Lot van vierentwintig diverse Hollandse wandtegels met figuren decor. Beschadigingen. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In matig/redelijke staat.
Oud 'Röhrstrand' serviesgoed. 14 Delig. Met decor 'East Indies', Zweden. Onder andere: twee botervloten, drie schalen en negen borden. Afmeting: 15 - 22 cm. In goede staat.
Lot van 20 stuks 18e -19e eeuwse tegels met figuren decors. Onder andere: Spelende figuren, Amor, etc.. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek Delfts 20-pas tegeltableau naar een schilderij van Cornelis Springer. 'Stadsgracht met ijspret'. Circa 1900. Door de 'Porseleyne Fles', met monogram 'L'. Afmeting: 80 x 69 cm. In goede st...
Vierenzestig stuks antiek Hollandse witte tegels, zogenaamde 'witjes'. Minimale schade mogelijk. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met teksten, figuren en florale decor. Grotere vaas gaaf + gemerkt. Vaas met vazen + florale decor, chips bovenrand. Afmeting: 23 - 28 cm. In redelijk/goede s...
Vier maal Hollandse wandtegel met fruitschalen decor. 17e Eeuw. (restauraties). Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijke staat.
Twee grote Delftse Porseleyne Fles keramieken sier-wandschotels met gecontourneerde omranding. 20e Eeuw. Eén maal naar Frans Hals. Eén maal naar Rubens. Afmeting: 41,5 x 42,5 cm. In goede staat.
17e Eeuws Duitse steengoed 'Frechen' baardman kruik met medaillon en zegels. Gelijmd. Afmeting: 39,5 x 24 cm ø. In redelijke staat.
Antieke Jugendstil keramieken natfruitschaal met lekschaal. Circa 1915. Gemerkt 'RVR' en wapen en roos. In bladvorm met goud decor. Afmeting: 8 x 22 cm ø. In goede staat.
Drie grote Delftse Porseleyne Fles keramieken sier-wandborden met gecontourneerde omranding. Eerste helft 20e eeuw. Twee maal naar Rembrandt en één maal naar Frans Hals. Afmeting: 41 cm ø. In goede st...
Tien antieke Hollandse wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Met onder andere diverse voorstellingen floraal etc. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse Meissen porseleinen figuur. 'Knauff'. 'Cavalerist te paard'. Circa 1900. Restauraties. Afmeting: 28 x 23 x 10 cm. In matige staat.
Grote 'Meissen' porseleinen figurengroep, Nr. 2499 - 141. Circa: 1900. Figuur achter gelijmd + kleine beschadigingen + vingers, gewei etc. Behoeft restauratie. Afmeting: 17,5 x 17 x 10 cm. In redelijk...
Twee 18e eeuwse Delftse keramieken sierschotels met koninklijk paar 'William and Mary'. Eén licht randschades, Eén zware randbeschadigingen. Afmeting: ø 34 - 34,5 cm. In matig/goede staat.
Groot oud Duits porseleinen Rosenthal Studio Line sierbord in Jugendstil-stijl. Bord is voorzien van goud en vlinder decor. Afmeting: ø 32,7 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse tegeltableau's in houten lijsten. Licht randschades. Afmeting: 40 - 67 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf oude/antieke 4-pas florale tegeltableau's. 17e - 18e - 20e eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 26 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Delftse Porseleyne Fles keramieken dekselvazen met florale en kasteel decor. Circa 1900. Afmeting: 44 x 16 cm ø. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws Chinees porselein. Eén grote gemerkte dekselpot met 'Familie Rose' figuren (rondom) decor. Goed. Eén grote verdeelschaal met florale, vogel + tekst decor. Goed. Eén grote schaal m...
Oude/antieke Chinees porseleinen opengewerkte vaas met keizerlijk geel en draken decors. Gemerkt. Afmeting: 22 x 12 cm ø. In goede staat.
Grote Duitse handbeschilderde 'Fürstenberg' figurengroep. 'Arabische man met schimmel'. 'Handmalerei Sweta'. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 24 x 16 cm. In goede staat.
Vier antiek Chinees porseleinen kopjes, waarvan twee met deksel. Kopjes zijn voorzien van florale en figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.
