Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Biedermeier-stijl zetel + voetenbankje.
Resultaat: 200 EUR

Iepenhouten Duitse Biedermeier-stijl zetel met zwarte lederen bekleding en verstelbare rugleuning + voetenbankje. 20e Eeuw. Afmeting: 115 x 56 x 73 cm. en 45 x 43 x 46 cm. In goede staat.

Iepenhouten oorstoel + voetbankje.
Resultaat: 200 EUR

Duitse Biedermeier oorzetel van iepenhout met zwarte lederen bekleding. Stoel heeft verstelbare rugleuning. Met voetenbankje. 20e Eeuw. Afmeting: 115 x 56 x 73 cm en 45 x 43 x 46 cm. In goede staat.

Eiken dressoir, 1803.
Resultaat: 200 EUR

Antiek Duits eikenhouten Barok anrichte/dressoir met twee deuren en lade. Anno 1803. In ongerestaureerde staat. Afmeting: 120 x 160 x 55 cm. In goede staat.

Duitse barok spinde
Resultaat: 200 EUR

Duitse oude/antieke eikenhouten één-deurs spinde op sledevoeten. 18e-19e Eeuw, slot later. Afmeting: 110 x 81 x 46 cm. In goede staat.

Penantkastje met zuilen
Resultaat: 200 EUR

Antiek Duits wortelnoten 'Grunderzeit' penant kastje met volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 81 x 83 x 44 cm. In goede staat.

6 Iepenhouten Louis Seize stoelen
Resultaat: 200 EUR

Zes 18e eeuwse iepenhouten Louis Seize stoelen met bloemmedaillons. Afmeting: 93 x 45 x 45 cm. In goede staat.

Eiken Empire commode.
Resultaat: 200 EUR

Vroeg 19e eeuws Hollandse eikenhouten Empire vier-laden commode. Afmeting: 47 x 107 x 97 cm. In goede staat.

Eiken kist met smeedijzeren beslag
Resultaat: 200 EUR

Grote 18e eeuwse Duitse eikenhouten Barok kist met smeedijzeren beslag, origineel slot en sleutel. Afmeting: 93 x 143 x 73 cm. In zeer goede staat.

Kist met snijwerk, Indonesisch.
Resultaat: 200 EUR

Oude houtgestoken Indonesische kamferkist met rondom snijwerk van wildvoorstelling. Circa 1940. Fijn gestoken, mooie kwaliteit. Afmeting: 61 x 101 x 54 cm. In goede staat.

Secretaire, Biedermeier.
Resultaat: 200 EUR

Noord-Duits antiek eikenhouten laat Biedermeier secretaire. Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 125 x 102 x 60 cm. In goede staat.

Duitse barok spinde
Resultaat: 200 EUR

Duitse eikenhouten Barok één-deurs spinde met schappen. Circa 1800. met binnen in 2 lades. Afmeting: 108 x 81 x 45 cm. Verder in goede staat.

Meidenkast, notenhout.
Resultaat: 200 EUR

Antiek Duitse notenhouten 'Gründerzeit' pronkvertico (meidenkast) met snijwerk en pilasters. Circa 1880. Afmeting: 129 x 100 x 49 cm. In goede staat.

Wortelnoten schrijfbureau.
Resultaat: 200 EUR

Hollandse wortelnoten Barok-stijl schrijfbureau met mooi gefineerd binnenwerk, klauwpoten en messing beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 99 x 100 x 52 cm. In goede staat.

Eiken kist
Resultaat: 195 EUR

Engelse eikenhouten dekenkist met snijwerk. Slot mist. 18e Eeuw. Afmeting: 75 x 63 x141 cm. In goede staat.

Gestoken spiegel.
Resultaat: 195 EUR

19e Eeuwse houtgestoken eikenhouten spiegel met wapen decor met drie eekhoorns en ranken. Afmeting: 91 x 71 x 8 cm. In goede staat.

Eiken linnenpers
Resultaat: 170 EUR

19e Eeuws Hollandse eikenhouten Renaissance-stijl linnenpers met twee deuren en lade. Afmeting: 147 x 66 x 43 cm. In goede staat.

Buffetkast met snijwerk, ca. 1800.
Resultaat: 170 EUR

Antiek Hollands eikenhouten Renaissance-stijl buffetkast met twee lades en twee deuren. Circa 1800. Afmeting: 99 x 120 x 53 cm. In goede staat.

Schildersezel
Resultaat: 170 EUR

Oude houten schildersezel. Tweede helft 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. Afm. 180 cm. In goede staat.

Eiken Flespoottafel.
Resultaat: 160 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Neo Renaissance flespoottafel met uittrek-lade. Afmeting: 117 x 79 x 85 cm. en 205 x 79 x 85 cm. In zeer goede staat.

Eiken bureau, Willen III.
Resultaat: 160 EUR

Hollands eikenhouten Willem III schrijfbureau. Drie-delig, met drie lades, twee deuren, versieringen + deurtje aan zijkant. Afmeting: 143 x 85 x 79 cm. In goede staat.

Wortelnoten secretaire
Resultaat: 160 EUR

Hollandse wortelnoten Barok-stijl secretaire met bronzen beslag, bandintarsia en klauwpoten. Minimale beschadigingen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 103 x 90 x 40 cm. In goede staat.

4-Laden commode, eikenhout.
Resultaat: 160 EUR

Hollandse 18e eeuwse eikenhouten Barok vier-laden commode met verguld messing beslag. Afmeting: 78 x 94 x 52 cm. In goede staat.

Willem III bureau
Resultaat: 150 EUR

Antiek Duits notenhouten Grunderzeit damesbureau. Met uitschuifbaar schrijfblad en lades. Lichte beschadigingen. Circa 1890. Afmeting: 116 x 88 x 58 cm. In goede staat.

Damesbureau met inleg.
Resultaat: 150 EUR

Antiek Frans notenhouten damesbureau met florale intarsia en vergulde bronzen versieringen. Circa: 1900. Afmeting: 90 x 66 x 43 cm. In goede staat.