Vier oude Fürstenberg porseleinen figuren. Handbeschilderd sweta, 20e eeuw. 19-22 cm. Cond.: Goed
Lot oude/antieke 18e -19e - 20e eeuw Chinees porseleinen deksels. Afmeting: circa 5 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Vier oude Chinese ivoor-kleurige porseleinen cups met floraal- en hert decor, ovaal vormig. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 14 cm. In goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot met gegraveerde tekst en florale decor. Gemerkt op bodem. 19e - 20e eeuw. Afmeting: 7 x 18 x 13 cm ø. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Eerste helft 20e eeuw. Eén olielamp. Twee gemberpotten met florale decors + tekens. Afmeting: 23 -25 cm. In goede staat.
Twee antiek Delftse 'Porseleyne Fles' dekselvazen met haven decors. Genummerd en gemerkt. Circa 1900. Eén deksel beschadigd. Afmeting: 41 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Duitse 'Fayence' bierpul. Op deksel gesigneerd 'H. Schulte' + medaillon. Bodem kruik gemonogrammeerd met palmen, heilig kruis en edelhert decor. Afmeting: 24 x 12 cm ø. In goede staat.
Drie antiek Duitse 'Fayence' bierpullen met figuren, landschappen en florale decors. 17e - 18e Eeuw. Beschadigd. Afmeting: 23 - 27 cm. In redelijke staat.
Oude Chinese Yixing theepot in pompoenvorm met vleermuis op deksel. Gemerkt op bodem. 20e Eeuw. Afmeting: 9,5 x 16 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Drie 19e -20e eeuwse Chinees porseleinen olielampen met florale decors. Eén bovenrand gelijmd. Afmeting: circa 20 x 26 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vier maal 19e eeuws steengoed. Eén maal grote kruik (haarlijn), één maal pan, één maal oorschaal, één maal kan met oor. (minimale chips) Afmeting: 15 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen siervazen met florale decors. Afmetig: 26 - 32 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen gemerkte vazen met figuren + florale decor en keizerlijk geel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 40,5 x 23 cm ø. In goede staat.