18e Eeuws mondgeblazen Barok slingerglas. Rood-wit geslingerd. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Oude zilver overlay Jugendstil-stijl parfumflacon, 20e eeuw. Monogram J.B.D. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Dertien stuks oude gekleurde kristallen 'Roemer' glazen. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
Elf maal oud/antiek kristal. Onder andere; Kandelaren, vazen, dekselpotten, bokalen, mosterdpotjes (minimale chips mogelijk). Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.
Vier maal Art Deco glaswerk, circa 1930. Twee maal cocktail-shakers, één karaf, één blauw-glazen bonbonschaal gemerkt Rd. Afmeting: 21-26 cm. In goede staat.
Antiek kristallen boerenjongens bowlpot met plated sleef (chips). 19e Eeuw. Afmeting: 35 cm. In redelijke staat.
Kavel met 6 delen Swarovski: 1x Raamornament bamboe groen (905542), 1x Raamornament aarde bruin (1003284), 1x Raamornament water blauw (905545), 1x Raamornament Arctic flower (1055006), 1x Flower char...
Lot van twaalf facetgeslepen kristal glazen. Bestaande uit: Zes wijnglazen, zes sekt/champagneglazen. Afmeting: 17 - 15 cm. In goede staat.
Twee moderne kunstglazen vazen. Eén maal Jugendstil-stijl, zilver iriserend (gemerkt). Eén maal glasfusing (ongemerkt). Afmeting: 27-32 cm. In goede staat.
Twee kleine Duitse glas in lood vensters met renaissance figuren decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 15,5 x 10,5 cm. In goede staat.
Zes vroeg 19e eeuwse geëtste mondgeblazen glazen met guirlandes en rozen. Glazen hebben een brede voet. Afmeting: 13 x 6,3 cm ø. In goede staat.
Acht prachtige 19e eeuwse mondgeblazen wijnglazen met goudrand. Glazen hebben een brede voet en zijn licht geribt. Afmeting: 15,5 x 8 cm ø. In goede staat.
Zes antiek groen/blauwe mondgeblazen glazen met amandelvormig slijpsel. Circa 1880. Afmeting: 12,5 x 7,5 cm ø. In goede staat.
Grote oude Boheemse kristallen tafellamp met messing. 20e Eeuw. Afmeting H.53cm.,In goede staat.
Vijf 18e eeuwse mondgeblazen rode wijnflessen. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.
Tien kristallen stopflacons. 20e Eeuw. Afmeting: 9 -17 cm. In goede staat.
Zes antieke Art Deco Copier Leerdam 'Anna' groenglas drinkglazen. Circa 1930. Afmeting: 13 x 10 cm ø. In goede staat.
Twee blauw glazen 'Loetz' Jugendstil ampfora vazen met compositie metalen afneembare monturen. Circa: 1915. Afmeting: 36 x 12 x 10 cm ø. In goede staat.
Drie antiek gegraveerde glazen met florale decors. Circa: 1800. Afmeting: 14 x 7,5 cm ø. In goede staat.
Swarovski vleugel met kruk (174506) van helder kristal, ontwerper Martin Zendron, ca. 7x5,5cm. Inclusief originele doos en in goede staat.
Complete serie swarovski jaarstukken (2008-2009- 2010)"Bedreigde Diersoorten": 1x Gorilla moeder met jong (952504) uitgebeeld in Black Diamond kristal, de ogen zijn van Jet kristal, handen en voeten z...
Twee antieke kristallen dekselcoupes amandel geslepen (minimale chips). Afmeting: 31 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal oud/antiek glaswerk. Eén maal groen waaier kristallen dekselpot + onderschaal (chips). Eén maal blauw kristallen asbak, één maal robijn-rode glazen vaas en één maal smalle vaas. In redelijk/...
Twee maal glaswerk. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal bowlpot met sleef. Eén maal kaasstolp. Afmeting: 19 - 33 cm. In goede staat.
Drie maal oude/antieke kristallen karaffen. Afmeting: 26 - 32 cm. In goede staat.
Negen maal gegraveerde glazen, 19e eeuw. Afmeting: 11,5 - 16 cm. In goede staat.
