Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
A. Gysling ca 1900. 1193
A. Gysling ca 1900.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Heinrich Eckstein, dorpsgezicht 1203
Heinrich Eckstein, dorpsgezicht

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, 'Geit in stal'. 1248
Ongesigneerd, 'Geit in stal'.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, 'Koeien in landschap'.  1292
Onduidelijk gesigneerd, 'Koeien in landschap'.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Monogram E.J., 'Winterlandschap' 1324
Monogram E.J., 'Winterlandschap'

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Anatol Cernajaev, 'Fontein in park'. 1329
Anatol Cernajaev, 'Fontein in park'.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Jaroslav Lukes, 'Landarbeiders en vaas met bloemen'. 1338
Jaroslav Lukes, 'Landarbeiders en vaas met bloemen'.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Detlef Gosselck, 'Kubistische compositie'. 1339
Detlef Gosselck, 'Kubistische compositie'.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Juriaen Marinus van Beek, 'Een kloof van de Tessino met rivier'. 1367
Juriaen Marinus van Beek, 'Een kloof van de Tessino met rivier'.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
D. Harting, 'Ophaalbrug Amsterdam'. 1390
D. Harting, 'Ophaalbrug Amsterdam'.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Werken, Jan Faber 1393
2 Werken, Jan Faber

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Icoon, Grieks 1395
Icoon, Grieks

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, 'Damesportret' 1411
Onduidelijk gesigneerd, 'Damesportret'

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
W. Zwaardveld (?) 'Hollands landschap'. 1412
W. Zwaardveld (?) 'Hollands landschap'.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, 'Hollandse skutsjes op meer'. 1417
Onduidelijk gesigneerd, 'Hollandse skutsjes op meer'.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Ankie Leijten van Huizen, 'Waterlelies'. 1437
Ankie Leijten van Huizen, 'Waterlelies'.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
sjoerd Bakker 2001 1459
sjoerd Bakker 2001

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3 x Japans rolschilderij. 1183
3 x Japans rolschilderij.

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesignee hert. 1380
Onduidelijk gesignee hert.

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Optica gravure, 'Het paleis te Amsterdam'. 1397
Optica gravure, 'Het paleis te Amsterdam'.

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
H. de Boer, 'Bosuil op stam'. . 1415
H. de Boer, 'Bosuil op stam'. .

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd 1173
Onduidelijk gesigneerd

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Onduidelijk monogram, 'Hollands landschap met figuren'.  1187
Onduidelijk monogram, 'Hollands landschap met figuren'.

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Hermann Bopp 1208
Hermann Bopp

Resultaat:

30 EUR