Modern keramieken kunstobject met tulp en groen/blauwe en rode glazuur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 x 16 x 9 cm. In goede staat.
Twee grote Delftse keramieken porseleinen sierschotels. Circa: 1900. Eén maal naar 'David Artz'. Eén maal naar 'van de Velde' . Met gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 41 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Gouda plateel. Eén maal kelkvormige vaas, 'Zenith Gouda' (Brunet). Eén maal miniatuurvaasje (Karona Gouda). Eén maal polychrome schotel (Pomona Gouda). Initialen 'M.G. M.V.' Afmetin...
Twee grote 19e eeuwse antiek Chinees porseleinen gemberpotten met florale decor. Afmeting: 22 x 19 cm ø. + 21 x 17 cm ø. In goede staat.
Lot van 24 stuks antieke wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Veel religieus, met figuren. Beschadiging. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van dertien antieke wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Mangaan, floraal, Terphuizen (zeldzaam), 18e eeuw etc. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse 'Fürstenberg' porseleinen figurengroep. Handbeschilderd Sweta. 'Arabische jongen met tulband en stijgerend paard'. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 29 x 18 cm. In goede staat.
Zeldzaam vier-delig antiek Duits 'Meissen' porseleinen kinderservies met opgewerkte bloemen. Circa 1915, Jugendstil. Chips aan bloemen. Afmeting: 4 - 7 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinese Yixing theepot met bamboe decor, met precies passende messing deksel. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 11 x 15,5 x 9 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot. Hectagonaal met tempelleeuw op deksel en rol. Gemerkt op bodem. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 17,5 x 11 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen 'Familie Rose' (Mile Fiori) vaas met goudrand. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: circa 31 x 16 cm ø. In goede staat.
17e Eeuws Chinees porseleinen Wanli gecontourneerde diepe sierschotel met coulissen decors. Afmeting: 5,8 x 31cm ø. In zeer goede staat.
Twee 18e eeuws Delftse schotels. Eén maal met pagode, florale decor in coulissen (randschades). Eén maal gelobte plooischotel met landschap decor, mogelijk Duitsland (goed). Afmeting: ø 22,5 - 28,5 cm...
Twee antieke Duitse 'Meissen' porseleinen figuren. Eerste helft 20e eeuw. 'Meisje voert kippen', duim gelijmd. 'Jongen voert ganzen', chips basement, snavel + voer. Afmeting: 12 - 13 cm. In redelijk/g...
Vijf porseleinen militaire figuren. Gemerkt 'Napels Kings porcellane'. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.
Porseleinen schoteltje met zilveren beugel voorzien van parelranden. MT: A.Chr.Fontani Sr, Amsterdam. Barst in schotel, Afmeting ø13x12 cm.
Zeer oude bodemvondst. Terracotta schenkkan (oudere randschades). Afmeting: 11 x 13 x 18 cm. In goede staat.
Vier maal keramiek. Eén maal een drie-delig Delft gemerkt kaststel, circa 1920. Eén maal plaquette Boch, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24 - 33 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek celadon porselein (gemerkt). Eerste helft 20e eeuw. Eén grote schaal, vijf borden, zes schaaltjes. Afmeting: 11 -32 cm. In goede staat.
Vier oude Chinees porseleinen penseelvazen met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: circa 30 x 14 cm ø. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen figuren, keizers. 20e Eeuw. Afmeting. 28-30 cm. In goede staat.
Lot van drie antieke Chinese terracotta figuren (geglazuurd), ca. 1900. Minimale beschadigingen. Afmeting. 13-23 cm. In redelijk/ goede staat.
Zeldzame antieke terracotta tabakspot met negroïde jongen met hoge hoed. (Minimale chips). Ca. 1900.Afmeting ø14x24cm. In goede staat
Lot divers oud 'Zwiebelmuster' porselein. Onder andere: Blue Danube etc. 20e Eeuw. Bestaande uit: Tien kopjes, dertien schotels, groot bord, zes ontbijtborden, tafelstuk, botervloot, kandelaar, drie e...
Lot met antiek 'Meissen' porseleinen messen. Circa: 1900. Sommige delen haarscheur of beschadiging. Afmeting: 17,5 - 22 cm. In redelijk/goede staat.