Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
6 Karaffen 5568
6 Karaffen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Swarovski roodkapje (191695) 5571
Swarovski roodkapje (191695)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Swarovski stoomlocomotief (015145) 5585
Swarovski stoomlocomotief (015145)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Swarovski baby haai (269236) 5593
Swarovski baby haai (269236)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Kristallen bowlpot met sleef. 5601
Kristallen bowlpot met sleef.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
11x Kristal 5608
11x Kristal

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Kristallen zuurstel + schoteltjes. 5553
Kristallen zuurstel + schoteltjes.

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
6 x Groene antieke glazen, ca. 1880. 5561
6 x Groene antieke glazen, ca. 1880.

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Lot kristal. 5567
Lot kristal.

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
5x Glaswerk 5602
5x Glaswerk

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Diverse delen Swarovski 5596
Diverse delen Swarovski

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
4x Art Deco glas 5603
4x Art Deco glas

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
9x Glas, 19e eeuw. 5606
9x Glas, 19e eeuw.

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Bowlpot en kaasstolp. 5609
Bowlpot en kaasstolp.

Resultaat:

30 EUR