Grote 19e eeuwse Franse bronzen verzilverde religieuse tafelklok met rijk bewerkte klokkast en 18e eeuws uurwerk. Halfuur-slag op bel. Uurwerk werkt. Afmeting: 57 x 34 x 19 cm. In redelijk/goede staat...
Antieke Duitse 'Vorderzappler' Barok tafelklok met plated 18e eeuwse wijzerplaat en spillegang uurwerk. Huwelijk uurwerk + wijzerplaat. Wijzers: één kapot, één mist. Afmeting: 33 x 23 x 9 cm. In redel...
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met mooie beschilderde wijzerplaat. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, secondenaanduiding. Eén functie wijzerplaat dichtgemaakt. Afmeting: ...
19e Eeuwse vergulde Franse bronzen reiswekker in Louis Seize-stijl met eind 19e eeuws uurwerk, stil. Zonder slagwerk. Bovenliggende balans, emaille wijzerplaat beschadigd, één sierstuk rechtsboven wij...
Mooie gave vuurvergulde bronzen Franse empire pendule, circa 1810. Pendule is compleet en heeft goede vergulding. Achtdaags origineel uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting:30x12x 45 cm...
Antieke tafelklok met maanstand, dagaanduiding, plated wijzerplaat, bronzen sierstukken, zwart gepolitoerde kast. Uurwerk gestempeld, met rennend hert. Wijzerplaat gesigneerd 'John Smith London'. Klok...
Oude comtoise klok. Tweede helft 20e eeuw. Van messing en emaille wijzerplaat en lyraslinger. Afmeting: 32 x 28 cm ø. In goede staat.
Zeldzame eikenhouten Friese staartklok met scheepjesmechaniek en mooie originele beschilderde wijzerplaat. Circa 1800. Afmeting: 133 cm. In goede staat.
Franse comtoise met bloemslinger, 19e eeuw. (bel later). Afmeting: 48 x 37 x 16 cm. In goede staat.
Antieke Engelse notenhouten tafelklok met snijwerk (halfuur-slag). 'Rombach Bros Watch & Clockmakers, Old Kent Road, circa 1890. Afmeting 33x17x41cm. In goede staat.
Grote oude handbeschilderde Friese stoelklok. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 cm. In goede staat.
Antieke schoolklok met messing omranding. Achtdaags uurwerk ? Circa: 1900. Afmeting: 47 x 28 x 11 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Weense pendule met origineel uurwerk. Eén daags uurwerk, touwtjesslinger, halfuur-slag. Klokkast bijgeschilderd. Eén sierstuk achter slinger mist, adelaar bovenop mist. Afmeting: 59 x...
Grote 18e eeuwse Franse Parijse Neuchattel console wandklok. Beschildering later. Origineel uurwerk. Gesigneerd op platine 'Alexandre le Roy a Paris'. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, en to...
Kleine Hollandse eikenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 cm. In goede staat.
Grote eikenhouten Louis Seize Friese staartklok met timpaan kap en mooie originele beschildering en patina. Circa 1780. Afmeting: 156 cm. In goede staat.
Engelse staande 19e eeuwse klok van mahoniehout met intarsia. Achtdaags- uurwerk met seconden- en dagaanduiding. Afmeting: 220 x 49 x 27 cm. In goede staat
Vroeg 19e eeuws Belgisch uurwerk met wandophanging, messing wijzerplaat met tin, slagwerk 2 hamers op dubbele bel, C.I. Vertriest ToT AECTRE 1816. In goede staat, functies niet getest, 42x30x12cm.
Antieke Jugendstil eikenhouten Lenzkirch wekker. Circa: 1915. 'Lenzkirch A.U.G. '. Afmeting: 9 x 8 x 5 cm. In goede staat.
Antieke Franse comtoise met gave emaille wijzerplaaten harpslinger (slinger boven afgebroken). 19e Eeuw. Compleet met bok en sleutel. Afmeting: 40 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse staande klok met eikenhouten en mahoniehouten klokkast. Circa 1800. Klok heeft originele beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 225x53x23cm. In goede staat.
Duitse Schwarzwalder klok, 19 eeuw. (zonder gewichten en slinger, glas gescheurd). Afmeting: 41 cm. In matige staat.
Antieke eikenhouten Friese kor staartklok, circa 1800. Klok is voorzien van mooie beschilderde originele wijzerplaat. Afmeting: 127 cm. In goede staat.
