Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Voor-oorlogse oldtimer-koffer
Resultaat: 60 EUR

Grote voor-oorlogse uitklapbare oldtimer-koffer. Firma J. Hentholt-Amsterdam. Afmeting: 46 x 47 x 90 cm. In goede staat.

Theekistje, 19e eeuw.
Resultaat: 60 EUR

Vroeg 19e eeuws Louis Seize mahoniehouten theekist. Afmeting: 12,5 x 13,5 x 11 cm. In goede staat.

2 Windlichten
Resultaat: 60 EUR

Twee grote decoratieve glazen windlichten met bronzen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 37 x 17 cm ø. In goede staat.

Botaniseertrommel
Resultaat: 60 EUR

Antiek blikken botaniseertrommel met stoomvaart in Zeeland. Lithografie. Circa 1920. Afmeting: 44 x 14 x 11 cm. In goede staat.

Diverse sloten + 2 sets lopers
Resultaat: 60 EUR

Lot diverse antieke sloten (deuren) met twee sets ijzeren lopers. Afmeting: 16 x 34 x 26 cm. In goede staat.

4 Delen tin.
Resultaat: 60 EUR

Vier maal antiek tin. 18e-19e Eeuw. Eén maal lepelrek met twaalf lepels (gemerkt), 18e-19e eeuw. Peper en zout en één maal schroefdoos (gemerkt). Afmeting: 9 - 54 cm.

Petroleumlamp
Resultaat: 55 EUR

Antieke opaline glazen petroleumlamp met florale decor. Circa: 1900. Afmeting: 59 x 15 cm ø. In goede staat.

Groot kavel divers plated
Resultaat: 55 EUR

Groot kavel met silverplated bestaande uit o.a. een kletum bestek, bonbonmandje, bekers, vaasjes, eierdoppen, theekan, borden en kandelaren.

Neogotische kandelaar.
Resultaat: 50 EUR

Antiek neogotische vier-lichts messing kaarskandelaar met ranken. Afmeting: 50 x 52 x 12 cm. In goede staat.

1x Cloisonné + lakdoosje.
Resultaat: 50 EUR

Twee oude dekseldoosjes. 20e Eeuw. Eén maal cloisonne met floraal- en vlinder decor. Eén maal lakwerk met goud en florale decor. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.

Documentenkistje, wortelnoten/palissander.
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuws wortelnoten met palissanderhout belijnde documentenkistje met slot + sleutel. Minimale fineerschade. Afmeting: 10 x 25 x 17 cm. In goede staat.

Jardiniere met putti.
Resultaat: 50 EUR

Antiek bronzen jardiniere met putti in Barok-stijl. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 17 x 17 x 35 cm. In goede staat.

Bronzen olielampje
Resultaat: 50 EUR

Antieke (?) bronzen olielamp met graveringen en Egyptische vogels. Afmeting: 12 x 13 x 7cm. In goede staat.

2 Oude boeken
Resultaat: 50 EUR

Twee antiquarische boeken. Eén maal verhaal van de stad Leeuwarden. Simon Abbes Gabbema, door Tobias Gutberteth 1701. Band licht los, eerste pagina's beschadigd. Eén maal geschiedkundige beschrijving ...

Hanglamp, Empire-stijl
Resultaat: 50 EUR

Messing empire-stijl hanglamp met kristalglazen pegels, 7-lichts. Afmeting: 54 x 60 cm. In goede staat.

Staande eikenhouten lamp
Resultaat: 50 EUR

Antiek Duits houtgestoken staande lamp met tafeltje. Circa 1930. Afmeting: 193 x 55 cm. In goede staat.

Theestoof, mahonie.
Resultaat: 50 EUR

Oude mahoniehouten theestoof met bandintarsia. Circa: 1900 - 1940. Afmeting: 37 x 35 cm ø. In goede staat.

Tuba, plated.
Resultaat: 50 EUR

Voor-oorlogse grote plated tuba. 'Imperial Zaandam'. Bedeukt. Voor deco. Afmeting: 95 x 60 x 40 cm ø. In redelijke staat.

Tenor Banjo, 50-er jaren.
Resultaat: 50 EUR

Oude 50-er jaren Tenor Banjo. Ongemerkt. Afmeting: 78 cm. In goede bespeelde staat.

Benen lepel + kurkentrekker
Resultaat: 50 EUR

Oude benen lepel met doodskop en kurkentrekker. 20e Eeuw. Afmeting: L.17 cm. In goede staat.

Antieke tabaksdoos
Resultaat: 50 EUR

18e Eeuws gegraveerde messing tabaksdoos met twee spreuken en figuren. Afmeting: 12,5 x 7,5 x 3,5 cm. In goede staat.

2 x Schemerlamp.
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Franse compositie metalen figuurlijke tafellampen. Circa 1900. 'Les Fleurs' en 'Le Mecanicien'. Later geëlectrificeerd. Afmeting: 55 cm. In goede staat.

2 Messing wand/hangkandelaren
Resultaat: 50 EUR

Twee grote Hollandse messing Barok-stijl wand/hangkandelaren. Circa: 1900. Afmeting: 42 x 31 x 43 cm. In goede staat.

2x Ketel + Wafelijzer
Resultaat: 50 EUR

Twee grote 19e eeuwse koperen ketels + messing met ijzeren wafelijzer. Afmeting: 27 - 45 cm. In goede staat.