Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Witte tegeltjes 64 st. , zgn. 'witjes'.
Resultaat: 325 EUR

Vierenzestig stuks antiek Hollandse witte tegels, zogenaamde 'witjes'. Minimale schade mogelijk. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.

Witgouden broche met parels
Resultaat: 320 EUR

Witgouden broche, 585/000,7 Akoya parels ø 6 en 5 mm. De broche is in de vorm van een fantasiestrik met in het midden een rozet van Akoyaparels en 4 steentjes. De broche is half gematteerd. De broche ...

Wim Bos, 'Havengezicht Rotterdam'.
Resultaat: 320 EUR

Wim Bos. 1906 - 1977. 'Havengezicht Rotterdam'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 100 cm. In redelijk/goede staat.

Joseph Diericks 1897.
Resultaat: 320 EUR

Joseph Diericks 1897. 1865 - 1959. Belgische school. 'Vrouw met aureool in landschap met naakte man'. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 142 cm. In goede staat.

Console klok
Resultaat: 320 EUR

Antieke Duitse 'Lenzkirch' console wandklok met verguld bronzen beslag en origineel uurwerk. Achtdaags (stil uurwerk) (1 million nr. 218018). Bij console onderstaartje niet van brons, verder in goede ...

Groot wit porseleinen pronkstuk
Resultaat: 320 EUR

Groot Duits Sitzendorf porseleinen figurengroep, 3 delig, 20e eeuw. Minimale beschadigingen modelijk.Cond. Goed 44x50x25cm

2 Japanse cloisonne vazen.
Resultaat: 310 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse cloisonne vazen met florale en vogel decors. Afmeting: 23,5 x 14,5 cm. In goede staat.

Franse sta-lamp 'Paix Travail'
Resultaat: 310 EUR

Grote antieke Franse sta-lamp 'Paix Travail'. Compositie metaal. Circa: 1900. Afmeting: H.110 cm. In goede staat.

Boulle secretaire, Napoleon III.
Resultaat: 310 EUR

Antieke Franse boulle secretaire Napoleon III, met vier lades en klep, rood schildpad en palissander, wit marmeren blad. Stukjes schildpad missen en stukjes koperdraad missen. Circa: 1870. Afmeting: 1...

Keith Haring
Resultaat: 305 EUR

Keith Haring. 'Abstracte figuren compositie'. Lithografie op papier. Afmeting: 105 x 88 cm. In goede staat.

Gouden horlogeketting
Resultaat: 300 EUR

Gouden horlogeketting, 585/000, Ketting van gevlochten ogen met plaatjes. Lengte 26 cm. Breedte 12 mm. ca. 19 gram. In zeer goede staat.

Zilveren inkstel
Resultaat: 300 EUR

Zilveren inktstel, 925/000, bestaande uit een rechthoekig gecontourneerd zilveren basement op 4 klauwpoten versierd met palmetten en krullen. Met peninleg en 2 houders met vierkante kristallen inktpot...

Zilveren schaal met hengsel.
Resultaat: 300 EUR

Prachtige zeskantige zilveren hengselschaal, 833/000, met geschulpte, golvende rand met opgesoldeerd pareldecor. De mand is voorzien van ajour gezaagd spitsbogen motief en daarboven een ajourrand met ...

Bloedkoraal collier.
Resultaat: 300 EUR

Collier van bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000. Lang collier van bloedkoralen, ø6,5mm, geknoopt en bevestigd aan een geelgouden sluiting in de vorm van een boon voorzien van graveerwerk. Me...

Blauwe bijbel met gouden slot
Resultaat: 300 EUR

Psalmboek met koningsblauw fluwelen buitenzijde en gouden kerkboekslot, 585/000,gecontourneerd model versierd met biedermeiergraveerwerk. Grootte 9x5x15cm., In zeer goede staat

Spillegang horloge met snek en ketting
Resultaat: 300 EUR

Zilveren spillegang horloge met snek, extra behuizing en ketting. Zakhorloge, ø 57 mm, met witte wijzerplaat. D.D.Neveren, London, rond 1800. Voorzien van fraaie zilveren horlogeketting, 2 rijen, vers...

Ongesigneerd. 'Romantisch Hollands wintergezicht'.
Resultaat: 300 EUR

Ongesigneerd. 'Romantisch Hollands wintergezicht met figuren op het ijs'. Olieverf op paneel. Afmeting: 19,4 x 14,5 cm. In goede staat.

Jacob Ritsema, 'Landschap met huisje aan water'.
Resultaat: 300 EUR

Jacob Ritsema. 1869 - 1943. 'Landschap met houten huisje aan het water en boerin'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Wetering de Rooy, 'Drentse boerderij met strokap'.
Resultaat: 300 EUR

Wetering de Rooy. 1877 - 1972. 'Drentse boerderij met strokap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 30 cm. In goede staat.

Bakbarometer.
Resultaat: 300 EUR

Oude Hollandse bakbarometer in 17e eeuwse Barok-stijl, echter 20e eeuw. Gemaakt van mahoniehout, met intarisa versiering. Afmeting: 119 x 22 x 11 cm. In goede staat.

Duitse (ceremoniële) vergulde degen.
Resultaat: 300 EUR

Duitse vergulde degen met parelmoer belijnde heft en gegraveerde lemet. 'F.F. Hörster, Solingen'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 100,5 cm. In zeer goede staat.

Antiek vergulde sabel
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuws bewerkte vergulde sabel. Met origineel lederen heft en grip. Gebruikssporen. Afmeting: 93,5 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Franse schachtbajonet
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuws prachtig Frans schacht-bajonet met messing heft en leeuwenkop. Voor petit carbinie 183. Gemerkt met 'W' en kroon Nr. 44. Afmeting: 62 cm. In zeer goede staat.

Sabel 'Eisenhauer'
Resultaat: 300 EUR

Antieke sabel door 'Eisenhauer', model 1852. Afmeting: 99 cm. In goede staat.