Grote moderne Franse lithografie, nr. 51/100. R. Combas, 'Moderne compositie met figuren'. Lithografie op papier. Afmeting: 112 x 85 cm. In goede staat.
Keith Haring. 'Abstracte figuren compositie'. Lithografie op papier. Afmeting: 105 x 88 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. 'Vier vrouwen'. Olieverf op papier. Afmeting: 78 x 107 cm. In goede staat.
Gilbert. Duitse school. Pseudoniem van Karl Kaufmann 1843 - 1905. 'Havengezicht met boten en figuren'. Afmeting: 100 x 75 cm. Olieverf op linnen. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. 'Meisje bij kind in bed'. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 25 cm. In goede staat.
Dirk Harting, 1884-1970. 'Gracht Amsterdam'. Ets op papier. Afmeting: 33 x 56 cm. In goede staat.
Dirk Harting, 1884-1970. 'Ophaalbrug Amsterdam'. Ets op papier. Afmeting: 32 x 45 cm. In goede staat.
Tilly Moes. 1899 - 1979. 'Glazen vaas met rozen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Heyboer. 'Kip'. Olieverf op papier. Afmeting: 30 x 20 cm. In goede staat.
R. Wildeboer. Gesigneerd. 'Rivierlandschap met boerderij en ophaalbrug'. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 57 cm.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. 'Stilleven met citroen op tinnen bord'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
J. Padilla 20e eeuw Spaanse school, olieverf op linnen, ruiter in harnas op stijgerend paard 130x97cm. Cond.: G
J. Padilla. 20e eeuw. Spaanse school. 'Edele heer op stijgerend paard'. Olieverf op linnen. Afmeting: 130 x 97 cm. In goede staat.
Henk Schuring. 1928 - 1984. Kunststof gegoten modern kunstwerk. Circa: 1960. Afmeting: 42 x 37 x 10 cm. In goede staat.
Onduidelijk monogram. 20e Eeuw. 'Wintergezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 31 cm. In goede staat.
Constant. 1920 - 2005. 'Man met palet en penselen'. Nr.: 11/215. Lithografie op papier. Afmeting: 41 x 61 cm. In goede staat.
Kopie Rembrandt 1636. 'Figuren op traptreden'. Lithografie op papier. Afmeting: 16 x 13 cm. In goede staat.
J. H. Boshamer, 1859. 1775 - 1862. 'Italiaans landschap met ruïne en figuren over rivierbrug'. Olieverf op paneel. Afmeting: 53 x 63 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa: 19e eeuw. 'Afrikaanse waterbuffels bij drinkplaats'. Olieverf op linnen. Afmeting: 36 x 30 cm. In goede staat.
Klaas Bernink (1989). 1913 - 1996 Enschede. 'Oude schuren in Weerselo'. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
J.H. Coster, 1846 - 1920. 'Stilleven met mand, bloempotten etc..' Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 32 cm. In goede staat.
Groeninga. 'Stadsgezicht' van Georg Brauw en Frans Hogenberg. Circa 1570-1590. Antieke Hollandse hand ingekleurde kopergravure. Gravure op papier. Afmeting: circa 17 x 49 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 'Hollandse skutsjes op meer'. 19e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 20 cm. In goede staat.
Johannes Wouters van Trirum, 1924 - 2011. 'Spelende poezen op kleed met koperen kan'. Olieverf op linnen. Afmeting; 40 x 50 cm. In goede staat.
W. Zwaardveld (?). Circa 1930. 'Hollands landschap met platbodem en windmolen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Groot verzamelalbum vol met antieke kunstwerken. Onder andere; Aquarellen, tekeningen, sepia's etc. . Hoofdzakelijk diverse Duitse schilders. Sommige werken bevatten vochtvlekjes. Afmeting: 97 x 36 x...
Optica gravure, 18e eeuw. Het paleis te Amsterdam. Georg Balthasar Probst excud Med.Fol No. 68. Gravure op papier. Afmeting: 29,8 x 43,5 cm. In goede staat.
Oude Icoon. 'Maria met kindje Jezus'. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 x 24,5 cm. In goede staat.
Johan Faber, 1902-1979. 'Groningen, Noord-Hollands dorp'. Pastel op papier. Afmeting: 53 x 74 cm. In goede staat.
Frank Arts. 'Portret naakte dame'. Olieverf op linnen. Afmeting: 85 x 122 cm. In goede staat.
Alan B. Hayman, 'Ree-kop' (handgesigneerde copy). Reproductie op papier. Afmeting: 28 x 21 cm. In goede staat.
J.W. van Trirum. 'Romantisch Hollands ijsgezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa: 1900. 'Stilleven met kreeft, fruit, brood etc.' Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 85 cm. In redelijk/goede staat.
Heyboer. 'Vrouw'. Olieverf op papier. Afmeting: 21 x 31 cm. In goede staat.
Walther Kohlhoff, 1906-1981 Berlijn. 'Gracht in Berlijn'. Gemengde techniek op papier. Afmeting . 57x40 cm. In goede staat.
Franz Hochmann. Mogelijk Franz Gustav Hochmann, 1861 - 1936. Duitse school. Circa: 1900. 'Vakwerk binnenhof met kippen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 66 x 50 cm. In goede staat.
R. Wildeboer. 'Bosgezicht'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 'Meisjes portret'. Circa 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 28 cm. In redelijke staat.
Bernhard Dörries, 1898-1978. Duitse school. 'Dorpsstraat met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting. 71 x94 cm. In redelijke staat
Groot havengezicht op Rotterdam. Lithografie naar oud voorbeeld, maar 20e eeuw. Lithografie op papier. Afmeting: 140 x 37 cm. In goede staat.
Ongesigneerd, ca. 1800. Madonna met kind (zuidelijke landen). Olieverf op linnen. Afmeting. 45x54 cm. In redelijke staat
Pierre-Auguste Renoir (1841-1919) 2 Portretten: 1x Portret van Auguste Rodin. Lithografie door Mourlot, Parijs 1951. Lithografie op papier. Afmeting. 30x23 cm. In goede staat en 1x Portret Richard Wag...
Harry Maas, 1969. 1906 - 1982. 'Vrouwelijk naakt'. Zwarte inkt op papier. Afmeting: 30,5 x 18,5 cm. In goede staat.
Herman Moerkerk. 1879 - 1949. 'Zittende dame met hoed'. Houtskool op papier. Afmeting: 25 x 17 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Duitse school. 'Stilleven met beeld'. Olieverf op paneel Afmeting: 28 x 37 cm. In goede staat
Monogram M.O. 1946. Duitse school. 'Damesportret. Olieverf op linnen Afmeting: 80 x 57 cm. In goede staat
Monogram M.O. Omstreeks 1940 Duitse school. 'Vaas met bloemen voor stadsraam.' Olieverf op paneel. Afmeting: 70 x 54 cm. In goede staat.
H.J.T.C. 1986. 'Vaas met seringen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.