Wortelnoten staande Warmink klok op console. Acht-daags uurwerk met halfuur-slag en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 34 (47)x24 (29)x175 cm. In goede staat.
Antieke zwarte Franse kolompendule op console met bouille inleg en getorste zuilen, circa 1870. Bouille is intact, alleen in getorste zuilen mist deels koperdraad. Klok is heeft achtdaags-uurwerk, hee...
Grote oude handbeschilderde Friese stoelklok. (slinger geknapt). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 cm. In goede staat.
Mooie antieke Engelse mahoniehouten Schotse staande klok. Circa: 1800. Achtdaags-uurwerk, met mooie gave beschilderde wijzerplaat. 'Mottis Williams Betesda'. Afmeting: 231 x 67 x 24 cm. In goede staat...
19e Eeuwse Franse albast pendule, ca. 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. (Albast gelijmd, achterste pootjes weg). Afmeting. 26 cm. In redelijke staat
Antieke Duitse Jugendstil vrijslinger 'Gustav Becker Silezia'. Circa: 1915. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Vergulde bronzen Franse cartel pendule. 19e Eeuw. Met achtdaags stil uurwerk, emaille wijzerplaat. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten tafelklok met ingebouwd achtdaags Frans uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Functies niet getest. Afmeting: 27 x 29 x 10 cm. In redelijke staat.
Voor-oorlogse Lenzkirch wortelnoten buffetklok met emaille wijzerplaat. '1 Million 986518'. Afmeting: 35 x 65 x 16 cm. In goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten tafelklok met 'Lenzkirch' uurwerk. '1 Million 892 850'. Klok heeft halfuur-slag uurwerk. Afmeting: 28 x 24 x 12 cm. In goede staat.
Oude Duitse 'Kundo' jaarpendule onder glazen stolp. Circa: 1920. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten wandklok. Eerste helft 20e eeuw. Gemerkt 'Herbert Robertson'. Afmeting: 10 x 32 cm ø. In goede staat.
Antiek keramieken 'Villeroy en Boch' klokkast met uurwerk en twee vazen. Haarlijnen in klokkast, vazen beschadigd. Afmeting: 29 x 19 x 12 cm. In redelijke staat.
Antiek notenhouten Art Nouveau klok. Circa 1915. Klok heeft halfuur-slag uurwerk, veerslinger. Uurwerk gemerkt 'PHS'. Afmeting: 33,5 x 17 x 11 cm. In goede staat.
Antieke bakelieten wekker met lamp. Circa: 1930. Gemerkt 'Cotna Electrique Versailles'. Met trafo. Afmeting: 35 x 12 x 8 cm. In goede staat.
Oude messing plated horizontale tafelklok naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Swiss Made. Met zwevend balans. Afmeting: 7 x 12 x 13 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Zaanse klok met wekker en dubbele bel. 19e Eeuw. Afmeting: 74 cm. In goede staat.
Antieke kolompendule. 19e Eeuws. Overschilderd. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 38 x 23 x 15 cm. In redelijke staat.
Eigenbouw. Tafelklok gemaakt van antieke delen. Klokkast staande klok met achtdaags Frans pedule uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Functies niet getest. Afmeting: 56 x 34 x 27 cm. In matige staat.
Grote eigenbouw tafelklok. Gemaakt van antieke delen. Deels boulle, overgeschilderd, houten kast. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 72 x 31 x 19 cm. In matige staat.
Antieke Franse notenhouten wekkerklok met twee bellen. Circa: 1900. Lichte wormbeval. Functies niet getest. Afmeting: 44 x 34 x 13 cm. In goede staat.
Oude Schwarzwald metaal gegoten klokkenman. Eén wijzer af. Eerste helft 20e eeuw. In redelijk/goede staat.
Groot drie-delig bronzen Italiaans klokkenstel. Tweede helft 20e eeuw. Met mechanisch achtdaags-uurwerk en halfuur-slag op dubbele bel. Afmeting: 61 x 36 x 13 cm. en 60 x 35 cm ø. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Duitse messing reiswekker. Gemerkt 'M.S'. Afmeting: 8,5 x 8,5 x 6 cm. In goede staat.
Duitse antieke wortelnoten Louis Philippe regulateur. Circa 1870. Regulateur heeft stil uurwerk (tollen erbij). Afmeting: 84 cm. In goede staat.