Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Duitse tafel in goede staat
Resultaat: 30 EUR

Antieke Duitse Biedermeier berkenhouten eettafel. Ca 1830. Afmeting.: 77x91 cm. In goede staat.

Engelse spiegel
Resultaat: 30 EUR

Antiek Engels mahoniehouten ovale spiegel met bandintarsia. Circa 1900. Afmeting: 57 x 47 cm. In goede staat.

Beschilderde commode
Resultaat: 30 EUR

Duitse antieke biedermeier vurenhouten beschilderde commode. Circa: 1846. Beschildering later en rugwand vernieuwd. Afmeting 81 x 102 x 49cm. In goede staat

Twee Spiegels
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke 19e eeuwse spiegels> Eén mahoniehout biedermeier, zonder spiegelglas. Eén Louis- Philippe notenhout. Afmeting: 168 x 93 cm. en 130 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

Pianokruk
Resultaat: 30 EUR

Antieke eikenhouten pianokruk met zuilen en messing ringen, circa 1920. . Afmeting: circa 50 x 34 cm ø In goede staat

Perzisch kleed
Resultaat: 30 EUR

Oud Perzisch kleed. Meerkleurig met florale decors. Bij rand lichte beschadiging. Afmeting: 90 x 136 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt
Resultaat: 30 EUR

Oud fijngeknoopt Perzisch (bid)kleed. Kleur: blauw/groen, rood, zwart, creme. Afmeting: 127 x 89 cm. In goede staat.

Bronzen figuur
Resultaat: 30 EUR

Afrikaanse bronzen figuur op houten basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Diverse delen Swarovski
Resultaat: 30 EUR

Diverse delen Swarovski: 1x poedel staand ( 167571), 1x zwaan, 1x klein diertje en 1x zakje met verschillende formaat hartjes/kristallen. Allen zonder originele doos, in goede staat.

4x Art Deco glas
Resultaat: 30 EUR

Vier maal Art Deco glaswerk, circa 1930. Twee maal cocktail-shakers, één karaf, één blauw-glazen bonbonschaal gemerkt Rd. Afmeting: 21-26 cm. In goede staat.

9x Glas, 19e eeuw.
Resultaat: 30 EUR

Negen maal gegraveerde glazen, 19e eeuw. Afmeting: 11,5 - 16 cm. In goede staat.

Bowlpot en kaasstolp.
Resultaat: 30 EUR

Twee maal glaswerk. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal bowlpot met sleef. Eén maal kaasstolp. Afmeting: 19 - 33 cm. In goede staat.

6 Franse handbeschilderde borden.
Resultaat: 30 EUR

Zes antieke Frans porseleinen borden met handbeschilderd floraal en goud decor. Gemerkt met bladgoud. Merk 'Verso'. Circa eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18,8 cm ø. In goede staat.

Grote Hollandse bolvaas
Resultaat: 30 EUR

Grote Hollandse bolvaas van 'De Rijn Zaalberg, Leiderdorp'. Vaas is voorzien van bruin/grijs glazuur. Circa 1930-1960. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Natfruitschaal, Jugendstil.
Resultaat: 30 EUR

Antieke Jugendstil keramieken natfruitschaal met lekschaal. Circa 1915. Gemerkt 'RVR' en wapen en roos. In bladvorm met goud decor. Afmeting: 8 x 22 cm ø. In goede staat.

Meissen 2 delen
Resultaat: 30 EUR

Duitse Meissen porseleinen sauskom + lekschaal, voorzien van rozendecor ( rote rose). Periode: tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13x31x20. Beiden in goede staat.

Keramieken olifant
Resultaat: 30 EUR

Oude keramieken geglazuurde Oosterse olifanten hocker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 x 50 x 25 cm. In goede staat.

Lot Corneille servies.
Resultaat: 30 EUR

Lot diverse Guilliaume Corneile serviesgoed. Onder andere; zes bekers, twee borden, twee mocca kopjes, één schaaltje, drie pro secco glazen en vier limonade glazen. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat...

2x Duits porselein
Resultaat: 30 EUR

Twee delen oud porselein. Eén maal Duitsland, Dresden, mand (twee stukjes eraf). Eén maal Napels, dame met parasol. (minimale beschadigingen). Afmeting: 26 - 18 cm. In redelijke staat.

Porseleinen tafellamp
Resultaat: 30 EUR

Oude messing tafellamp met porseleinen rozen en figuur (Italië). Circa 1960. (één roosje mist) Afmeting: 43 cm. In goede staat.

4x Porselein + gouddecor.
Resultaat: 30 EUR

Vier delen oud porselein met florale en of goud decors. 20e Eeuw. Twee verdeelschalen, één diepe schaal en één bord. Afmeting: 25-27 cm. In goede staat.

Lot Japans/Kutani porselein.
Resultaat: 30 EUR

Lot antiek Japans, Kutani porselein, circa 1900. Bestaande uit zeven vazen, één bekertje, één hengselschaaltje, één gecontourneerde opdienschaal en één Imari kom. (minimale chip mogelijk). Afmeting: 4...

Bodemvondst (Schenkkan)
Resultaat: 30 EUR

Zeer oude bodemvondst. Terracotta schenkkan (oudere randschades). Afmeting: 11 x 13 x 18 cm. In goede staat.

Fontein-kikker.
Resultaat: 29 EUR

Grote fontein-kikker. Bronskleurig gepatineerd. Betongegoten. Afmeting: 27 x 26 x 30 cm. In goede staat.