Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Collier gefacetteerde barnsteen
Resultaat: 30 EUR

Collier van gefacetteerde barnstenen, ovaal model verlopend in breedte 8-19 mm. Lengte 42 cm. ca 6 gram.

Zilveren opengewerkte theezeef.
Resultaat: 30 EUR

Zilveren theezeef met opengewerkte florale rand en oud Hollandse voorstellingen van zeilschip, molens etc. 835/000. Steel bekroond door Nederlands wapen met leeuw en tekst 'Je Maintendrai'. Schoonhov...

WMF bestek, Plated.
Resultaat: 30 EUR

Groot lot Duits W.M.F. bestek in Barok-stijl. Plated, basis 90. 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.

Plated dienblad
Resultaat: 30 EUR

Zwaar antiek plated dienblad. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 61 x 37 cm. In goede staat.

Zilveren dames-zakhorloge.
Resultaat: 30 EUR

Zilveren hanghorloge met ketting, 800/000. Klein rond hanghorloge, ø 28 mm, met bewerkte rand en schildgravure aan de achterzijde, mechanisch, aan een lange zilveren gourmetcollier. ca 130cm.

Zilveren hanger, fuchsia.
Resultaat: 30 EUR

Handgemaakte zilveren hanger, 835/000, in de vorm van een fuchsia. Grootte 7x3cm. ca 12,8 ram. In goede staat

Stel zilveren kaasduimen "Pamor"
Resultaat: 30 EUR

Stel zilveren kaasduimen met fraaie bloemen en gemerkt 'Pamor'. 800/000. Ca. 21 gr. Lengte: 4 cm. In goede staat.

Collier van rood bruine agaat
Resultaat: 30 EUR

Collier van rood bruine agaat nuggetkralen. 2x2,5cm. Lengte 45 cm.

5 Armbanden uit edelstenen
Resultaat: 30 EUR

Vijf armbanden van edelstenen op elastiek met harthanger. Armbanden gemaakt uit aventourijn, bergkristal, onyx, amethist en agaat. ø kralen 8 mm. lengte 19 cm.

Zilveren ring
Resultaat: 30 EUR

Zilveren fantasie ring, 925/000, met zirconia's. Ring met in het midden een vierkante gefacetteerde zwarte zirconia, 11x11mm, met een rand met rond geslepen zirconia's die doorloopt in de gespleten ba...

Miniaturen, 3 zilver en 4 plated
Resultaat: 30 EUR

Lot miniaturen bestaande uit 3 zilveren miniaturen. 2 koetsen, een auto en 4 plated miniaturen, 2 muzikanten, een stoel en een pers. ø 19x32 mm-70x25x30mm. Totaal zilver gewicht: 66 gram. In goede st...

Zilveren collier, Esprit
Resultaat: 30 EUR

Lang zilveren collier, 925/000, Merk Esprit. Collier gemaakt uit diverse stukken ketting verbonden door middel van zilveren tonnetjes, waarvan één voorzien van zirconia's. Lengte 95 cm, ca 24,1 gram. ...

Kaarsenkandelaar en doosje
Resultaat: 30 EUR

Een kandelaar, zilver gevuld, rond model met filetrand, ø 7x8cm, voorzien van gravure. En een cilindervormig plated doosje, Begeer, Zeist ø6x10cm.Kandelaar wat gedeukt verder in goede staat

Moderne zilveren speld
Resultaat: 30 EUR

Moderne zilveren speld, handgemaakt met zilveren cirkel met gekruist 2 draadstaven diagonaal door het element, met trapvormig element aan het uiteinde. MT.: K.Beltman, Enschede (Beeld en Aambeeld). Ge...

Handvat (wandelstok) + sleutelhanger, zilver
Resultaat: 30 EUR

Handvat, plated, van een wandelstok met bandelwerk en een zilveren sleutelhanger met Mexicaanse munt. In goede staat

Zilveren gesp en servetband
Resultaat: 30 EUR

Zilveren gesp en servetband, 835/000. Een gesp, langwerpig, uitgewerkt met kroon en bloemen, 9x6cm, MT.: W.Edeling, Schoonhoven, jl.:U:1904 en een ronde servetband met hol profiel, voorzien van een op...

2 Zilveren miniaturen
Resultaat: 30 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000. Een wachter met wachtershokje geplaatst op een zilveren onderplaat, MT.: Hooijkaas, Schoonhoven, vanaf 1946, 4,5x3x4c. En een hoefsmid met paard op een zilveren gekr...

3 Zilveren miniaturen
Resultaat: 30 EUR

Drie zilveren miniaturen, 835/000, bestaande uit: Kleine locomotief, 2,5x1x2cm, ijskar met ijsverkoper, 4x1,5x3cm en een accordionist op een zilveren onderplaat, MT.: Hooijkaas, Schoonhoven, 32x27x35m...

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd '95. 'Landschap in Limburg', Nr. 83/250. Lithografie op papier. Afmeting: 52 x 36 cm. In goede staat.

Onduidelijk monogram, 'Hollands landschap met figuren'.
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk monogram. Circa: 1900. 'Hollands landschap met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Hermann Bopp
Resultaat: 30 EUR

Hermann Bopp?. 1903. Duitse School. 'Landschap met beekje'. Olieverf op linnen. Afmeting: 73 x 53 cm. In goede staat.

H. Bader
Resultaat: 30 EUR

H. Bader. Circa: 1930. Duitse School. 'Bergachtig landschap met rivier'. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Martin van Waning, Ets.
Resultaat: 30 EUR

Martin van Waning, 1889-1972. 'Delftse vaart te Rotterdam'. Ets op papier. Afmeting: 30 x 22 cm. In goede staat.

Monogram MO, 'Vaas met bloemen voor stadsraam'.
Resultaat: 30 EUR

Monogram M.O. Omstreeks 1940 Duitse school. 'Vaas met bloemen voor stadsraam.' Olieverf op paneel. Afmeting: 70 x 54 cm. In goede staat.