Eikenhouten Friese staartklok met bronzen sierwerk en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 114 cm. In goede staat.
Oude wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten tafelklok met ingebouwd achtdaags Frans uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Functies niet getest. Afmeting: 27 x 29 x 10 cm. In redelijke staat.
Oude Schwarzwald metaal gegoten klokkenman. Eén wijzer af. Eerste helft 20e eeuw. In redelijk/goede staat.
Antiek notenhouten Art Nouveau klok. Circa 1915. Klok heeft halfuur-slag uurwerk, veerslinger. Uurwerk gemerkt 'PHS'. Afmeting: 33,5 x 17 x 11 cm. In goede staat.
Wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 112 cm. In goede staat.
Kleine mahoniehouten Friese staartklok met landschap decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Duitse messing reiswekker. Gemerkt 'M.S'. Afmeting: 8,5 x 8,5 x 6 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese Schippertjes klok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse eikenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 cm. In goede staat.
Antieke bakelieten wekker met lamp. Circa: 1930. Gemerkt 'Cotna Electrique Versailles'. Met trafo. Afmeting: 35 x 12 x 8 cm. In goede staat.