Collier van gefacetteerde barnstenen, ovaal model verlopend in breedte 8-19 mm. Lengte 42 cm. ca 6 gram.
Zilveren theezeef met opengewerkte florale rand en oud Hollandse voorstellingen van zeilschip, molens etc. 835/000. Steel bekroond door Nederlands wapen met leeuw en tekst 'Je Maintendrai'. Schoonhov...
Groot lot Duits W.M.F. bestek in Barok-stijl. Plated, basis 90. 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.
Zwaar antiek plated dienblad. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 61 x 37 cm. In goede staat.
Zilveren hanghorloge met ketting, 800/000. Klein rond hanghorloge, ø 28 mm, met bewerkte rand en schildgravure aan de achterzijde, mechanisch, aan een lange zilveren gourmetcollier. ca 130cm.
Handgemaakte zilveren hanger, 835/000, in de vorm van een fuchsia. Grootte 7x3cm. ca 12,8 ram. In goede staat
Stel zilveren kaasduimen met fraaie bloemen en gemerkt 'Pamor'. 800/000. Ca. 21 gr. Lengte: 4 cm. In goede staat.
Collier van rood bruine agaat nuggetkralen. 2x2,5cm. Lengte 45 cm.
Vijf armbanden van edelstenen op elastiek met harthanger. Armbanden gemaakt uit aventourijn, bergkristal, onyx, amethist en agaat. ø kralen 8 mm. lengte 19 cm.
Zilveren fantasie ring, 925/000, met zirconia's. Ring met in het midden een vierkante gefacetteerde zwarte zirconia, 11x11mm, met een rand met rond geslepen zirconia's die doorloopt in de gespleten ba...
Lot miniaturen bestaande uit 3 zilveren miniaturen. 2 koetsen, een auto en 4 plated miniaturen, 2 muzikanten, een stoel en een pers. ø 19x32 mm-70x25x30mm. Totaal zilver gewicht: 66 gram. In goede st...
Lang zilveren collier, 925/000, Merk Esprit. Collier gemaakt uit diverse stukken ketting verbonden door middel van zilveren tonnetjes, waarvan één voorzien van zirconia's. Lengte 95 cm, ca 24,1 gram. ...
Een kandelaar, zilver gevuld, rond model met filetrand, ø 7x8cm, voorzien van gravure. En een cilindervormig plated doosje, Begeer, Zeist ø6x10cm.Kandelaar wat gedeukt verder in goede staat
Moderne zilveren speld, handgemaakt met zilveren cirkel met gekruist 2 draadstaven diagonaal door het element, met trapvormig element aan het uiteinde. MT.: K.Beltman, Enschede (Beeld en Aambeeld). Ge...
Handvat, plated, van een wandelstok met bandelwerk en een zilveren sleutelhanger met Mexicaanse munt. In goede staat
Zilveren gesp en servetband, 835/000. Een gesp, langwerpig, uitgewerkt met kroon en bloemen, 9x6cm, MT.: W.Edeling, Schoonhoven, jl.:U:1904 en een ronde servetband met hol profiel, voorzien van een op...
Twee zilveren miniaturen, 835/000. Een wachter met wachtershokje geplaatst op een zilveren onderplaat, MT.: Hooijkaas, Schoonhoven, vanaf 1946, 4,5x3x4c. En een hoefsmid met paard op een zilveren gekr...
Drie zilveren miniaturen, 835/000, bestaande uit: Kleine locomotief, 2,5x1x2cm, ijskar met ijsverkoper, 4x1,5x3cm en een accordionist op een zilveren onderplaat, MT.: Hooijkaas, Schoonhoven, 32x27x35m...
Onduidelijk gesigneerd '95. 'Landschap in Limburg', Nr. 83/250. Lithografie op papier. Afmeting: 52 x 36 cm. In goede staat.
Onduidelijk monogram. Circa: 1900. 'Hollands landschap met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Hermann Bopp?. 1903. Duitse School. 'Landschap met beekje'. Olieverf op linnen. Afmeting: 73 x 53 cm. In goede staat.
H. Bader. Circa: 1930. Duitse School. 'Bergachtig landschap met rivier'. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Martin van Waning, 1889-1972. 'Delftse vaart te Rotterdam'. Ets op papier. Afmeting: 30 x 22 cm. In goede staat.
Monogram M.O. Omstreeks 1940 Duitse school. 'Vaas met bloemen voor stadsraam.' Olieverf op paneel. Afmeting: 70 x 54 cm. In goede staat.