Groot wit porseleinen tafelstuk met twee schalen in Barok-stijl (genummerd). 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 71 x 26 cm. In goede staat.
Prachtig 19e eeuws Chinees porseleinen 'Familie Rose' bord met berglandschap en goud decor. Gemerkt. Afmeting: ø 24,3 cm. In goede staat.
Duits 'Fürstenberg' porselein figuur. 'Handmalerei Sweta Baloardo'. 20e Eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Duitse handbeschilderde 'Fürstenberg' figuur. Handgemerkt 'S.S'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 x 19 x 9 cm. In goede staat.
Duitse handbeschilderde 'Fürstenberg' figuur. 'Chique dame'. 20e Eeuw. Handgemerkt 'Sweta Ragonde'. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Duits 'Fürstenberg' porselein figuur. 'Man met lange baard'. 'Handbemalt Sweta'. 20e Eeuw. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse 'Delftse Fayence' sierschotel met chinoiserie decor en gecontourneerde omranding, één haarlijn. Afmeting: ø 36,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen. Gemerkt en met tekst. 20e Eeuw. Fijn gedecoreerd met figuren decors. Afmeting: 30 x 12 cm ø. In goede staat.
Drie oude Chinese celadon porseleinen bewerkte gemberpotten. 20e Eeuw. Afmeting: 15 x 12,5 cm ø. In goede staat.
Duits 'Fürstenberg' porselein figuur. 'Handgemalt S.S.'. 'Dame met masker in haar hand'. 20e Eeuw. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.