Negen maal glaswerk met zilver overlay. 20e Eeuw. Afmeting: 8-23 cm. In goede staat.
Twee antieke glazen menages met plated. Circa 1900-1920. In goede staat.
Vijf maal kunstglas. vier maal Kosta Boda schalen en één fles onbekend. Afmeting: 11,5 - 20 cm. In goede staat.
Elf maal divers glaswerk. Onder andere: Karaffen, asbak, schaal, zoutvaatjes (minimale chip mogelijk). Afmeting: 4 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal antieke kristallen drie-delige dekselcoupes amandel geslepen, met onderschotel. Eén onderschotel , 1 couperand en een knop gelijmd, minimale chips Afmeting: 20 x 16 cm ø. In redelijk/goede s...
Twee grote rode glazen vazen (binnen in zijn ze wit). Tweede helft 20e eeuw.. Afmeting: 40 x 24 cm. ø In goede staat
Gesigneerde glazen asbak (onduidelijk). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x 17,5 x 17,5 cm. In goede staat.
Diverse delen Swarovski: 1x poedel staand ( 167571), 1x zwaan, 1x klein diertje en 1x zakje met verschillende formaat hartjes/kristallen. Allen zonder originele doos, in goede staat.
Twee delen Swarovksi: 1x Hertje uitgevoerd in helder gefacetteerd kristal met gladde poten en zwarte neus, 1x Kangoeroe met jong in de buidel (181756). Beide met originele dozen en in goede staat.
Swarovski wolf (207549), uitgevoerd in helder kristal met een gematteerde staart. Inclusief originele doos en in goede staat
Swarovski baby haai (269236), uitgevoerd helder gefacetteerd lichaam op helder basis van glad kristal 12x5cm. Inclusief originele doos en in goede staat.
Swarovski SCS Gekko (905541), gelimiteerde uitgave van groen kristal met zwarte ogen en rode accenten op de kop. Inclusief originele doos en in goede staat
Kavel met 6 delen Swarovski: 1x Pelikaan (171899), 1x Staande kitten (7634), 1x Poesje mini (010011), 1x Egel (013989), 1x eekhoorn (011871) en 1x eendenkuiken (010007). Allen met originele dozen en i...
Kavel met 5 delen Swarovski: 1x Zeester (679350), 1x St. Jacobsschelp (833506), 1x Oester met parel (191692), 1x Tolhoorn schelp (880693) en 1x Chaton (1096758). Allen met originele dozen en in goede ...
Drie Swarovski wagons (Tender 015147, Tankwagon 015151 en Wagon 015150) uitgevoerd in helder kristal met haakjes aan de voor- en achterzijde voor andere wagons. Allen met originele dozen en in goede s...
Swarovski Kiepwagon (171233), uitgevoerd in helder kristal met haakjes aan de voor- en achterzijde voor wagons. Inclusief originele doos en in goede staat, lengte: 4,1cm.
Swarovski Containerwagon (215170), uitgevoerd in helder kristal met haakjes aan de voor- en achterzijde voor wagons. Inclusief originele doos en in goede staat, lengte: 4,1cm.
Swarovski stoomlocomotief (015145), uitgevoerd in helder kristal met haakjes aan de voor- en achterzijde voor wagons, lengte: 6,4cm. Inclusief originele doos en in goede staat.
Twee delen Swarovski: 1x Saxofoon van helder kristal met pareltjes 10,5cm. (211728) uit het thema "Kristal Melodie" met Rhodium standaard en 1x een viool van helder kristal met metalen standaard en st...
Zes delen Swarovski waaronder 3 vlinders (2x goudkleurige voelsprieten en 1x zilverkleurige voelsprieten), 3,5-5cm. en 3 uiltjes. Allen in goede staat
Swarovski Harmony (Jaarlijkse editie 2005), scene uit de serie "Wonders of the sea" met een kleine school vissen, een mat kristallen anemoon en twee clownvissen. Geheel te plaatsen op een standaard. I...
Vier delen Swarovski uit de serie "Zuidzeedromen" waaronder: 1x Schorpioenvis (604011), uitgevoerd in volledig geslepen helder kristal, vinnen en ogen in de kleur Smokey peach (5,5x7x6,5cm.), 2x kogel...