Antieke Chinese ivoren stempel met Foohond. 19e Eeuw. Afmeting: 5 x 4,4 x 3,1 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites.
Zes oude/antieke figuren. Eén maal gesigneerde olifanten boeddha. Eén bronzen lachende boeddha. Eén bronzen Afrikaanse figuur. Eén maal Romeins brons. Eén liggende figuur, metaal. Afmeting: 3 - 15 cm....
Vergulde messing kerkelijke kaarsen-kroon, zes lichts. 19e Eeuw. Afmeting: 90 x 40 cm ø. In goede staat.
Antieke 'Majolica' hanglamp met florale decors. Circa: 1900. Afmeting: 65 x 35 cm ø. In goede staat.
Twee antiquarische boeken. Eén maal verhaal van de stad Leeuwarden. Simon Abbes Gabbema, door Tobias Gutberteth 1701. Band licht los, eerste pagina's beschadigd. Eén maal geschiedkundige beschrijving ...
Vier antiquarische boeken. Twee maal 'Oude Hollandse tuinen', door Martinus Nijhoff / 's-Gravenhage. Eén maal 'Op reis met mensenhoofden', door Karl Eskelund, H.J.W. Becht / Amsterdam. Eén maal 'Honor...
IJzeren zwart-witte lectuurbak "Pilastro" uit de 50e jaren. Afmeting: 43 x 41 x 27 cm. In zeer goede staat.
Antiquarisch boek. Alle werken van Jacob Cats door D.J. van Vloten met ruim 400 platen op staal aangebracht door J.W. Kaiser (1861). Band is aan onderkant beschadigd. Afmeting. 9 x 38 x 31 cm. In rede...
Grote messing Art Deco-stijl lectuurbak met verlichting 'Couranten'. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 105 x 42 cm. In goede staat.
Lot oude en antieke tabakspijpen. Onder andere: Drie porseleinen pijpen, imkerpijp etc. Afmeting: circa 16 - 60 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire theestoof met originele messing binnenbak, theelicht en ketel. Afmeting: 16 - 50 cm. In goede staat.
Groene metalen 60-er jaren lamp. Lamp is in hoogte verstelbaar. Nr.: 250/HKA. Afmeting: H.152 cm. In goede staat.
Compositie metalen tafellamp 'Man bij lantaarn'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting . H 55 cm. In goede staat.
Antieke geëlectrificeerde majolica petroleumlamp met wit porseleinen kap. Afmeting: ø 20 x 50 cm. In goede staat.
Antieke opaline glazen petroleumlamp met florale decor. Circa: 1900. Afmeting: 59 x 15 cm ø. In goede staat.
Zeer grote Duitse historisme handbeschilderde petroleumlamp met voet + reservoir. Huwelijk. Circa: 1800. Afmeting: 80 x 26 cm ø. In redelijke staat.
Tien oude messing deurkloppers met leeuwenkop. Afmeting: 15 x 11 x 4 cm. In goede staat.
Antieke, messing met roodkoperen brandweerspuit. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Neogotische messing kerk-kandelaar. 19e Eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Antiek noord Afrikaanse met been belijnde schrijfkist met mozaiek. Eerste helft 20 eeuw. Mooie kwaliteit, mogelijk Carlo Bugatti, 1856 - 1940. Slotplaatje mist, en paar lijstjes Verder in goede staa...
Twee 19e eeuwse Japanse cloisonne vazen met florale en vogel decors. Afmeting: 23,5 x 14,5 cm. In goede staat.
Antiek vernikkelde theecomfoor. Drie-delig met aardewerk plaquettes. Circa: 1900. Afmeting: 39 x 17 x 17 cm. In redelijke staat.
Grote antieke historisme petroleumlamp (geëlectrificeerd) met cherubijnkoppen, leeuwenkoppen rocailles en onyx. Circa: 1880. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
Duits Jugendstil tegeltableau in eikenhouten lijst. Met voorstelling van zwaan met lelies. Afmeting: 94 x 34 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse bronzen kerkelijke kaarskandelaren met gelobte voet. In Barok-stijl. Afmeting: 62 x 18 cm ø. In goede staat.
