 49x39cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, van Hinckum?, gemengde techniek op papier, abstracte compositie 40x58cm. Cond.: U
L. Marlow, olieverf op linnen, bloemstilleven, stijl 17e eeuw, 60x80cm. Cond.: U
Ets op papier van een uil, "La Chouette a maque noir" 26x36cm. Cond.: U
2 Oude Engelse prenten,C.Mottram Hillgers Bridge,J.H.Kernot Godalming Church. 19x15 cm. Cond.U
Piet Rackwitz (1892 Den Haag), houtsnede op papier, zwanen 15x10cm. Cond.: G
Schilderij, gemengde techniek op papier, havengezicht 38x28,5cm.
Nicholaas van der Waay, prent op papier, chocolademeisje 21x29cm. Cond.: G
Ongesigneerd Hollandse school, olieverf op paneel, stadsgezicht, 24x30cm. Cond.: U
Jansen 1938, gemengde techniek op papier, landschap 31x22cm. Cond.: U
Jan Toorop (1920), prent op papier, koptische vrouw, 22,5x27cm. Cond.: M
3 Oude etsen, 1x Jan Schonk (zwaan), 2x A.van der Boom (dorpsgezichten) 1x 13x18 cm. 2x 16x22 cm. Cond:G
2 Etsen, 1x Herman Heuff, steegje Amsterdam,1x B.R.Zieges, dorpsstraat, 21x12 en 12x8 cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, vossenjacht met ruiters te paard, 60x80cm. Cond.: U
J. de Leeuw, olieverf op paneel, stadsgezicht naar C. Springer, 40x50cm. Cond.: U
Gesigneerd J. Koegten, olieverf op linnen, poldergezicht, 50x70cm. Cond.: U
Gesigneerd J. Jans, olieverf op linnen, musicerend stel, 110x71cm. Cond.: U
Gesigneerd L. Vijlbrief 1969, olieverf op paneel, staand naakt, 47x78cm. Cond.: U
George von Hoesslin (Pest 1851 - 1923 München ), pastel op papier, voorstellende Marga von Hoesslin, 34x43cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, liggend naakt, 45x60cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, schilder van ca.1900, olieverf op karton,meertje met bergen op de achtergrond. 22.5x30 cm.
Hans Pick (*1931), geboren in Düren, Duitsland, olieverf op board, Lampionnen optocht in Worpswede, 30x40cm.
Hans Pick (*1931), geboren in Düren, Duitsland, olieverf op board, Winter plezier in Worpswede. 30x40cm.
Gesigneerd G.Stoll,schilder ca.1900,olieverf op linnen, berglandsachap met water. 63.5x31.5, twee restauratie plekken,
Lievin Herremans (Brugge 1858 - 1907 Brussel), olieverf op paneel, interieur met een naakte vrouw, 23,5x36cm. Cond.: U
P.A. Nijgh (1876-1959 Enschede), ets op papier, oud Twents boerenhuis, 27x33cm. Cond.: U