Antieke Duitse Biedermeier berkenhouten eettafel. Ca 1830. Afmeting.: 77x91 cm. In goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten ovale spiegel met bandintarsia. Circa 1900. Afmeting: 57 x 47 cm. In goede staat.
Duitse antieke biedermeier vurenhouten beschilderde commode. Circa: 1846. Beschildering later en rugwand vernieuwd. Afmeting 81 x 102 x 49cm. In goede staat
Twee antieke 19e eeuwse spiegels> Eén mahoniehout biedermeier, zonder spiegelglas. Eén Louis- Philippe notenhout. Afmeting: 168 x 93 cm. en 130 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke eikenhouten pianokruk met zuilen en messing ringen, circa 1920. . Afmeting: circa 50 x 34 cm ø In goede staat
Oud Perzisch kleed. Meerkleurig met florale decors. Bij rand lichte beschadiging. Afmeting: 90 x 136 cm. In goede staat.
Oud fijngeknoopt Perzisch (bid)kleed. Kleur: blauw/groen, rood, zwart, creme. Afmeting: 127 x 89 cm. In goede staat.
Afrikaanse bronzen figuur op houten basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Diverse delen Swarovski: 1x poedel staand ( 167571), 1x zwaan, 1x klein diertje en 1x zakje met verschillende formaat hartjes/kristallen. Allen zonder originele doos, in goede staat.
Vier maal Art Deco glaswerk, circa 1930. Twee maal cocktail-shakers, één karaf, één blauw-glazen bonbonschaal gemerkt Rd. Afmeting: 21-26 cm. In goede staat.
Negen maal gegraveerde glazen, 19e eeuw. Afmeting: 11,5 - 16 cm. In goede staat.
Twee maal glaswerk. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal bowlpot met sleef. Eén maal kaasstolp. Afmeting: 19 - 33 cm. In goede staat.
Zes antieke Frans porseleinen borden met handbeschilderd floraal en goud decor. Gemerkt met bladgoud. Merk 'Verso'. Circa eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18,8 cm ø. In goede staat.
Grote Hollandse bolvaas van 'De Rijn Zaalberg, Leiderdorp'. Vaas is voorzien van bruin/grijs glazuur. Circa 1930-1960. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil keramieken natfruitschaal met lekschaal. Circa 1915. Gemerkt 'RVR' en wapen en roos. In bladvorm met goud decor. Afmeting: 8 x 22 cm ø. In goede staat.
Duitse Meissen porseleinen sauskom + lekschaal, voorzien van rozendecor ( rote rose). Periode: tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13x31x20. Beiden in goede staat.
Oude keramieken geglazuurde Oosterse olifanten hocker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 x 50 x 25 cm. In goede staat.
Lot diverse Guilliaume Corneile serviesgoed. Onder andere; zes bekers, twee borden, twee mocca kopjes, één schaaltje, drie pro secco glazen en vier limonade glazen. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat...
Twee delen oud porselein. Eén maal Duitsland, Dresden, mand (twee stukjes eraf). Eén maal Napels, dame met parasol. (minimale beschadigingen). Afmeting: 26 - 18 cm. In redelijke staat.
Oude messing tafellamp met porseleinen rozen en figuur (Italië). Circa 1960. (één roosje mist) Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Vier delen oud porselein met florale en of goud decors. 20e Eeuw. Twee verdeelschalen, één diepe schaal en één bord. Afmeting: 25-27 cm. In goede staat.
Lot antiek Japans, Kutani porselein, circa 1900. Bestaande uit zeven vazen, één bekertje, één hengselschaaltje, één gecontourneerde opdienschaal en één Imari kom. (minimale chip mogelijk). Afmeting: 4...
Zeer oude bodemvondst. Terracotta schenkkan (oudere randschades). Afmeting: 11 x 13 x 18 cm. In goede staat.
Grote fontein-kikker. Bronskleurig gepatineerd. Betongegoten. Afmeting: 27 x 26 x 30 cm. In goede staat.