Prachtige Napoleon III mahoniehouten Louis Seize-stijl stoof met verguld messing sierwerk. Frankrijk, circa 1870. Afmeting: 38 x 40 cm ø. In goede staat.
Antiek historisme gietijzeren tafel-petroleumlamp met twee etages. Circa: 1880. Brander weg van petroleumlamp. In hoogte verstelbaar. Afmeting: 146 x 32 x 32 cm. In goede staat.
Grote Franse vroeg 19e eeuwse Louis Seize/Empire beeld, 'Sphinx op bank'. Gebruneerd brons en vuurverguld brons. Gemonteerd op latere marmeren basement. Afmeting: 32 x 40 x 14 cm. In goede staat.
Afrikaans houtgestoken beeldje 20e eeuw, in goede staat 25cm.
Drie oude wandelstokken met messing grepen en glazen drankflacon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 - 90 cm. In goede staat.
3 Oude schildersezels. Een grenenhouten. Afmeting: 158 x 46 x 50 cm. Twee maal tafelmodel, beukenhout. Afmeting: 78 x 30 x 35 cm. en 38 x 42 x 35 cm.In goede staat.
Oude mahoniehouten barometer met intarsia. Tweede helft 20e eeuw. Barometer is voorzien van Engels en Hollands opschrift. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Groot antiek inbouw-slot met sleutel. Functionerend. Renaissance, 17e eeuw. Afmeting: 30 x 16 x 3,5 cm. In goede staat.
Groot lot antiek tin, 18e-19e eeuw. Lot bevat ondermeer; Po, beddepan, set lepels, vele losse lepels, kruiken, bekers, houder, dekseldoos, vetspuiten (diverse stempels). Afmeting: 8 - 33 cm. In goede ...
Acht delen oud/antiek tin en twee delen messing. Bestaande uit tinnen kraantjeskan, borden, koffieset. Afmeting: 9 - 44 cm. In redelijk/goede staat.
Eikenhouten gestoken lijst met 'hoorn des overvloeds', fruit en vogels. 19e Eeuw, Renaissance-stijl. Circa 1880. Afmeting: 136 x 110 x 18 cm. In goede staat.
Groot Oosters patchwork kleed. Gemaakt van zijde, met goudrand et c.. Afmeting: 167 x 205 cm. In goede staat.
Grote Franse antieke graf/bloemen krans. Gemaakt van glasparels. Afmeting: 30 x 105 x 70 cm. In goede staat.
Groot Frans antiek grafstuk/bloemstuk. Gemaakt van glasparels. Afmeting: 107 x 47 x 25 cm. In goede staat.
Duitse WMF Ikora cloisonne schaal en één antieke geëmailleerde schaal met florale decors (iets randschade). Afmeting: 27 - 37 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal oud/antiek houtsnijwerk. Eén maal antieke Schwarzwald lijst, circa 1900. Eén maal verguld houten ornament, één maal lambrisering verguld. Afmeting: 90 x 80 cm., 108 x 25 cm. en 116 x 35 cm. ...
Twee oude lederen dokterstassen. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 32 - 40 cm. In goede staat.
Grote oude meerschuim tabakspijp met Sultan in foudraal. 20e Eeuw. Afmeting: L.17 cm. In goede staat.
Lot diverse antieke sloten (deuren) met twee sets ijzeren lopers. Afmeting: 16 x 34 x 26 cm. In goede staat.
Vier maal antiek ijzerwerk. 18e - 19e Eeuw. Eén mijnlamp (geëlectrificeerd), één wandslag pin, vier tangen. Afmeting: 17 - 34 cm. In goede staat.
Lot antiek messing kabinetbeslag etc. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 9 x 20 x 16 cm. In goede staat.
Grote oude meerschuim tabakspijp met Sultan in foudraal. 20e Eeuw. Afmeting: L.17 cm. In goede staat.
Grote houtgestoken vergulde Italiaanse wandkandelaar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H.73 cm. In goede staat.