Alan B. Hayman, 'Ree-kop' (handgesigneerde copy). Reproductie op papier. Afmeting: 28 x 21 cm. In goede staat.
Antiek Franse compositie metalen 5-lichts kaarskandelaar met marmeren basement. Circa 1890. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Grote vroeg 19e eeuwse kraantjeskan. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
IJzeren zwart-witte lectuurbak "Pilastro" uit de 50e jaren. Afmeting: 43 x 41 x 27 cm. In zeer goede staat.
Twee decoratieve boekensteunen met paardenhoofden, metaal, bronskleurig gepatineerd. 21e Eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antieke 'Majolica' hanglamp met florale decors. Circa: 1900. Afmeting: 65 x 35 cm ø. In goede staat.
Twee delen Aziatica, 20e eeuw. Eén maal natuurstenen snijstuk met draken. Eén maal Tibetaanse metalen dolk. Afmeting: ø 14,5 - 20 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten kolenbak met schep en messing grip. Circa 1910. Afmeting: 39 x 47 x 33 cm. In goede staat.
19e Eeuws bisquit porseleinen figuur in ovale lijst met bol glas. Afmeting: 43 x 32 x 10 cm. In goede staat.
Grote staande lamp met bronzen lampenvoet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 43 cm ø. In goede staat.
Stel vergulde antieke kaarskandelaren met figuren. Compositie metaal. Circa: 1900. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Drie maal bronzen voorwerpen in gotische en renaissance stijl. 20e Eeuw. Eén maal triptychon reis-icoon, één maal tafelbel 1669 en één maal vijzel 1590. Afmeting: 8 - 16 cm. In goede staat.
Opgezette marter en twee bunzingen. Afmeting.ca. 40-55 cm. In goede staat.
Lot antiek messing kabinetbeslag etc. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 9 x 20 x 16 cm. In goede staat.
Acht delen oud/antiek tin en twee delen messing. Bestaande uit tinnen kraantjeskan, borden, koffieset. Afmeting: 9 - 44 cm. In redelijk/goede staat.
Drie pakjes sigaretten WO II en oud Hollands papiergeld. Cigarettes Medium (goed), Wayy Cut Tobacco (goed), Gold Flake Cigarettes (goed). Verder: 25 Gulden 1949 (vlekken), 1 Gulden 1949 (vlekken), 3x ...
Twee maal oud speelgoed. Eén blikken spaarpot. Circa: 1950. Eén spel 'Glocken Hammer' kaartenspel met dobbelstenen. Circa: 1910. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.
Antieke Duitse gelithografeerde blikken kindernaaimachine. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 19 x 20,5 x 11 cm. In zéér goede staat.
Grote Kukhri Gurkha dolk in lederen schede. Nepal. Eén klein mesje mist. 20e Eeuw. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Antiek Fins mes met gravering en paardenkop. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Militaire kaartentas met gradenbogen. 1904 Nederland. Afmeting: 25 x 26,5 cm. In redelijke staat.
Militaire landkaart op linnen. '11e regiment infanterie, commandant v.d. Werff, 21 Sept. 1938 Nijmegen'. Afmeting: 49,5 x 40,5 cm. In goede staat.
Twee voor-oorlogse mahonie geweerkolven. Afmeting: 72 cm. In goede staat.
'Houwitser' kanonskogelhouder. 20e Eeuw. Afmeting: 81 x 13,5 cm ø. In goede staat.